طرح هایی از یک گوشی عجیب سامسونگ با صفحه کناری تاشو – زومیت

[ad_1]

در طول سال ها، تولیدکنندگان مختلف گوشی های هوشمند اغلب از ایده های جالب و خلاقانه ای در طراحی این محصولات استفاده کرده اند. برخی از این ایده ها مانند گوشی های تمام صفحه، حسگرهای اثرانگشت زیر نمایشگر و گوشی های تاشو مورد استقبال کاربران قرار گرفته و هر ساله شاهد پیشرفت های جدیدی در این قابلیت ها هستیم. البته در این میان برخی ایده های خاص با استقبال مواجه نشد.

سامسونگ با طراحی های عجیب غریب غریبه نیست و این امر به ویژه در مورد کاورهای جدید این شرکت در مقایسه با گوشی های هوشمند استاندارد صدق می کند. اما به نظر می رسد پتنت جدیدی که توسط سامسونگ فاش شده است، احتمالاً عجیب ترین طراحی گوشی هوشمند این شرکت در سال های اخیر را نشان می دهد.

ساخت گوشی سامسونگ با صفحه جانبی تاشو

صفحه اینستاگرام technology.edge.te اخیرا تصاویری از یک گوشی سامسونگ منتشر کرده است که ایده های جدید و البته عجیب و غریب را نشان می دهد. به نظر می رسد در این تصاویر ایجاد شده توسط LetsGood Digital، شاهد گوشی هوشمندی با نمای جلویی تقریبا استاندارد و نمایشگر تمام صفحه هستیم. خلاقیت در این ایده مربوط به بالای صفحه است که در پشت دستگاه جمع می شود.

با توجه به این تصاویر، قسمت بالایی صفحه نمایش این گوشی در حالت عادی از پشت دستگاه تا می شود و کاربر می تواند آن را برای مشاهده محتوا باز کند.

ساخت گوشی سامسونگ با صفحه جانبی تاشو

یکی از اپلیکیشن هایی که می توان برای این نوع طراحی در نظر گرفت، استفاده از قسمت اضافی صفحه نمایش برای ثبت سلفی با دوربین اصلی گوشی است. همچنین با باز شدن بالای صفحه نمایش، شکل کلی این محصول تا حدودی یادآور ال جی وینگ است. البته ال جی در ساخت بال ها از سبک کاملا متفاوتی استفاده کرده است، اما در نتیجه دسترسی به صفحه نمایش بزرگ بالای صفحه اصلی بین دو دستگاه تقریبا یکسان است.

همانطور که در رندرها مشاهده می کنید، دوربین دوگانه پشتی این گوشی دارای طراحی عمودی بوده و در زیر تمامی آن ها یک فلش LED قرار گرفته است.

ساخت گوشی سامسونگ با صفحه جانبی تاشو

مقاله مرتبط:

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ واقعاً چنین محصولی در دست ساخت دارد یا خیر. اگر غول فناوری کره ای روی این گوشی هوشمند کار کند، مطمئناً در آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد آن پیدا خواهد شد.

نظر شما در مورد سبک طراحی این گوشی هوشمند چیست؟ آیا این ایده به نظر شما کاربردی است یا خیر؟[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما