فن‌آپ ERP ایرانی مبتنی بر فناوری صنعت ۴ را با «فنارپی» ارائه می‌کند.

[ad_1]

با پیشرفت‌های چشمگیر فناوری در سال‌های اخیر، همراه با توسعه چهار صنعت در ارکان مختلف، صاحبان صنایع حجم زیادی از داده‌ها را در اختیار دارند که با استفاده از فناوری‌های جدید مانند اینترنت اشیا به دست می‌آیند.

شرکت های بزرگ و پیشرو از نسل جدید راه حل های سازمانی جامع (ERP) برای استفاده حداکثری از فرصت های نوظهور صنعت و ایجاد ارزش های جدید استفاده می کنند. در واقع، سازمان ها از ERP برای دیجیتالی کردن کسب و کار خود، هدایت نوآوری، افزایش بهره وری و بهبود تجربه مشتری استفاده می کنند.

یک سیستم ERP بخش ها و عملکردهای مختلف یک سازمان مانند امور مالی، مدیریت زنجیره تامین، تولید، منابع انسانی و مدیریت ارتباط با مشتری را یکپارچه می کند. این سیستم‌ها با ساده‌سازی فرآیندها به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا کارآمدتر عمل کنند، هزینه‌ها را کاهش دهند و تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند. علاوه بر این، از آنجایی که سیستم‌های ERP منابع داده‌ای متفاوت را ادغام می‌کنند، احتمال خطاها و تناقضات داده‌ها را کاهش می‌دهد، بنابراین به مدیران سازمان کمک می‌کند تا تصمیمات دقیق‌تری بگیرند و از اشتباهات پرهزینه جلوگیری کنند.

آنها بر عملیات سازمان نظارت می کنند و با تکیه بر قابلیت های ERP سطوح موجودی را ردیابی می کنند. این امر همه کارکنان سازمان را قادر می سازد تا نیازهای مشتریان را به موقع برآورده سازند.

برنامه ریزی منابع سازمانی ERP شرکت مدیریت کسب و کار مفهوم فناوری اینترنت.

ERP ها با خودکارسازی کارهای روتین و کاهش ورود دستی داده ها، زمان کارمندان را آزاد می کنند تا بتوانند بر انجام فعالیت های ارزش افزوده بیشتر در سازمان تمرکز کنند. این قابلیت باعث افزایش بهره وری و خروجی با کیفیت بالا در سازمان می شود. کارکنان می توانند با استفاده از قابلیت های سیستم ERP به تبادل اطلاعات و همکاری موثرتر در داخل و بین بخش ها بپردازند. فایده ای که ارتباطات را بهبود می بخشد، کارایی را افزایش می دهد و منجر به نتایج بهتر می شود.

راهکاری برای هوشمندسازی صنایع ایران

در ایران، فنارپی اولین ERP ایرانی در مقیاس بزرگ است که توسط کارشناسان شرکت دانش بنیان زیرساخت فناپ طراحی و پیاده سازی شده است. نسل جدید راهکارهای سازمانی جامع در صنعت 4 که بر اساس تجربیات بین المللی و پوشش قوانین تجاری ایران تدوین شده است.

به گفته «امیرسلان صفر مقدم» مدیر توسعه کسب و کار راه حل های جامع سازمانی زیرساخت فناپ، در ایجاد این محصول برای بهره گیری از دانش روز و تطبیق با شرایط و قوانین کسب و کار داخلی، استقرار راهکارهای سازمانی جامع با مشورت شرکت های معتبری از جمله TEC کانادا POSCO ICT کره جنوبی و PSI آلمان و در زمینه پخش مورد استفاده قرار گرفته است.

صفری مقدم، پلتفرم فرآیند محور فنارپی را یکی از ویژگی های کلیدی محصول می داند که به تصمیم گیری، بهبود یادگیری و افزایش هوش در مدیریت هزینه و عملکرد در سازمان های بزرگ و متوسط ​​کمک می کند. بنابراین عملکرد سازمان از سطوح فرآیندی تا محصولات میانی (سیستمی) با رویکردی یکپارچه و خودکار مدیریت می شود.

آنها تاکید می کنند که استفاده از فنارپی در فرآیندهای سازمانی با ایجاد بستری چابک و نوآورانه باعث افزایش انعطاف پذیری، کاهش هزینه ها و کوتاه شدن زمان سفارشی سازی و تغییرات می شود و نقش مهمی در افزایش کارایی سازمان ها ایفا می کند.

محصول نرم افزاری برای پوشش 250 فرآیند تجاری

فنارپی شامل 40 محصول نرم افزاری در 13 گروه محصول است که بیش از 250 فرآیند تجاری را پوشش می دهد. گروه محصولات فنارپی و محصولات نرم افزاری به شرح زیر می باشد.

  • مدیریت مالی: حسابداری پایه، مدیریت دارایی، خزانه داری، امور سهام، بودجه بندی، هزینه یابی، مدیریت نقدینگی، مدیریت بدهی و اعتبار، از جمله سیستم های حسابداری انبار
  • مدیریت سرمایه انسانی: مدیریت استخدام، روابط کار و کارمند، غرامت، توسعه سرمایه انسانی و مدیریت حضور و غیاب
  • مدیریت بازرگانی: مدیریت تدارکات، مدیریت فروش و ارزش گذاری و مدیریت ارتباط با سهامداران مدیریت زنجیره تامین: سیستم های مدیریت حمل و نقل، سیستم های مدیریت اقلام و کنترل موجودی و مدیریت انبار مدیریت تولید: مهندسی محصول، اجرای محصول، برنامه ریزی تولید
  • مدیریت کیفیت: تضمین کیفیت و کنترل کیفیت، مدیریت نگهداری و تعمیرات
  • ایمنی، بهداشت، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی
  • مدیریت پروژه
  • مدیریت عملکرد: هوش تجاری و تجزیه و تحلیل و ارزیابی داده ها
  • دانش و مدیریت اسناد: مدیریت دانش و مدیریت اسناد
  • مدیریت حقوقی: مدیریت قرارداد و سیستم های مدیریت ادعا
  • قابلیت های زیرساخت کسب و کار: زیرساخت، پورتال و اتوماسیون اداری، مدیریت گردش کار و مدیریت گزارش

یکپارچه سازی سازمان و پشتیبانی صنعت 4

فنارپی مطابق با رویه های جهانی (Best Practice Benchmarking) صنایع مختلف با بهینه سازی بر اساس قوانین و الزامات داخلی طراحی و پیاده سازی شده است و دارای مزایای مختلفی است.

صفری مقدم در این خصوص با بیان اینکه فنارپی جامع ترین راه حل سازمانی یکپارچه برای سازمان های تولیدی و خدماتی در مقیاس بزرگ است، درباره رویکرد فرآیند محور این محصول می گوید که با استفاده از بستر واقعی مدیریت فرآیندهای کسب و کار، آن را پیش می برد. به. ادغام در فرآیندهای سازمان.

وی پشتیبانی از صنعت 4، اتصال مستقیم به دستگاه های هوشمند و لایه اتوماسیون صنعتی و استفاده از اینترنت اشیا را از مزایای این محصول برشمرد و از امکان اتصال به نرم افزارها و خدمات دیگر مانند اتصال به یک خط بین بانکی

راه حل فنارپی برای چه صنایعی است؟

فنارپی به عنوان ERP صنعتی نیز در صنایع خدماتی و آموزشی در صنایع مختلف مانند صنایع معدنی و متالورژی، انرژی های تجدیدپذیر و غیر قابل تجدید، مواد غذایی، دارویی، شیمیایی، خودروسازی و قطعه سازی، صنایع مستقل، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی استفاده می شود. تجهیزات ساختمانی و صنعت ساخت مستمر مانند خدمات حقوقی و حسابداری، مشاوره ساختمان و ساختمان، بانکداری، بیمه، خدمات دولتی، مشاوره، حسابرسی، تحقیقات بازار و غیره.

در حال حاضر این محصول در صنایع مختلف ایران اجرا شده است و هلدینگ معدنی میدکو، زغال‌پرداز پابادانا، راه‌حل پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان خوزستان، شرکت فولاد سیرجان (سیسکو)، شرکت فولاد زرند (زیسکو)، دانشگاه خاتم، فروسیلیس. . شرکت غرب پارس (FESICO.)، فناپتک، داتین، شرکت فولاد ایرانی بوتیایی (بیسکو) و ایرانی بابک مس از این محصول برای ساختمان های هوشمند استفاده می کنند.

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما