عربستان سعودی صلاح را آزاد نمی کند اگر امروز نه، فردا!

[ad_1]

کد خبر: 1964221
18 سپتامبر 1402 در 19:01
615 بازدید

2
چشم انداز

مدیر فوتبال لیگ روشن عربستان سعودی می گوید با وجود ناکامی در جذب محمد صلاح در تابستان، الاتحاد از تلاش برای جذب ستاره مصری لیورپول دست نخواهد کشید.

عربستان سعودی صلاح را آزاد نمی کند: اگر امروز نه، فردا!

به گزارش “ورزش سای”، اتحادیه عربستان در تابستان امسال چند ستاره بزرگ فوتبال اروپا از جمله کریم بنزما را به خدمت گرفت اما در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی اتحادیه تمام تلاش خود را کرد تا یک ستاره مسلمان دیگر از فوتبال اروپا را به عربستان بیاورد. عربستان به آرامی

بر اساس گزارش ها، اتحاد برای جذب محمد صلاح 190 میلیون یورو به لیورپول پیشنهاد داده بود که این پیشنهاد از سوی قرمزها رد شد. روزنامه سان سپس مدعی شد که اتحاد قصد دارد پیشنهادی 220 میلیون یورویی ارائه کند. این گزارش مدعی است که جلیقه زردهای عربستان به محمد صلاح دستمزدی بالغ بر 3 میلیون دلار در هفته پیشنهاد داده اند.

در نهایت تمام تلاش ها و پیشنهادهای نجومی اتحاد ناکام ماند و صلاح در لیورپول ماندگار شد. اما امروز روشن، مدیر فوتبال لیگ عربستان، امانالو گفت که الاتحاد علیرغم ناکامی در تابستان امسال از جذب صلاح ناامید نیست و همچنان در آینده با او به خدمت خواهد گرفت.

1922661

او در مصاحبه با اسکای گفت:“در ابتدا باید بگویم که محمد صلاح یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان است. من قبلاً گفته ام که ما به طور مخفیانه و علنی از هر ستاره ای که بخواهد به لیگ روشن بیاید استقبال می کنیم و این شامل صلاح نیز می شود. باید کار خودمان را انجام دهیم خیلی حرفه ای است و با احترام این وظیفه ماست و لیگ روشن اکنون به اعتباری رسیده که نباید خدشه دار شود اگر صلاح نیاید این اتفاق نمی افتد. یعنی ما دیگر او را نمی‌خواهیم یا در لیورپول مشکل داریم، یعنی اتفاقات خاصی رخ نداده است.» تا همه طرف‌های درگیر به یک نتیجه برسند. هیچ کس عصبانی نخواهد شد و ما به کار خود ادامه خواهیم داد. خوب، اما ما به هیچ وجه درهای صلاح را نمی بندیم. هر زمان که فرصت جدیدی پیش بیاید، تمام تلاش خود را می کنیم تا صلاح را به لیگ عربستان بیاوریم.”

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما