ستاره بارسا در زلزله جان باخت

[ad_1]

کد خبر: 1964257
18 سپتامبر 1402 در 22:05
2 صحنه

0
چشم انداز

فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد که چند بازیکن تیم ملی امید این کشور که در مراکش حضور داشتند پس از وقوع زلزله شدید در این کشور سالم هستند.

ستاره بارسا در زلزله جان باخت

به گزارش “ورزش سه”، مراکش امروز دچار زلزله شدیدی شد و هم اکنون تیم های امدادی در حال کمک به مصدومان و نجات بازماندگان از زیر آوار در منطقه زلزله زده هستند.

تیم ملی امید برزیل برای شرکت در اردوی برون مرزی در مراکش به سر می برد و فدراسیون فوتبال این کشور تایید کرد که بازیکنان تیم ملی برزیل در حال حاضر آسیبی ندیده و سالم هستند، هرچند که در اثر زلزله آسیب دیده اند. در دقایق پایانی فدراسیون اعلام کرد که چند بازیکن تیم ملی امید از جمله ویتور روکه خرید جدید بارسا با خانواده هایشان تماس گرفته و وضعیت خود را به اطلاع آنها رسانده اند.

تیم ملی برزیل قرار بود دوشنبه هفته جاری در دیداری دوستانه به مصاف تیم امید مراکشی برود. این دیدار دوستانه به میزبانی برزیل و مراکش برای آمادگی برای المپیک 2024 پاریس برگزار شد.

1922742

اما همزمان با وقوع زمین لرزه در شهر مراکش در جنوب رباط، پایتخت این کشور، شهر فاس، خانه تیم ملی برزیل نیز تحت تأثیر این زمین لرزه قرار گرفت.

ویتور روکه مهاجم برزیلی اخیرا قراردادی رسمی با بارسلونا امضا کرده و با انتقال به اسپانیا در ژانویه رسماً بازیکن این تیم کاتالانی خواهد شد. با انتشار خبر وقوع زلزله در مراکش، برخی از هواداران بارسا نگران ستاره تیمشان هستند.

کنفدراسیون فوتبال برزیل در بیانیه‌ای اعلام کرد:“بعد از زلزله ای که امروز مراکش را لرزاند، از طرف ملت برزیل به بازماندگان این فاجعه تسلیت می گوییم. نگرانی ها در برزیل در مورد سلامت اعضای تیم ملی امید و کادر فنی تایید شده است. همه تحت تاثیر زلزله قرار گرفته اند. آنها برده شده اند، اما اکنون در هتل هستند. بیرون و در مکانی امن هستند. بازیکنان امیدوار برزیل با خانواده های خود تماس گرفته اند تا از نگرانی خود بکاهند.”

1922743

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما