شواهد حضور ژاوی در ناپل؛ به سوی موفقیت :: تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1812455 |
06 مرداد 1400 شهریور 10:59 |
3.231 بازدید |

2
نظرات

ترکیب مناسب آبی و اناری در ناپل

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا شب خوبی را در ناپل سپری کرد.

ساعت 23:16 ژاوی در حال عبور از مسیر کنار ورزشگاه دیگو مارادونا بود که برای سومین بار توسط 500 هوادار بارسا حاضر در ورزشگاه تشویق شد.
این مربی که در حین و قبل از بازی مورد تشویق قرار گرفته بود، به روی سکوها رفت و از او تشکر کرد و سپس برای دیدار با خوان لاپورتا که منتظر او بود به رختکن رفت.
طرفداران غرق در شادی پس از چندین سفر ناموفق و شب های ناامید کننده، از او پرسیدند که کجا می رود. اما بازی دیشب بارسا ارزشش را داشت. تاثیری که آنها در زمین ورزشگاه قدیمی سن پائولو گذاشتند توانست رویاهای جدیدی را برای مردم کاتالونیا به ارمغان بیاورد. این حقیقت است.

اکنون بارسا برای ادامه مسابقات اروپایی خود بسیار هیجان زده است. پیروزی در ناپولی گواهی بر عملکرد عالی بارسا در 10 روز گذشته بود، جایی که آنها موفق شدند در 4 بازی 13 گل به ثمر برسانند و میانگین 3.25 گل در هر بازی را به ثمر رساندند.
این روند در ژانویه به پایان رسید زیرا استخدام مهاجمان مختلف به بارسلونا اجازه داد تا آمار شوت های خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.
آداما ترائوره، فران تورس و پیر آمریس اومیانگ نقش های برجسته ای در این فیلم ایفا کرده اند، اما این همه ماجرا نیست. بارسا فقط شوت های بیشتری نمی زند بلکه به روش های مختلف گل می زند.
در ناپولی با ضدحمله یوردی آلبا یک گل زدند، دوباره با انتخاب گزینه دوم هجومی (پیکه) شروع کردند و یک گل دیگر زدند و با تغییر فاز دفاعی دو گل زیبا (دی یونگ و اوبامیانگ) دریافت کردند.

از آنجایی که بارسا دارای سبک های مختلف بازیکن است، آنها اکنون توانایی ترکیب سبک های مختلف بازی از جمله ضد حمله، تغییر فاز و مالکیت توپ را دارند.
کاپیتان های تیم پیکه، بوسکتس و آلبا بار دیگر روزهای خوبی را در زمین سپری می کنند و بازیکنان بالغی مانند اوبامیانگ در کنار فرانکی دی یونگ، یکی از باهوش ترین بازیکنان این تیم در حال حاضر اضافه شده اند.
در عین حال نباید فراموش کرد که بازیگران جوان و با استعدادی مانند رونالد آرایخو، پدر، نرد، نیکو و سرجیو دست نیز حضور دارند. همه منتظر بازگشت آنسو فاتی به میادین هستند.
برخی از بازیکنان مسن‌تر که ناامیدی‌های بزرگی را تجربه کرده‌اند، بازیکنان جوان‌تری که به تازگی به تیم پیوسته‌اند و بازیکنانی مانند دیونگ، آداما یا اوبامیانگ در میان آنها در واقع عطش زیادی را در این تیم ایجاد کرده‌اند.

این در زمین ورزشگاه دیگو مارادونا مشهود بود. بارسا که به بدترین شکل از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و نتوانست در این رقابت ها مقابل بنفیکا پیروز شود، حالا چند ماه بعد پیام مهمی از ناپولی داد. همه نگاه ها به ژاوی است و او شروع به رویای ساختن یک تیم بزرگ و قوی کرد.

منبع: ع

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما