سقوط اپل در بازار هدفون های بی سیم در سال 2021 باعث افزایش سهم سامسونگ – زومیت شد

[ad_1]

شیوع ویروس کرونا در سال 2020 رشد صنعت هدفون بی سیم را متوقف نکرد و همین روند در سال گذشته در بازار تحت سلطه اپل ادامه یافت. مجموع فروش جهانی هدفون های بی سیم واقعی (TWS) از 230 میلیون به 300 میلیون دستگاه در سال 2021 ادامه یافت که نشان دهنده رشد 24 درصدی است. در حالی که این رقم به هیچ وجه متوسط ​​نیست، تحقیقات Counterpoint افزایش 33 درصدی در فروش این محصولات را پیش بینی کرد و اکنون شرکت تحقیقاتی عملکرد ضعیف بازار را به تاثیر کووید 19 نسبت داده است.

اپل که در صدر فهرست برترین تولیدکنندگان هدفون های بی سیم در جهان قرار دارد، تا حدودی به دلیل از دست دادن سهم بازار مقصر شناخته می شود، زیرا ایرپاد 3 دیرتر از انتظار تحلیلگران عرضه شد. این هدفون به سرعت به محصولات موفقی تبدیل شد و به ارقام فروش قابل توجهی دست یافت. در سه ماهه چهارم

آمار فروش هدفون بی سیم 2021

لازم به ذکر است که ایرپاد 2 و ایرپاد پرو در سال 2021 همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا تبلیغات اپل برای این دو محصول تأثیر زیادی بر روی خریداران گذاشت. این دو محصول به اپل کمک کردند تا فروش جهانی خود را نزدیک به پنج درصد نسبت به سال 2020 افزایش دهد. در حالی که فروش ایرفون های TWS اپل در سال 2021 افزایش یافت، سهم بازار این شرکت کوپرتینویی 4 درصد کاهش یافت که مطمئناً خبر خوبی برای سرمایه گذاران این شرکت نیست. شیائومی در این مدت در جایگاه دوم باقی ماند و سامسونگ با عملکرد بهتر در بازار توانست فاصله خود را با شیائومی کم کند.

سامسونگ سومین فروشنده بزرگ هدفون بی سیم در جهان است که به لطف گلکسی بادز پرو و ​​گلکسی بادز 2، 33 درصد رشد داشته است. علاوه بر این، سهم بازار غول فناوری کره جنوبی از 6.7 درصد در سال 2020 به 7.2 درصد در پایان سال 2021 افزایش یافت.

آمار فروش هدفون بی سیم 2021

مقاله مرتبط:

هنوز مشخص نیست که عرضه ایرپاد 3 در اواخر سال 2021 چه تأثیری بر محبوبیت گلکسی بادز سامسونگ در اوایل سال 2022 خواهد داشت.

در همین حال، برندهای دیگری مانند JBL و Skullcandy برای بهبود قابل توجه خود در سال 2021 شایسته تقدیر هستند، زیرا هدفون های بی سیم آنها رقبای شایسته ای برای هدفون های 50 تا 100 دلاری شیائومی هستند. اما بیشتر درآمد بازار هدفون های بی سیم از محصولات 200 دلاری حاصل می شود. جایی که بعید است موقعیت اپل به این زودی ها تهدید شود.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم