سرمایه گذاری 20 میلیارد تومانی در ونچر آیتول


شرکت شناسا 20 میلیارد تومان در هلدینگ کیان سرمایه گذاری کرد که سرمایه گذاری های فعالی بر اساس پلت فرم خودرو دارد. البته مدیران مجموعه ها به دیجیاتو می گویند که با توجه به عملکرد مجموعه کیان، این رقم می تواند تا 30 میلیارد تومان هم برسد و حتی اعلام شد برای سرمایه گذاری بیشتر بین دو طرف توافق شده است. حوزه خودرو توسط هر دو گروه در آینده.

گروه شناسا در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تیم های سرمایه گذاری در اکوسیستم استارتاپی ایران شناخته می شود و با توجه به تغییر رویکرد اخیر، قصد دارد در تیم های بزرگ تری سرمایه گذاری کند و رقم سرمایه گذاری خود را نسبت به سال های گذشته افزایش دهد. شناسا که در روزهای پایانی سال 1400 چندین میلیارد تومان در هلدینگ کیان سرمایه گذاری کرده بود، به نظر می رسد در روزهای آینده مسیر جدیدی به سایر سرمایه گذاری های این گروه در حوزه خودرو بدهد.

هلدینگ کیان در سال 1397 به ثبت رسید و تا به امروز ابتکارات بسیاری را در زمینه خودرو راه اندازی کرده است که معروف ترین آنها آیت الله است. با توجه به رویکرد توسعه شرکت کیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت پلت فرم خودرو، ماموریت های اصلی عبارتند از:

  • ایجاد بستری برای مشتریان در زمینه خودرو برای ارائه راحت خدمات پلت فرم نرم افزاری
  • ایجاد شبکه ای از شرکت های مستعد در بخش های مختلف این حوزه
  • توسعه مدیریت مرکزی پروژه های کلان فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور با رویکرد پلت فرم

یکی از فعالیت های این مجموعه اجرای سکوی «نظام آیت الله» و «کربیل» در ابتدای سال 1388 است. همچنین با توجه به گسترش خدمات خودرویی و نگاه تخصصی شرکت کیان، کسب و کارهای “همپاد” و “کارپرداز” در حوزه صنعت بیمه در سال 1399 به منظور ارائه خدمات تخصصی به خودروهای رسمی، اداری و قانونی بر روی سفیر تاسیس شد. اساس .

در این ویدیو به سراغ مدیران دو مجموعه شناسا و کیان رفتیم تا با چرایی این سرمایه گذاری، چرا این سرمایه گذاری با توجه به مشارکت مالی شناسا مسیر آینده کیان است، بیشتر بدانیم.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances