زمان و حجم کار نیز اهمیتی ندارد

خنده دارترین سوال برنده باش برای خفن ترین شرکت کننده 😅 یکی از بخش هایی که در گروه آموزشی لیموترش بر آن تاکید شده و خواهد شد این است که واقعیت و مشاوره از طرف افرادی انجام می شود که به موفقیت در رشته ی خود رسیده اند؛ برای این مورد در رشته ی تجربی ما از کادر پزشکی مجرب بهره می گیریم که در حال فراگیری پزشکی هستند یا پزشک شده اند. البته خداروشکر قبول شدن در شریف کار هر کسی نیست و باید استعداد داشته باشی نمی خوام به شاگرداش که شریف قبول شدند تیکه بندازنم چون قطعاً لیاقتشو داشتند اما اون حرفارو از این لحاظ گفتم که خواهرم که پزشکی تهران می خونه می گه چندتا از دوستاش بچه های پولدار تیتیشی اند که با مشاوره های سینا تهرانی اونجا قبول شدند وگرنه در حد دانشگاه جلال آبادم نیستند. شبتون خوش بوووووووووووووووووووووس سلام دوستای عزیزم، امیدوارم حال همتون خوب باشه، ببخشید من خیلی دیر اومدم، بیمارستان بودم، میخواستم بهم مشاوره بدین، نمیدونم داستانمو خوندید یا نه، گفتم که کسی که دوسش دارم گفت یه ماه میخواد رو کارش تمرکز کنه و با هم حرف نزنیم، امروز بهم زنگ زد، عذر خواهی کرد و گفت که میخواسته تا زمانی که کارش جور شه و بخواد بیاد خواستگاری زنگ نزنه، گفت نمیخواستم باعث آزارت بشم، گفت هر وقت ازم میپرسی کار پیدا کردی و من میگم نه و از صدات میفهمم که چقد ناراحتی واقعا اذیت میشم، گفت تحمل شدین صدای غصه دارتو ندارم، نمیدونم چیکار کنم بچه ها کمکم کنید شقایق جونم عزیزم من که واقعا مثل خواهر دوستت دارم هروقت میام می بینم هستی خیلی خوشحال میشم بی شوخی یه حس خاصی بهت دارم احساس می کنم خیلی به من نزدیکی خوشحال میشم منم خواهر خودت بدونی عسیسم سلام ترانه جون خوش اومدی عزیزم به نظر من باید بصورت جدی باهاش صحبت کنیو بهش بگی که تو این شرایط خیلی اذیت میشی که هی بخواد ازش دور باشی و خبری ازش نداشته باشی همه رفتین که؟

مشاور کنکور جیرفت

برای کنکور روزی چند ساعت باید درس بخونیم؟! منابع کنکور به دو دسته کتاب های کمک آموزشی و دی وی دی های آموزشی تقسیم میشن که هر کدوم یه مزیتی دارن. یه اخطار بهت دادم تا به کسی که 7سال ازت بزرگتره وازقدیمی های انجمنه اخطار ندی.دنبال ممبر جمع کردنی مشاورنما. به همین منظور گروه لیموترش با تکیه بر تجربه ی خود همیشه انگیزه ی دانش آموزان را در سطح بالا نگه داشته تا تلاش آن ها بیش از پیش شود و ناامید نشوند. یکی از روش هایی که در مشاوره تحصیلی کنکور و پیدا کردن استعداد فرد استفاده می شود، این است که پیش از هر چیز، ابتدا تمامی علایق خود را روی یک برگه کاغذ یادداشت کنید. سوالات کنکور تجربی به صورت متنوع و از بخش های مختلف کتاب هایی که توسط سازمان سنجش به عنوان منابع کنکور تجربی اعلام شده، طراحی می گردد. برای استفاده از این نرم افزار کاربردی توجه داشته باشید که انتخاب رشته خود را بر اساس رتبه در منطقه، به صورت تقریبی بدست خواهید آورد.

مشاور کنکور قم

همچنین معمولا مهلت مجدد انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 برای داوطلبان بازمانده از این مرحله در نظر گرفته می شود. دانشگاه هایی را که داوطلب شانس قبولی در آنها را دارد را به داوطلب می گوید. در بخش تحلیل آزمون ها هر یک از آزمون هایی که شما شرکت می نمایید بررسی می شود و سپس مشکلات و نقاط قوت شما گفته می شود. آنچه که در این بخش مهم است، بررسی و تحلیل آزمون برای برنامه ریزی درسی آینده ی دانش آموزان می باشد. اگر در مراحل ثبت نام دچار مشکل شدید می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید. برای دریافت و اطلاعات بیشتر بسته های مشاوره لیموترش اینجا کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۰۵۷۹۲۱۲ تماس حاصل فرمایید. برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس برقرار کنید. ارائه نکات مهم و ضروری تستی، تکنیک های تست زنی، دارا بودن مراکز مشاوره تخصصی جهت برنامه ریزی های دقیق درسی است که تمامی این فعالیت ها از فیلتر روان شناس و مشاوران درسی عبور خواهد کرد تا بطور کاملاً تخصصی ویژه هر دانش آموز و با توجه به توان مندی های فرد موارد لازم اتخاذ گردد. همچنین در بخش مشاوره ما جزوه های زیست شناسی برای کنکور با تمام نکات را نیز آماده نموده ایم که از جزوه های مدرس برتری کشوری مهندس شاکری می باشد.

برای مثال مشاوران بخش تجربی از پزشکان برتر و همچنین پزشکان در حال تحصیل می باشند. این باعث می شود که مشاوران با مشکلات به خوبی رو به رو شوند و در نهایت شما را به بهترین روش ممکن هدایت کنند. به این معنی که مشاوران رشته ی تجربی با مشاوران رشته ی ریاضی متفاوتند و به همین دلیل کار هر کدام از مشاوران اختصاصی است و توجه بیشتری بر روش دانش آموزان خود و همچنین رشته خواهند داشت، علاوه بر این موضوع این مشاوران از برترین های دانشگاه های کشور می باشند. اما دو رتبه ارائه شده برای هر زیرگروه اهمیت زیادی در انتخاب رشته دارد. این آزمون ها هماهنگ با بودجه بندی آزمون آزمایشی قلم چی می باشد و طی دو روز قبل آن برگزار می گردد، تا شما هم برای آزمون خود آماده شوید و هم این که بتوانید با سوالات سطح بالا در زیست و شیمی برخورد داشته باشید. باید بتوانید همه دروس را به صورت موازی و یکسان جلو ببرید و همیشه به بودجه بندی آزمون های آزمایشی کنکور برسید.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.