قبل از رفتن به مسی دو بار فکر کنید

[ad_1]

کد خبر: 1964437
19 سپتامبر 1402 در 15:25
1.3 هزار بازدید |

1
چشم انداز

بعد یاسین چوکو

با یاسین چوکو محافظ لیونل مسی، مردم باید قبل از رفتن به سراغ فوق ستاره آرژانتینی حتماً کمی فکر کنند!

قبل از رفتن به مسی دو بار فکر کنید

به گزارش “ورش سه”، لیونل مسی پس از نقل مکان به اینجا، بسیاری او را بهترین فوتبالیست تاریخ می دانند اینتر میامی فوتبال باشگاهی آمریکا در حال اوج گیری است. بسیاری از هواداران فوتبال از نقاط مختلف آمریکا صدها دلار هزینه می کنند تا به مدت 90 دقیقه در ورزشگاه حاضر شوند و نمایش این فوق ستاره را از نزدیک تماشا کنند.

1923038

این باشگاه برای ستاره سرشناس خود بادیگارد ویژه ای استخدام کرده است که مانند سایه عمل می کند و لحظه ای مسی را رها نمی کند. او حتی در طول بازی وظیفه دارد مسی را زیر نظر داشته باشد و مانند کمک داور که به سرعت طول خط را می پوشاند، حرکات او در کنار زمین مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. بادیگارد لیونل مسی با ناک اوت کردن حریفان در مبارزات MMA شایستگی خود را ثابت کرده است.

نه به این دلیل که ستاره آرژانتینی در معرض خطر فوری قرار داشت، بلکه زمانی که او وارد زمین شد، هرج و مرج و جمعیت زیاد اطراف ستاره سابق بارسلونا پیش بینی نمی کرد. با اذعان به این واقعیت، باشگاه از مبارز سابق MMA برای مراقبت از سلامت شخصی خود کمک گرفت.

1923037

یاسین چوکو یک مبارز MMA است که در حال حاضر به عنوان محافظ لیونل مسی کار می کند و ویدئوهایی از چوکو که استعداد استثنایی خود را در رینگ به رخ می کشد منتشر شده است. چوکو برای مراقبت از مسی فراتر می رود.

نمونه مشخصی از اهمیت کار او زمانی دیده شد که اینتر میامی با LAFC روبرو شد و یک هوادار سعی کرد مسی را تعقیب کند.

بادیگارد قبل از حضور نیروهای امنیتی در ورزشگاه به طرفدار نوجوان نزدیک شد و سعی کرد او را به نحوی از خود دور کند که انتقاداتی را برانگیخت و برخی معتقد بودند چنین خشونتی علیه این هوادار غیرضروری است.

چندی پیش ویدئویی از محافظ مسی منتشر شد که سرعت و قدرت جنگندگی دست او را نشان می داد و یک مبارز تایلندی را با ترکیب های وحشیانه ناک اوت می کرد. با دیدن ویدئویی از این دست در اینترنت، مردم قبل از رفتن به سراغ مسی، قطعا دو بار فکر می کنند.

1923039

دیوید بکهام یاسین چوکو، سرباز سابق آمریکایی که در عراق و افغانستان در نیروهای ویژه نیروی دریایی آمریکا جنگیده بود را استخدام کرده تا با هزینه شخصی از مسی محافظت کند!

مجله آرژانتینی Lanacion چنین نوشت Choco Serteam گروهی متشکل از 50 محافظ است که از خانواده مسی در میامی در طول فعالیت های روزانه خود محافظت می کنند. او همچنین در زمان حضور مسی در بارسلونا در سال 2021 در نیوکمپ حضور داشت و علاوه بر این، چوکو عکسی از خود در کنار خابیب نورماگومدوف، قهرمان بازنشسته هنرهای ترکیبی UFC دارد.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما