عوارض اوبر در حال افزایش است: عواقب افزایش قیمت سوخت دیجیاتو فاش شد

[ad_1]

اوبر به دلیل افزایش قیمت سوخت، کرایه ها را در ایالات متحده و کانادا افزایش می دهد و به طور متوسط ​​0.50 دلار بیشتر برای هر نفر در هر سواری است. این شرکت گفت که این کار را برای حمایت از رانندگان انجام خواهد داد و درآمد حاصل از آن به حساب آنها واریز خواهد شد.

اوبر یک سرویس اینترنتی بسیار محبوب است و افراد زیادی در سراسر جهان روزانه با آن سروکار دارند. وضعیت جنگ روسیه و اوکراین منجر به توقف صادرات سوخت روسیه به کشورهای مختلف از جمله کشورهای اروپایی شد. به همین ترتیب، قیمت سوخت به بالاترین حد خود رسید. در نتیجه رانندگان مجبور می شوند برای سوخت وسایل نقلیه خود هزینه بیشتری بپردازند.

اوبر اخیراً از این موضوع مطلع شد: افزایش قیمت دستمزد ساعت آمریکا و کانادا اطلاع داده است. اوبر گفت که هدف از این اقدام محافظت از رانندگان در بحبوحه افزایش قیمت سوخت است و اوبر هیچ نقشی در افزایش کرایه ها نداشته است. مدیر عامل رانندگان اوبر در ایالات متحده و کانادا گفت:

«مشتریان باید در هر سفر اوبر حضور داشته باشند 0.45 یا 0.55 دلار بیشتر پرداخت کنید. مشتریان سرویس تحویل غذای Uber همچنین باید بسته به موقعیت مکانی خود هزینه پرداخت کنید 0.35 دلار یا 0.45 دلار هزینه ها بیشتر از قبل است.

شایان ذکر است این هزینه اضافی به حساب خود رانندگان واریز خواهد شد. اوبر می خواهد تا 60 روز آینده برنامه را اعمال کنید. با این حال، مدیر عامل اوبر اضافه کرد که ممکن است در روزهای آینده تغییرات بیشتری در کرایه اوبر به دلیل تغییر قیمت سوخت رخ دهد. البته این مورد است موقت و با بهبود وضعیت، دستمزدها کاهش می یابد.

افزایش کرایه اوبر برای رانندگان فعال در نیویورک اعمال نمی شود. با توجه به افزایش قیمت سوخت، این رانندگان 5.8 درصد افزایش حقوق فهمیدم. این سرویس ادعا می کند که هزینه سوخت کمتر از 2٪ از کل درآمد رانندگان را تشکیل می دهد.

خودروهای برقی نیز مشمول برنامه افزایش کرایه اوبر هستند

افزایش کرایه اوبر

این تعرفه برای مشتریان خودروهای برقی نیز معتبر است. با این حال، این مقام ارشد اوبر در مورد مزایای استفاده از خودروهای الکتریکی توسط رانندگان نیز صحبت کرد. رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی در اوبر در مورد 40 دلار درآمد بیشتری دارند. با این حال، دسترسی به وسایل نقلیه الکتریکی دشوارتر از وسایل نقلیه سنتی است. باید در روزهای آینده منتظر بمانیم تا ببینیم اوبر چه سیاست های جدیدی را اتخاذ می کند.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما