شرم بر رونالدو داور عربستانی!

[ad_1]

کد خبر: 1964265
18 سپتامبر 1402 ساعت 22:29 |
767 بازدید

2
چشم انداز

اطلاعیه اداره داوری:

گل کریستیانو رونالدو در دیدار تیم های النصر و الشباب توسط داور به اشتباه مردود اعلام شد.

شرم بر رونالدو داور عربستانی!

به گزارش ورزش سای، کمیته داوران لیگ عربستان بر اخراج ساویچ بازیکن صرب تیم اول الهلال و گونزالس بازیکن قمرانی الرید در جریان دیدار دو تیم اعلام و تاکید کرد. گل رونالدو به الشباب اشتباه بود.

دپارتمان داوران پس از بررسی پرونده های داوری هفته های سوم، چهارم و پنجم لیگ در کانال یوتیوب خود نوشت: پس از رقابت برای توپ در داخل محوطه جریمه، دو بازیکن زمین خوردند و شروع به درگیری کردند و عملکرد بازیکن انجام شد. هیچ بازی نادرستی در الهلال وجود نداشته باشد و داور و کمک ویدئو داور باید این را می دید. هال با بازیکن الرید شروع کرد و دو بازیکن باید در صحنه کارت زرد می گرفتند.

داور با پرهیز از واکنش‌های بازیکنان و درگیری‌های گروهی، باید با استفاده از شخصیت و زبان بدن مناسب به این موارد رسیدگی کند و در صورت لزوم مجازات‌های اداری را اعمال کند و کمک‌داوران ویدیویی باید از داور در کنترل اوضاع در این موارد حمایت کنند.

1922757
1922756

دپارتمان داوری در خصوص گل کاپیتان پرتغالی النصر، گل کریستیانو رونالدو در دیدار مقابل الشباب در هفته چهارم لیگ برتر گفت: پس از یک سانتر در محوطه جریمه، بازیکن النصر (رونالدو) با ضربه سر به گل رسید و داور احساس کرد که بازی بین دو بازیکن عادلانه بوده است زیرا آنها با رفتار عادی فوتبالی به یکدیگر نزدیک بودند. کمک داور فیلمی از خطا را دید و داور بررسی کرد و پس از بررسی تصمیم نهایی این بود که گل را مردود اعلام کند و بازی را با یک ضربه آزاد مستقیم از سر بگیرد. باید توجه ویژه ای به کمک داوران ویدئویی شود. و درک درست فوتبال و زمانی که تماس طبیعی فوتبال بین بازیکنان در طول مسابقه وجود دارد، علت سقوط مدافع (هاکس) ضربه مهاجم نبود، بلکه پای هم تیمی او (سانتوس) بوده است. این را به داوران یادآوری می کنند. زمانی که به وضوح توانایی حریف را تحت تأثیر قرار می دهد، خطای دستی را اعلام کنید.

کمیته داوران با اخراج آلفا سمدو بازیکن آلتای گینه مقابل الاهلی در هفته چهارم و همچنین دریاسالار ترکیه مدافع الاهلی موافقت کرد. وی اخراج عبدالله هوساوی بازیکن خلیج فارس مقابل الشباب در دور پنجم را عادلانه توصیف کرد، اما تصمیم داور مبنی بر عدم اعلام پنالتی برای التوان مقابل الاخدود اشتباه بود.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما