شیائومی Buds 3T Pro با فناوری حذف نویز فعال دیجیاتو معرفی شد

[ad_1]

شیائومی قبلاً چندین دستگاه ارزان قیمت را در بازار هدفون های بی سیم معرفی کرده است و اکنون آنها را هدفون های جدید خود می نامند. «Badz 3T Pro» بازار بهترین محصولات را هدف قرار دهید ویژگی های رقابتی فواید.

ویژگی های Badz 3T Pro

Badz 3T Pro

هدفون بی سیم شیائومی 3B پرو دارای درایورهای دینامیک 10 میلی متری با آهنرباهای دوگانه و پوشش جزئی DLC است. شیائومی با پشتیبانی از کدک های صوتی LHDC 4.0 و بلوتوث 5.2 توضیح می دهد که این هدفون دارای ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری است. مبتکر ترکیب شده تا “تجربه شنیداری در سطح استودیو” را برای کاربران فراهم کند.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های نرم افزاری اپل مشابه این هدفون، «حالت حرکت سر» است. این ویژگی باعث می شود تا جزئیات صدا به صورت پویا و با توجه به نوک های کاربران جابجا شود و یک محیط صدای 360 درجه ایجاد شود. این ویژگی بسیار شبیه به Spatial Audio یا Apple Spatial Sound است که یکی از نقاط قوت آن است. کیسه های هوا در نظر گرفته شده است.

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما