فرانکفورت 0 – 1 بایرن؛ ناگلزمان تغییر طلا – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1812704 |
07 مرداد 1400 شهریور 22:58 |
1,664 بازدید |

0
نظرات

بایرن مونیخ در دیدار خانگی سخت مقابل فرانکفورت با تک گل پیروز شد.

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ که در سال جدید فراز و نشیب های خود را داشت، موفق شد با تک گل آخرین بازی لروی سانه، فرانکفورت را شکست دهد و جایگاه خود را در بالای جدول تثبیت کند.
بایرن مونیخ بهتر شروع کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی با پاس کینگزلی کومان به گل برسد اما ضربه بنجامین پاوارد از فرانکفورت به بیرون رفت.
در دقیقه هفت، کاستیک فرصت بسیار خوبی برای بایرن مونیخ داشت تا با یک ضدحمله سریع با لیندستروم، دروازه را پاک کند، اما ضربه او اشتباه بود و به بیرون رفت.
در دقیقه 25 کینگزلی کومان حرکتی تماشایی از سمت چپ در عمق انجام داد و پس از عبور از سد دی کاستا به سمت دروازه فرانکفورت شوت کرد اما کوین ترپ واکنش زیبایی داشت و دروازه تیمش را نجات داد.

در اواخر نیمه اول، نه چندان خوب هینترگر، جاشوا کیمیچ توپ را گرفت و سعی کرد دروازه فرانکفورت را باز کند، اما به هر حال این کوین ترپ بود که با یک واکنش خوب ضربه را دفع کرد. اتفاق مهمی در گل های دو تیم رخ نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
روبرت لواندوفسکی با حرکت و پاس دیوید اوپامکانو در دقایق ابتدایی نیمه دوم فرصت خوبی برای گلزنی مقابل دروازه فرانکفورت داشت اما تاخیر این بازیکن باعث شد تا کوین ترپ توپ را بگیرد.
ضربه ایستگاهی جاشوا کیمیچ در دقیقه 54 بود که به بایرن مونیخ فرصت بزرگی برای برتری داد، اما ضربه سر نیکلاس سولی توسط ایندیکا از روی خط دروازه فرانکفورت دفع شد.
روبرت لواندوفسکی در مقابل دروازه فرانکفورت موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت که ضربه او را کوین ترپ با واکنشی بزرگ مهار کرد.
اما بایرن مونیخ در دقیقه 71 گل اول را به ثمر رساند. لروی سانه بازیکن تازه وارد با پاس عمقی کیمیچ تک به تک شد و موفق شد با یک شوت به سمت دروازه اولین گل بایرن مونیخ را به ثمر برساند. بایرن با حفظ جریان بازی در نهایت با همین گل فرانکفورت را شکست داد.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.