زانو رده 40 زانو بنکن زانو فشار قوی اتصالات گاز آریا

به این معنی اتصالات مانیسمان 40 از لوله مانیسمان 40 ساخته شده است. هماهنگی در ضخامت، جنس، وزن و ساختار لوله و اتصال باعث استحکام و قدرت بیشتر سیستم لوله کشی می شود. اتصالات مذکور به دلیل کاربرد عبور سیال آب با فشار و دمای بالا در سایز بزرگ از کربن استیل ساخته شده اند. قیمت سه راهی مانیسمان رده ۴۰ تبدیلی آریا کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است. خاطر نشان می کنم برند بنکن در چند سال اخیر به اعتبار بالایی به خاطر کیفیت محصولات خود رسیده است و افتخارات زیاد و قابل تأملی را کسب کرده است که نباید این موارد را به هیچ عنوان نادیده گرفت.

اتصالات دنده ای گالوانیزه جهت اتصال لوله های فلزی و سایر تجهیزات مکانیکی به کار برده می شود و اتصال آنها به صورت رزوه ای می باشد. ضخامت اتصالات بنکان به صورت متنوعی می باشد که برای اتصال به لوله های مانیسمان مورد اهمیت می باشد اما اهمیت این موضوع در چه می باشد را در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد . زانویی های موجود در سایت پایپ کالا از نوع شعاع بلند ( Long Radius ) می باشد و برای سفارش زانوهای بنکن شعاع کوتاه می بایست درخواست خود را برای کارشناسان پایپ کالا ارسال نمایید . اتصالات باید از لحاظ مشخصات جنسی و حد تحمل فشار و دما با لوله ها مطابقت داشته باشند ، لذا اکثرا اتصالات را با اندازه نامی لوله ، نوع ، جنس مواد و نام اتصال مشخص می کنند.

این نوع اتصالات مسیر یکنواخت و به اصطلاح یک دست‎تری برای عبور سیال ایجاد می کنند که این موضوع نیز باعث کاهش افت فشار سیستم می شود. پایپ کالا به عنوان وارد کننده اصلی اتصالات مانیسمان بنکن رده 40 و سایر ضخامت ها منتشر کننده لیست قیمت و اطلاعات فنی این اتصالات مانیسمان در ضخامت های رده 40 ، رده STD ، رده SGP می باشد . اتصالات بنکن از جمله اتصالاتی می باشند که آلیاژ ساخت آنان کربن استیل بوده و روش ساخت اتصالات مانیسمان بنکن بدون هیچ گونه درز جوشی در بدنه آنان می باشد که این اتصالات معروف به اتصالات مانیسمان می باشد .

به طور کلی اتصالات به شیوه های مختلفی قابلیت وصل شدن به سیستم لوله کشی را دارند که از پر کاربردترین آن ها می توان به اتصالات جوشی رده 40 و اتصالات رزوه ای اشاره کرد. اتصالات جوشی خود به دو دسته اتصالات لب جوش (Butt Weld) و ساکت ولد (Socket Weld) تقسیم می شوند. در اتصالات لب جوش، انتهای اتصالات برای جوشکاری پخ زده می شود و شکل آن باتوجه به میزان ضخامت آن ها متفاوت خواهد بود.

با افزایش فشار، آب محبوس شده جهت فرار، ناف سه راهی مانیسمان رده ۴۰ را شکافته و شکل می‌دهد. سه راهی مانیسمان رده ۴۰ ساده از سایز ۳/۴ الی ۸ اینچ با نافی های ۱/۲ الی ۶ اینچ تولید می گردد. سه راهی مانیسمان رده ۴۰ ساده از سایز۱/۲ الی ۸ اینچ تولید می گردد. از ویژگی های مهم اتصالات جوشی رده 40 لوله این است که دارای تحمل فشار خوبی هستند.

لوله مانیسمان رده 40 پایپ بازارقیمت کپ جوشی با توجه به سایز و ضخامت و جنس تعیین می شود که جنس همه فولاد A234 WPB و سایز و ضخامت آن ها که مطابق با استاندارد می باشد. وب سایت های زیادی در زمینه تامین اقلام تاسیساتی از قبیل لوله و اتصالات در چند سال اخیر راه اندازی شده اند. بازار اتصال نیز به عنوان یکی از فعال ترین ها در بازار لوله اتصالات تهران سعی بر این داشته با رعایت اصول مشتری مداری، رضایت مشتریان را جلب نماید.

اتصالات یکی از تأثیرگذارترین بخش های اجرای تأسیسات در حوزه صنعت و ساختمان است. با توجه به گستردگی وسیع دنیای تأسیسات و وجود روش های متعدد در در اجرای این امر مهم، اتصالات نیز انواع مختلف و متفاوتی دارند. زوایای دیگر از جمله 30 درجه و 60 درجه نیز را می توان به روش برشکاری و در کارگاه پروژه ساخت.

برای آشنایی بیشتر به مقاله ” آشنایی با انواع سردنده جوشی ” مراجعه نمایید. سردنده بنکن بسته به سایزهای مختلف، دارای طول های متفاوت هستند. اما در گروه بازرگانی آریا با تعامل و ارتباط، با بخشی صنایع غیرهمکار و صنایع خودروسازی سنگین، توانستیم به ورق برش خورده گرد، نزدیک به سایز های مورد استفاده در تولید ، دست یابیم. برای آشنایی بیشتر با لوله مانیسمان به مقالات ” لوله مانیسمان چیست ” و ” رده لوله مانیسمان چیست ” مراجعه نمایید. بازدید کننده محترم قیمت درج شده برای جنس فولاد A234 GR.WPB با ضخامت رده 40 با برند بنکن می باشد.

خرید اتصالات جوشی مانیسمان

بازدید کننده محترم قیمت درج شده برای سه راه مانیسمان ره 40 با جنس فولاد A234 برند بنکن می باشد. بازدید کننده محترم قیمت درج شده در جدول به زانو 45 درجه با ضخامت معادل رده 40 با جنس فولاد A234 GR.WPB با برند BENKAN می باشد. همچنین اتصالات مانیسمان دارای استاندارد های ابعادی است که طبق استاندارد B16.9 ASEME می باشد. زانویی؛ تکه ای از لوله بدون درز جوش یا مانیسمان است که با انجام عملیات حرارتی که با عبور از قالبی به شکل زانویی ساخته می شود. لوله ها وظیفه انتقال مواد را دارند پس در زمانی که وظیفه لوله انتقال مواد با فشار بالا باشد، از لولوه ای با ضخامت بالا باید استفاده کرد.

  • لوله و اتصالات رده ۴۰ آریا از بالاترین کیفیت و بهترین قیمت برخوردار بوده و کاملا استاندارد هستند.
  • گپ فشار قوی پس از تولید کاملاً چربی گیری شده و سندبلاست می گردد.
  • این اتصالات دارای کیفیت عالی است به همین جهت در انواع مصارف خانگی تا صنعتی از آن استفاده می شود.

از آنجا که تعداد مصارف ثابت نمی باشد، اتصالات رده ۴۰، اعم از کپ با توجه به نیاز مشتری و پس از نهایی شدن فاکتور ، بسته بندی می شوند. کپ رده ۴۰ با نام انگلیسی Cap SCH 40 ،  قطعه ای عدسی شکل است که جهت مسدود کردن مسیر لوله استفاده می شود. قیمت تبدیل جوشی بنکن برای هر کدام از مدل های کج و مستقیم متفاوت می باشد که با توجه به سایز و ضخامت آن ها مثل بقیه قیمت اتصالات بنکن مشخص می شوند. تبدیل جوشی هم مرکز مانیسمان مانند تمامی اتصالات جوشی مانیسمان به روش بدون درز و بدون هیچ گونه جوشکاری در ساخت آن تولید می شود. شرکت رادوکو، وارد کننده اتصالات جوشی بنکن از سایز 1/2 اینچ تا 48 اینچ در رده  STD,160،80،40 مطابق استانداردASME B16.9 می باشد. این لوله ها دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس ضخامت ورقه و نوع جوش تقسیم بندی خواهند شد.

قیمت اتصالات بنکن در مدل سه راه معمولا یک مقدار بیشتر از قیمت زانو می باشد که وزن بیشتر و هزینه تولید بیشتر دو دلیل این تفاوت قیمت می باشد. اتصالات دنده ای قدیمی ترین روش اتصال در سیستم های لوله کشی بوده و معمولا از این نوع اتصالات فلزی در سایزهای بزرگ استفاده نمی شود و معمولا تا سایز ۶ اینچ موجود می باشد. برای خرید اتصالات جوشی آسیا رده ۲۰ می توانید با کارشناسان فروشگاه ارتباط برقرار نمایید. برای تغییر سایز خطوط لوله کشی از تبدیل مانیسمان بنکن استفاده می شود ، تبدیل های مانیسمان بنکن شامل دو نوع زیر می باشد.تبدیل های بنکن در تمامی ضخامت های رده 40 ، رده 80 ، رده STD موجود می باشد . برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله کشی از سه راهی مانیسمان بنکان استفاده می شود به صورتی که سه راهی ها دارای سه بخش ورودی و خروجی و انشعاب می باشند . آرایش لبه های ابتدایی و انتهایی اتصالات مانیسمان بنکن به صورت BEVELING می باشد که روش جوشکاری آن به صورت BUTTWELD می باشد.

لازم است که کل شبکه لوله کشی و از جمله لوله ها نیز مانند اتصالات، رده ۴۰ باشد. در سه راهی مانیسمان مساوی، هر سه سر قطعه دارای یک سایز می باشد. اتصالات بنکن شامل سه رده ی ۸۰/۴۰/۲۰  می باشد که رده ی بیست به مانیسمان سبک و رده ۸۰ به مانیسمان سنگین معروف است.

برای دریافت مشاوره خرید انواع لوله اتصالات شیرآلات صنعتی ساختمانی و آتش نشانی لطفا نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کنید. برای دریافت مشاوره خرید انواع لوله اتصالات شیرآلات صنعتی ساختمانی و آتش نشانی لطفا نام ، نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کنید . جدیدترین اخبار و مقالات روز بازار لوله و اتصالات ایران – تهران را در وبلاگ فروشگاه لوله و اتصالات بازار اتصال مطالعه نمایید.

ضخامت موجود اتصالات بنکن :

روش های گوناگونی جهت اتصال لوله و اقلام آن به همدیگر و یا به تجهیزات وجود دارد، مانند جوشکاری و … که یکی از این موارد اتصالات فلنجی میباشد. اتصالات دنده ای گالوانیزه به دلیل سطح صیقلی و گالوانیزه بودن آن در کاربردهای آبرسانی ساختمان و تهویه مطبوع استفاده می شود. یکی از مهمترین دسته های اتصالات ، اتصالات جوشی فولادی هستند.

بازدید کننده محترم قیمت درج شده در جدول برای زانو با زاویه 45 درجه و با ضخامت معادل رده 40 با جنس فولاد A234 GR.WPB با روزش تولید بدون درز (مانیسمان) ساخت کشور چین با برند BENKAN می باشد. اتصالات جوشی ایران اتصال آسیا یکی از پرفروش ترین برندهای ایرانی در زمینه تاسیسات ساختمانی می باشد. در این مقاله کارشناسان بازار اتصال قصد دارند، شما را بیشتر از پیش با انواع اتصالات فولادی جوشی که در زمینه تاسیسات حوزه صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند آشنا سازند. اتصالات بنکن با ضخامت های بالاتر از جمله رده 80 و رده 160 نیز برای سیستم های فشار بالا و دما بالا استفاده می شود که اغلب استفاده آن ها برای پروژه های صنعتی می باشد و در سیستم موتورخانه کاربرد خاصی ندارند . برای اطلاع از ابعاد و اندازه و سایر مشخصات هندسی اتصالات مانیسمان بنکن می بایست به استاندارد ASME B16.9 مراجعه کرد . آلیاژ اتصالات مانیسمان بنکن طبق استاندارد A234 ASTM بوده و عناصر استفاده شده در این اتصالات را می توان از استاندارد آن نام برد.

همچنین با عضویت در کانال تلگرام از قیمت بروز اتصالات جوشی رده ۴۰ بنکن و تمام محصولات مطلع خواهید شد. هنگامی که کنار لوله مانیسمان قرار میگیرد با توجه به آرایش مشابه لوله و اتصالات مانیسمان یک حالت V ایجاد می شود که این منطقه برای جوشکاری می باشد . برای مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان می بایست به صورت روزانه به سایت پایپ کالا مراجعه کنید . زانویی، تبدیل، سه راهی، درپوش و … از انواع مختلف اتصالات جوشی رده 40 می باشند که دارای ویژگی های خاص خود هستند. قیمت هر یک از انواع رده 40 بر حسب متریال ساخت آن محاسبه می شود.

برند بنکن با سابقه درخشان خود این توانایی را دارد که با ارائه مناسب قیمت اتصالات رده 40 بنکن به صورت کاملا منصفانه به خدمات آبرسانی در انواع ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی در کمترین زمان ممکن بپردازد. شما می توانید سرویس موتور خانه خود را نیز به تیم ماهر و متخصص ما بسپارید. برای خرید سه راهی فشار قوی با شبکه فروش اتصالات گاز آریا در ارتباط باشید. تولید کننده اتصالات گاز آریا جام، تولید کننده اتصالات گاز درزدار، اتصالات گاز مانیسمان و اتصالات گاز رده ۴۰ می باشد. سه راهی مانیسمان رده ۴۰ سایز ۳ اینچ دارای نافی های ۱/۲ و ۳/۴ و ۱ و ۱/۴ ۱ و ۱/۲ ۱ و ۲  و ۱/۲ ۲ و ۳ اینچ می باشد که خود ۸ سایز می باشد. داخل قطعه پر آب میشود .دو جک از دو طرف دهانه لوله را کیپ کرده و به سمت هم حرکت می‌کنند که باعث کاهش طول سه راهی می شود.

محصولات اتصالات بنکن

سه راهی درزدار در ایران تحت استاندارد ۳۰۷۶ اداره استاندارد ایران تولید می گردد. جهت ایجاد نفوذ جوش در محل جوشکاری، دو سر سه راه جوشی بنکن توسط ماشین تراش پخ ۳۰ درجه میخورد. ما در فروشگاه بازار اتصال، این اطمینان را به شما می دهیم که مناسب ترین قیمت را در بازار لوله و اتصالات ایران – تهران (شادآباد) داریم.

در بیان ساده زانو رده ۴۰ یو ، مانند دو زانویی متصل به هم می باشد. قیمت زانو جوشی رده ۴۰ در زاویه های مختلف ۴۵ درجه ، ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه متفاوت می باشد. اتصالات گاز آریا، موفق به ارائه پایین ترین قیمت سه راهی فشار قوی در سطح بازار ایران شده است. لذا ارزانترین سه راه جوشی بنکن در کل کشور با برند آریا جام شناخته شده اند. سه راه مانیسمان رده ۴۰، با نام های سه راهی رده ۴۰، سه راهی بدون درز رده ۴۰، سه راه جوشی رده ۴۰ و سه راهی فشار قوی و سه راه جوشی بنکن  نیز شناخته شده است. توجه داشته باشید که انواع زانو ۹۰ درجه و 45 درجه در شکل های مختلف را می توانید در قیمت اتصالات رده 40 بنکن به صورت کاملا معقولانه در نظر بگیرید.

فلنج های قطعات فولادی می باشند که برای برقراری اتصال به کار می روند و می توانند لوله را به اقلام پایپینگی دیگر از جمله لرزه گیر ، شیرآلات و … متصل کنند . متفاوت ترین دایرکتوری مشاغل دنیا که مزیت رقابتی اون سئو است! حالا اگه در نیازیتو سرمایه گذاری کنید، نیازیتو شما رو همیشه در صفحه اول گوگل به عنوان یکی از 10 لینک نشون میده و بدون محدودیت می توانید تبلیغات هدفمند داشته و همیشه در دید مشتریان بالقوه کسب و کار خود باشید. نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

کپ رده ۴۰ با نام های گپ رده ۴۰، کپ بنکن، کپ فشار قوی، گپ بنکن، کورکن رده ۴۰ و کپ بنکار آریا در بازار شناخته شده اند. اما بهتر است به جای نام گپ رده ۴۰ یا گپ بنکن از نام صحیح کپ بنکن یا کپ رده ۴۰ استفاده نماییم. اتصالات بنکن از جمله اتصالاتی هستند که آلیاژ ساخت آنان کربن استیل بوده و روش ساخت اتصالات مانیسمان بنکن بدون هیچ گونه درز جوشی در بدنه آنان به کار رفته است. اتصالات جوشی مانیسمان بر اساس استاندارد ASME B16.9 تولید می گردد. بسیاری از شرکت های مختلف ایرانی اقدام به دریافت نمایندگی اتصالات از شرکت های مختلف کرده اند.

وجود درز جوشی در اتصالات نقطه ضعف آن است که در روش ساخت این شرکت این نقطه ضعف وجود ندارد. سه راهی فشار قوی سایز ۶ اینچ دارای نافی های ۳ و ۴ و ۵ و ۶ اینچ می باشد که خود ۴ سایز می باشد. سه راهی فشار قوی سایز ۵ اینچ دارای نافی های ۲ و ۱/۲ ۲ و ۳ و  ۴ و ۵ اینچ می باشد که خود ۵ سایز می باشد. برای تولید سردنده فشار قوی، از لوله های مانیسمان بدون درز استفاده می شود. قیمت های ارائه شده در جدول لیست قیمت اتصالات جوشی گاز، بدون احتساب در صد تخفیف می باشد. قیمت سردنده رده ۴۰ از قیمت دیگر انواع سردنده درزدار و مانیسمان بیشتر می باشد.

مصرف زانو جوشی رده ۴۰ در اتصالات آتش‌نشانی و در اتصالات فشار قوی گاز ، بیش از دیگر اتصالات فشار قوی مثل سه راهی فشار قوی و تبدیل رده ۴۰ یا کپ رده ۴۰ بنکن می باشد. به دلیل نداشتن درز و ضخامت بالا، زانو فشار قوی مقاومت بسیار بالاتری نسبت به زانو جوشی درزدار و زانو مانیسمان رده ۲۰ دارد و فشار بالاتری را تحمل می کند. لذا قیمت زانو مانیسمان رده ۴۰ از قیمت زانو مانیسمان رده ۲۰ و زانو درزدار بیشتر است. ما مدعی این هستیم که با کیفیت ترین اتصالات گازی را با قیمت رقابتی عرضه می کنیم. برای اثبات کیفیت بالای محصولات ما به ” نتایج آزمون و تست محصولات” در منو سایت مراجعه نمائید. آریا جام تولید کننده انواع اتصالات جوشی مانیسمان اعم از زانو مانیسمان، سردنده مانیسمان، سه راهی مانیسمان، تبدیل جوشی مانیسمان، کپ جوشی و بست لوله می باشد.

قیمت اتصالات بنکن و انواع اتصالات بنکن و ابعاد و مشخصات و اتصالات رده 40 بنکن و … در ادامه توضیح داده می شود. شما با استفاده از اتصالات بنکن رده ۴۰ قادر هستید انواع زانو مانیسمان و زانو جوش را با قیمت مناسب تهیه فرمایید. این نکته را از یاد نبرید که زانوی جوشی که می تواند در قیمت اتصالات رده 40 بنکن بسیار مهم به نظر برسد از یک فولادی ساخته شده است.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما