سرمربی انگلیس ضعف تیمش را فاش کرد!


کد خبر: 1964293
18 سپتامبر 1402 در 23:42
328 بازدید

0
چشم انداز

با این درصد مالکیت، فرصت های بیشتری انتظار می رفت

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس از عملکرد تهاجمی تیمش مقابل اوکراین انتقاد کرد.

سرمربی انگلیس ضعف تیمش را فاش کرد!

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی انگلیس پنجمین بازی خود در مرحله مقدماتی یورو 2026 را با تساوی یک بر یک مقابل اوکراین به پایان رساند و با 13 امتیاز صدرنشینی خود در گروه C را حفظ کرد. در پایان بازی گرت ساوتگیت سرمربی سه شیرها از جو پرشور ورزشگاه شگفت زده شد و گفت: بازی در اینجا بسیار سخت بود و جو بی نظیری را دیدیم.

اما او معتقد است تیمش به خوبی با فشار هواداران کنار آمد: “فکر می‌کنم با مالکیت 70 درصدی ما نشان دادیم که می‌توانیم تا حد زیادی بر جو ورزشگاه غلبه کنیم. این کار را نکردیم. در فاز هجومی خوب عمل کردیم و ما به اندازه کافی خواهد بود. نمی‌توانیم اجازه دهیم موقعیت‌های گلزنی ایجاد کنیم.

1922819

سرمربی تیم ملی انگلیس با تاکید بر اینکه تیمش نتوانست از برتری خود برای پیروزی استفاده کند، خاطرنشان کرد: وقتی این همه مالکیت توپ را در اختیار دارید، مسلماً باید موقعیت های بیشتری ایجاد کنید، اما عملکرد هجومی ما در این بازی خوب نبود. باید مواظب باشی که نبازی.” و مهم این بود که بعد از دریافت گل توانستیم جبران کنیم.”

ساوتگیت با ابراز نارضایتی از عملکرد بازیکنانش پس از گل تساوی گفت: ما خونسردی خود را بعد از گل حفظ کردیم و توسط کایل واکر و هری کین گلزنی کردیم. پس از آن حریف چند ضدحمله انجام داد، اما اگر تیمی بودیم که می توانستیم پیروز شویم. ما موقعیت های کافی برای صعود ایجاد نکردیم.

وی با اشاره به هدایت تیمش گفت: این سخت ترین بازی در 8 بازی مقدماتی ما بود، از دو بازی بزرگ خارج از خانه 4 امتیاز گرفتیم، البته انتظار بازی بهتر از امروز را داریم.

1922818

او امروز از هر نظر استثنایی بود. واکر در نقش دفاعی بسیار خوب بود و در جناحین بسیار خوب بود. او خونسردی خود را حفظ کرد و واقعاً بازیکن مهمی برای تیم ما است.”

ساوتگیت با تاکید بر اینکه تیمش باید بیشتر تهاجمی کار کند، تاکید کرد: ما باید در تمرینات تهاجمی تر کار کنیم، می دانیم که باید بهتر از امروز کار کنیم.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances