قرص فلوکستین و مزایا و معایب آن

به بیماری آب سیاه مبتلا هستید، زیرا فلوکستین می تواند فشار درون چشم ها را افزایش دهد. در این شرایط فورا مایع اسپری تاخیری را با آب و صابون بشویید و اگر علائم بیش از ۱۲ ساعت طول کشید به پزشک مراجعه کنید. طبیعی است که باید چندین بار آزمایش کنید تا بفهمید چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنید، مقدار استفاده و محل استفاده از محصول چگونه است.

 • نوسانات خلقی؛
 • قرص زانال 1 میلی گرم
 • دوز توصیه شده: 60 میلی گرم خوراکی یکبار در روز
 • قرص سایتووکس 200 میلی گرم

فلوکستین 10 اگر سطح حساسیت به اندازه ی کافی به نظر نمی رسد که بتوانید از انزال جلوگیری کنید، به تدریج کمی بیشتر از اسپری را استفاده کنید. اگر از اپلیکاتور استفاده می کنید، اپلیکاتور را با مقدار توصیه شده کرم، ژل یا کف پر کنید و آن را تا آنجا که جلو می رود وارد واژن خود کنید. به کمک انگشت سبابه، انگشت میانی یا هر دو به آرامی کاندوم را به داخل واژن خود فشار دهید تا به دهانه ی رحم برسید. پیستون را روی اپلیکاتور فشار دهید تا اسپرم کش نزدیک دهانه ی رحم آزاد شود. اسپرم کش باید ۱۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از رابطه ی جنسی وارد واژن شود تا حل شود. کاندوم یکی از ابزار محافظت در مقابل بیماری های منتقله از راه جنسی است. باید برای لغزنده کردن کاندوم و بهبود عملکرد جنسی، از روان کننده های با پایه ی آب مانند ژل لوبریکانت استفاده کنید.

کپسول فلوکستین ۲۰

برای جلوگیری از پارگی کاندوم از روان کننده های با پایه ی آب استفاده کنید. مصرف الکل و ماریجوانا عوارض داروی فلوکستین را تشدید میکنند، بنابراین سعی کنید در زمان مصرف فلوکستین از خوردن الکل پرهیز کنید. شاید شما از وجوداچآیوی بیخبر باشید: اوایل ورود ویروس اچآیوی به بدن، ممکن است افراد آلوده، علائم آنفولانزا مانند خستگی، تب، سردرد، گلودرد و درد ماهیچهها و مفاصل را در دو تا چهار هفته اول تجربه کنند. به طور مرتب از این دارو استفاده کنید تا بیشترین سود را از آن ببرید. نقاط حساس آلت تناسلی خود را پیدا کنید و از اسپری تاخیری بیشتر در آن ناحیه استفاده کنید. استفاده ی بیش از حد ممکن است باعث شود احساس آلت تناسلی کاملا از بین برود.

 1. کاهش میل جنسی و اختلال عملکرد جنسی
 2. دوز اولیه: 10 میلی گرم در روز
 3. آشفتگی (احساس ناراحتی یا اضطراب)
 4. داروهای تشنج
 5. کاهش میزان ادرار
 6. افزایش یا کاهش وزن بدون دلیل مشخص
 7. فکر کشتن دیگران

هرکسی ممکن است به اچآیوی مبتلا شود: زمانی که اچآیوی و ایدز برای اولین بار ظاهر شدند، ایدز نامهای دیگری از جمله “سرطان همجنسگرایان” را به خود اختصاص داد. استفاده از آن در زمانی که آلت تناسلی به نعوظ نرسیده است می تواند اختلال نعوظ را تشدید کند. اسپرم کش ممکن است باعث تحریک آلت یا سوزش ادرار در شریک جنسی شما شود. معمولا افزایش احساس تشنگی در این افراد با افزایش خشکی دهان و افزایش تعداد دفات ادرار نیز همراه است. این دارو را طبق دستور پزشک از طریق دهان مصرف میشود.

 • تغییر در وزن یا اشتها؛
 • قرص زیپمت 50/1000 میلی گرم
 • کپسول ابیتانت 125/80/80/میلی گرم
 • کپسول فنوفیبرات-عبیدی 200 میلی گرم
 • مشکل در تنفس یا بلع
 • قرص پروپرانولول-عبیدی 10 میلی گرم

از مالیدن دست به طور کامل برای پخش کردن محصول خودداری کنید زیرا مقدار زیادی از آن به دست جذب می شود. این نامها از آن زمان به بعد کنار گذاشته شدهاند، زیرا اکنون مشخص شده است که هر کسی میتواند به اچآیوی آلوده شود. توصیه می شود از اسپری تاخیری در زمانی که آلت تناسلی در حالت نعوظ قرار دارد، استفاده کنید. سر اسپری را نزدیک به آلت تناسلی، درست در زیر سر در قسمت زیرین حشفه (قسمت سر آلت تناسلی مرد که به تنه ی آلت تناسلی متصل می شود) نگه دارید. زمانی که در آینه آلت تناسلی را نگاه کنید و آن را بالا بیاورید، این قسمت را می توانید ببینید.

 • تنگی نفس ناگهانی
 • نوسانات خلقی
 • نگران انزال زودرس
 • توهم (دیدن یا شنیدن چیزهایی که واقعی نیستند)؛
 • مشکل در خوابیدن

برای ایجاد بی حسی در واژن، باید روی قسمت های حساس واژن از اسپری تاخیری استفاده کرد. هنگامی که استروژن به صورت واژینال یا روی پوست استفاده شود، در جریان خون جذب می شود. Apr 15, 2019 – فلوکستین ۲۰ یک داروی ضد افسردگی از گروه مهارکنندههای سروتونین است که استفاده از آن برای درمان افسردگی و انزال رودرس پذیرفته شده است. جالب است بدانید که این داروها میتوانند به عنوان عوامل ضد التهابی نیز استفاده شوند که میتوانند به تسکین علائم در بیماران مبتلا به COVID-۱۹ کمک کنند. استفاده ی بیش از حد از اسپری تاخیر می تواند باعث کاهش حساسیت موقتی و از بین رفتن نعوظ برای مدت زمان کوتاه شود. چنانچه این علامت به مدت طولانی باقی ماند، حتما موضوع را با روانپزشک خود در میان بگذارید.

 • لرزش در قسمت هایی از بدن
 • اختلال وسواس فکری و عملی
 • خونریزی های غیرطبیعی واژن
 • در صورت بارداری یا شیردهی به پزشک خود اطلاع دهید
 • راش و کهیر

بیشتر افراد ظرف مدت ۳۰ دقیقه به حالت اولیه برمی گردند. داروهای ضد افسردگی مانند فلوکستین و فلووکسامین حدود ۳۰ سال است که برای درمان بیماریهای روانپزشکی استفاده میشود. خانم هایی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند. به همین دلیل معایب استفاده از کاندوم کم و قابل چشم پوشی است. اگر بیش از ۱ ساعت از زمان استفاده از اسپرم کش بگذرد، اسپرم کش را مجددا اعمال کنید. برای جلوگیری از حساسیت زایی در شریک زندگی خود، توصیه می شود قبل از رابطه ی جنسی، باقی مانده ی مایع اسپری شده را با دستمال پاک کنید. اگر بیش از یک بار رابطه ی جنسی دارید، قبل از هر رابطه ی جنسی از اسپرم کش جدید استفاده کنید. قبل از رابطه ی جنسی، باید از اسپرم کش در واژن استفاده کنید.

قرص فلوکستین ۲۰

اطمینان حاصل کنید که اسپرم کش بعد از رابطه ی جنسی حداقل ۶ ساعت در واژن شما باقی بماند. اطمينان حاصل کــنید که پزشک شما در مورد تمام داروهای دیگر که اســتفاده مي کــنید مي داند. به هر حال، این که داروهای متعددی مصرف میکنید به این معنا نیست که کبد شما حتماً در حال آسیب دیدن است و عموماً چنین اتفاقی نمیافتد. در مورد کاربرد نوروفیدبک در درمان اختلال بیشفعالی باید گفت که چنین کاربردی هنوز جایگاهی در بیشتر راهنماهای بالینی معتبر نیافته است. هنگام درمان فقط علائم یائسگی واژینال، ابتدا باید از محصولاتی که مستقیما در داخل واژن استفاده می شوند استفاده کرد. آیا می توان روی کاندوم روان کننده استفاده کرد؟ اگر در وسط رابطه ی جنسی کاندوم پاره شود، بلافاصله کاندوم از بدن همسر خود خارج کنید و کاندوم جدیدی را جایگزین کنید. در زمان بارداری همسر خود، از اسپری تاخیری استفاده نکنید. این مطالعه همچنین از داروهای ضد افسردگی دیگر از جمله فلووکسامین، استفاده کرده و نرخهای بالاتری نسبت به فلوکستین، اما نرخهای کمتری نسبت به گروه کنترل درماننشده داشت.

 1. قرص کلوپیدوگرل-عبیدی 75 میلی گرم
 2. فقدان اشتها
 3. تهوع و استفراغ شدید
 4. کاهش میل جنسی
 5. گلو درد
 6. سفتی عضلانی
 7. کپسول فروفورت دئودنال
 8. اضطراب (احساس شدید بی قراری)

فلوکستین (Fluoxetine) یک داروی ضد افسردگی از گروه مهارکنندههای بازجذب سروتونین است که استفاده از آن برای درمان افسردگی، اختلال وسواسی اجباری، اختلال هراس و پرخوری عصبی پذیرفته شده است. از استروژن نباید در دوران بارداری استفاده شود. در صورت مصرف پیموزید یا ترییدیدین یا در صورت تزریق متیلن آبی، نباید فلوکستین مصرف کنید. در طول درمان با این دارو از مصرف داروهای مهارکننده MAO (ایزوکاربوکسازید، لاینزولید، متیلن بلو، موکلوبماید، فنلزین، پروکاربازین، راساژیلین، سافینامید، سلژیلین، ترانیل سیپرومین) خودداری کنید.

 • تغییرات سریع در ضربان قلب و فشار خون؛
 • سوزش سردل
 • اگر تحت درمان با تشنج الکترونیکی (ECT) قرار بگیرید
 • علائم مشکلات کلیه (مانند تغییر در میزان ادرار)
 • قرص یونیماید 50 میلی گرم
 • وخیم بودن وضعیت شما
 • برای درمان افسردگی به کار می رود

اگر در 14 روز گذشته از بازدارنده های مونوآمین اکسیداز استفاده کرده اید از فلوکستین، لینزولید، تیوریدازین، پیموزاید و متیلن بلو استفاده نکنید. استروژن هایی که در دوزهای بسیار کم برای درمان مشکلات موضعی دستگاه تناسلی و دستگاه ادراری استفاده می شوند، از پوکی استخوان محافظت نمی کنند و گرگرفتگی ناشی از یائسگی را متوقف نمی کنند. 3. فلوكستين به تدريج و از طريق دستگاه گوارش جذب ميشود. عفونت دستگاه ادراری ناشی از کاندوم های اسپرم کش.

می توانید از اسپرم کش با روش های دیگر پیشگیری از بارداری مانند کاندوم خارجی یا کاندوم داخلی استفاده کنید تا اثربخشی آن در جلوگیری از بارداری، افزایش یابد. با استفاده از این روش ها فرد می تواند علت اصلی اختلالات خلقی خود را پیدا کرده و به مدیریت آنها کمک کند. دیگر موارد مصرف این دارو برای درمان اختلالات وسواسی، اختلال هراس، پرخوری عصبی و بسیار به ندرت برای درمان زود انزالی مصرف میشود.

 • تغییرات خلق یا رفتار
 • اختلال افسردگی ماژور
 • قرص دیابزید ام آر 30 میلی گرم
 • کاهش تمایلات جنسی
 • ضربان قلب تند

فلوکستین برای class= او در ادامه میگوید: «متاسفانه مصرف خودسرانه فلوکستین در بین عموم مردم بسیار رایج است. داروی فلوکسیتین به عنوان یک داروی معجزه آسا در ذهن مردم است. فلوکسیتین داروی ضد افسردگی است که با مهار اختصاصی برداشت مجدد سروتونین که منجر به افزایش غلظت سیناپسی میشود از ابتلا به افسردگی جلوگیری میکند. برخی از افراد هنگام استفاده از داروی ضد افسردگی دچار افکار خودکشی میشوند. بهتر است بیماران دچار صرع که تشنجات در آنها بخوبی کنترل نشده از مصرف آن پرهیز شود. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC)، در سال ۲۰۲۰، حدود ۷۰۰ هزار نفر در سراسر جهان بر اثر بیماریهای مرتبط با ایدز جان باختهاند. اگر می دانید کاندوم در حین رابطه ی جنسی پاره شده است یا نگران بارداری هستید، گزینه هایی برای جلوگیری از بارداری ناخواسته دارید، مانند قرص های اورژانسی پیشگیری از بارداری.

 • تاری دید
 • احساس بیماری
 • تعریق و گرگرفتگی
 • تغییرات خلق و خو، عصبانیت و اضطراب

به این صورت که فرد افسرده چندان رغبت و تمایلی به مسائل جنسی ندارد، با مصرف فلوکستین و بهبود افسردگی، طبیعتا میل جنسی او نیز افزایش مییابد. میدانید که قضاوت کردن در مورد درمان دارویی بدون ملاقات با فرد و عدم آشنایی با سوابق او کار دشواری است. او تاکید کرد که برای تایید یافتهها به تحقیقات بیشتری نیاز است. البته هنوز به تحقیقات بیشتری در اینباره نیاز است.

البته خوردن این دارو تنها باعث میشود فرد به افکار خودکشی بیشتر روی بیاورد نه اینکه دست به اقدام بزند. برای اینکه این دارو به خوبی کار کند، همیشه باید مقدار مشخصی در بدن شما باشد. می خواستم بدونم که چطور می تونم دارو رو قطع کنم و اینکه آیا عوارضی که دارم طبیعیه؟ به خوردن این دارو ادامه بدهم یا میتوانم آن را متوقف کنم؟ این افراد می توانند از کاندوم هایی استفاده کنند که احتمال واکنش آلرژیک با آن ها کمتر باشد. با استفاده از یک اپلیکاتور یا انگشتان خود، اسپرم کش را به داخل واژن و روی دهانه ی رحم قرار دهید.

اسپری را به آرامی تکان دهید. پس از ارگاسم یا انزال، کاندوم را به آرامی از واژن خارج کنید. با آزمون و خطا، می توانید مقدار مورد نیاز و محل مناسب برای استفاده از اسپری که از بقیه نقاط حساس تر است را پیدا کنید. البته در صورتی که با معده خالی استفاده شود جذب سریع تر انجام می شود و وجود غذا در معده جذب کلردیازپوکساید را به تاخیر می اندازد. البته افسردگی در کنار هریک از دو مورد دیگر نیز میتواند وجود داشته باشد. البته نباید داروهای ضد افسردگی را جایگزین واکسن کرد. داروهای ضد افسردگی مهارکنندهٔ انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs): فلوکستین (Fluoxetine)، پاروکستین (Paroxetine)، سرترالین (Sertraline). فلوکستین مهار کننده انتخابی بازجذب سروتونین (SSRI) است. این مطالعه بزرگ با استفاده از دادههای ۸۳۵۸۴ بیمار مبتلا به کرونا از ۸۷ مرکز بهداشتی آمریکا نشان داد که تجویز مهارکنندههای انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) بر مرگ و میر بیماران مبتلا به نوع حاد کرونا تأثیر دارد.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما