شرایط فروش جک J4 توسط کرمان موتور + جدول زمانی شهریور اعلام شد

[ad_1]

برای شهریور 1402، کارمان موتور شرایط فروش جک J4 را به صورت نقد، اقساط و پیش فروش اعلام کرد. مشتریان می توانند این سدان اقتصادی را با سطوح بودجه متفاوت خریداری کنند. جک J4 در حال حاضر ارزان ترین خودروی مونتاژ شده در بازار ایران محسوب می شود.

شرایط فروش جک J4 به صورت نقد و اقساط

در صورت فروش نقدی جک J4 این خودرو با قیمت قطعی 765 میلیون و 890 هزار تومان قابل خریداری است. مشتریان می توانند این خودرو را به صورت اقساطی نیز خریداری کنند. جک J4 به صورت اقساطی با پیش پرداخت 300 یا 500 میلیون تومان قابل خرید است. با پیش پرداخت 300 میلیون تومان، مابقی هزینه خودرو به صورت اقساط 18 یا 30 ماهه از مشتری دریافت می شود.

اگر برای خرید اقساطی جک J4 500 میلیون تومان پیش پرداخت کنید، اقساط شما دوام بیشتری خواهد داشت. در این صورت 24 تا 36 ماه فرصت دارید تا باقیمانده هزینه خودرو را پرداخت کنید. یعنی با پرداخت بیشتر در زمان خرید خودرو زمان بیشتری برای پرداخت مابقی نرخ جک J4 خواهید داشت.

شرایط فروش نقدی و اقساطی جک J4

موعد تحویل فروش نقدی و اقساطی جک J4 45 روز کاری می باشد. این خودرو در رنگ های سفید و مشکی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. در صورت خرید نقدی خودرو، مدارک خودرو رایگان خواهد بود. در غیر این صورت خودرو تا پایان مهلت اقساط سند در گرو شرکت می ماند. این شرایط شامل سود مشارکت یا سود انصراف نمی شود. فقط در صورت تاخیر در تحویل خودرو سه درصد جریمه ماهانه به موجودی مشتری اضافه می شود.

شرایط پیش فروش

بخشی دیگر از شرایط فروش جک J4 به صورت پیش فروش سازماندهی شده است. در این قسمت مشتریان می توانند جک J4 را با پرداخت دو مرحله ای، سه مرحله ای و چهار مرحله ای خریداری کنند. قیمت خودرو در قسمت پیش فروش مشخص نیست و قیمت نهایی خودرو پس از تحویل خودرو به مشتری مشخص می شود.

در روش پیش خرید دو مرحله ای جک J4، این خودرو به پیش پرداخت 250 میلیون تومانی نیاز دارد. برای روش پیش خرید سه فاز 150 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت فاز اول و دوم در فواصل یک ماهه از مشتری دریافت می شود. در نهایت پیش خرید سه مرحله ای جک J4 نیازمند سه پیش پرداخت 100 میلیون تومانی در فواصل یک ماهه و دو ماهه است. مابقی قیمت خودرو در زمان تحویل از مشتری دریافت می شود.

شرایط پیش فروش جک J4

سود مشارکت در شرایط پیش فروش جک J4 بین 25 تا 23 درصد متغیر است. همچنین 20 درصد سود انصراف برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. موعد تحویل خودرو دی ماه 1402 در قسمت پیش فروش اعلام شده است. مدارک خودرو در این قسمت رایگان خواهد بود.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما