شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

بر خلاف تصور آموزشگاه های کنکور کار آموزش فقط برای کنکور را ندارند، فعالیت اصلی این مراکز کنکوری ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی دقیق آموزشی برای تمامی مقاطع است، چه آزمون کنکور و چه در هنگام تحصیلات در سطوح مختلف؛ همینطور آموزشگاه های کنکور در بحث کمک به تحصیل دانش آموزانی که در دروس تخصصی مشکل دارند نیز وارد شده و برای درک بهتر دروس اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی میکنند. در این دوره ها متناسب با شرایط درسی و زمانبندی های مشخص شده برای خودتان برنامه ریزی تخصصی برای درس خواندن در دوران آمادگی برای کنکور داشته باشید. حتی رشته دانشگاهی مورد علاقه ت هم تو این موضوع دخیله. فردی که مشاور کنکور است باید از مهارت ها و تخصص های لازم و کافی در رشته تجربی داشه باشد و چه بهتر که خودش هم رشته تجربی خوانده باشد و به کاری که انجام میدهد علاقه داشته باشد . نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

مشاور کنکور یاسوج

یکی از مزایای شرکت در کلاسهای کنکور آنلاین آکادمی اینه که هم کلاسهای متعددی در این آموزشگاه در روزهای مختلف هفته و ساعات مختلف برگزار میشه، و هم امکان تماشای آفلاین اونها برای شما وجود داره. اگه رشته ت از زیر گروه 1 باشه تو باید ساعات مطالعه نسبتا زیادی رو برای درس های زیست و شیمی صرف کنی و زمین شناسی که ضریب صفر داره رو فقط برای امتحانات مدرسه بخونی و کمتر وقت بذاری. این آموزشگاه با فراهم کردن فضایی آرام، امکانات آموزشی بروز و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری کلاس های کنکور، تقویتی و مشاوره برای دانش آموزان رشته های مختلف نموده است. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برجسته و دارا بودن امکانات آموزشی مناسب اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور نموده است. گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی تهران سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور تهران نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

مشاوره صوتی کنکور

این رتبه برتر می گوید: من با مشاورینی هم که این مؤسسه در برنامه هایش استفاده می کرد چندین بار صحبت کرده ام و اصلاً آنها را در حد و اندازه های مشاورین رتبه های برتر کنکور ندیدم. چه بسیار داوطلبانی که با رتبه های بسیار خوب پس از دو سال تحصیل در رشته انتخابی، به اشتباه خود پی برده اند و مجددا اقدام به شرکت در آزمون کنکور سراسری کرده اند. نکته خیلی مهم: وقتی میخواید شروع کنید و برای برنامه ریزی کنکور تجربی اقدام کنید، اول فهرست حذفیات کنکور سراسری رو طبق آمار اعلامی بدست بیارید و در مرحله بعد بودجه بندی کنکور تجربی را متوجه شوید. ببینید دوستان عزیز درست است که بیماری کرونا وارد ممکلت شد تمامی برنامه ریزی های آموزشی از جمله کنکور سراسری دانشگاه ها را به تعویق انداخت. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان می باشد. با توجه به اینکه تاثیر معدل برای تمامی داوطلبان متقاضی گروه های آزمایشی علوم تجربی، ریاضی و همچنین علوم انسانی و معارف الزامی می باشد، بنابراین دریافت راهنمایی اخذ این کد برای دیپلمه های فنی نیاز به راهنمایی خواهد داشت.

برای قبولی در رشته مهندسی برق چه رتبه ای نیاز است؟ داوطلبان می توانند برای اطلاع از کلیه رشته محل های بدون آزمون ارائه شده دانشگاه های پیام نور کشور، دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۰ را دانلود و مطالعه کنند. باز هم تاکید می کنیم که شما با اطلاع دقیق از رتبه و تراز آخرین نفرات قبولی در هر منطقه می توانید برنامه ریزی حرفه ای تر و مفید تری داشته باشید. اگر آموزشگاهی می شناسید که در لیست ما نیست در قسمت کامنت ها اطلاع دهید. بله به شرط ان که از مشاور خود یک برنامه دریافت کنید و طبق آن درس ها را پیش ببرید. شاید میخواهید درس بخوانید اما به خودتان میگویید وقتی شروع میکنم که یک برنامه فوق العاده دقیق و با همه جوانب بریزم، اما بهتر است دیدگاه خود را تغییر دهید و بگویید: امروز مطالعه کوتاهی خواهم داشت حتی اگر فقط به اندازهی چند دقیقه باشید. دانش آموزانی که پشت کنکوری هستند و از فضای مدرسه و درس دور شده اند و برای افزایش روحیه یا رفع بعضی اشکالات جزیی در دروس، احتیاج به شرکت در بعضی کلاس های کنکور را دارند تا بتوانند علاوه بر اموزش نکات مبهم درسی، با قرار گرفتن در فضایی مثل مدرسه و ایجاد حس رقابتی در کلاس، روحیه و انگیزه ی بالایی برای ادامه ی مطالعه های خویش بدست آورند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما