قفسه بندی خودسوله

قفسه فروشگاهي استفاده از تجهیزات ارزان قیمت می تواند نام خوب فروشگاه تان را به چالش بکشاند. نحوه طراحی و نصب قفسه فروشگاهی به عنوان یکی از موارد و عوامل جذب مشتری همواره مورد توجه صاحبان فروشگاه بوده است. از این رو سیستم قفسه بندی نیازمند متخصصین و کادر مجرب در زمینه طراحی، تولید و نصب آن می باشد. این نوع قفسه فروشگاهی به راحتی قابلیت جابجایی در فروشگاه را دارد و نیز می توان در صورت عدم نیاز به آن به آسانی جمع آوری شود. همچنین با ایجاد تنوع زیاد در قفسه بندی فروشگاهی و چیدمان مناسب کالاها بر روی این قفسه ها، بر میزان زیبایی فروشگاه می افزاید. این محصول قفسه بندی انبار دارای تونلهایی است که علاوه بر محل بارگذاری بارهای پالتی، مسیر تردد لیفتراک نیز هستند و راهروهای اضافی در این سیستم حذف شده است، قفسه درایوین باعث می گردد تا از 75 درصد فضا به صورت مفید استفاده شود، که درصد قابل توجهی در ظرفیت پذیری انبار است.

قفسه پيچ و مهره اي ممکن است فروشندهای نخواهد اعلام کند که به دنبال اجناس حراجی است. همچنین به دلیل رقابت شدید بین فروشگاه ها، صاحبان فروشگاه همواره خواستار استفاده از جدیدترین قفسه فروشگاهی هستند تا از دیگر رقبای خود عقب نمانند. هر کدام از این قفسه های فروشگاهی دارای معایب و مزایای خود هستند که صاحبان فروشگاه ها باید با توجه به بودجه، نوع محصولات و همچنین محیط فروشگاه اقدام به انتخاب آن می کنند. به عنوان مثال، در محیط های صنعتی بیشتر از قفسه بندی پالت راک و پانل راک استفاده می گردد. از کاربردی ترین و رایج ترین انواع قفسه های انبار می توان به قفسه بندی پیچ و مهره ای اشاره نمود. اما امروزه، به دلیل پیشرفت در ساخت چنین محصولاتی، فروشگاه ها ترجیح می دهند که از متریال های زیبا و مدرن برای ساخت قفسه فروشگاهی استفاده کنند. پیشرفت های اخیر در صنعت تولید مواد مورد نیاز برای ساخت قفسه فروشگاهی (از جمله چوب، شیشه، کناف، پلاستیک و فلز) این فرصت را برای صاحبان فروشگاه ها فراهم آورده است که بتوانند از مدرن ترین و جدیدترین قفسه فروشگاهی در دکوراسیون فروشگاه یا مغازه خود بهره ببرند.

قفسه فروشگاهي

در گذشته اغلب مغازه داران و صاحبان فروشگاه ها از قفسه های فروشگاهی ساده و مقاوم مانند قفسه های فلزی استفاده می کردند. برپایی این نوع قفسه بندی فلزی ، ساده بوده و کاربردهای فراوانی دارد .امکان بارگزاری کالا ها فقط به صورت دستی در این نوع قفسه بندی انباری وجود داشته و جهت انبار های با کالاهای سبک وزن مناسب میباشد . از لحاظ جنس قفسه فروشگاهی، اجناس مدرن و زینتی همچون چوب و ام دی اف، قیمت بالاتری نسبت به قفسه های فلزی و پلاستیکی دارند. قفسه بندی فلزی انباری یکی از انواع محصولات پرکاربرد و متنوع شرکت قفسه فلزی آرین شلف میباشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام برای امر قفسه بندی انباری حتما از مشاوره رایگان آرین شلف استفاده نمایید .

قفسه پيچ و مهره اي

و قسمت هایی که قراردادن قفسه دوطرفه وجود ندارد، از آن استفاده می شود در برخی طرح ها از سایر قفسه ها ارزان تر است. از دو دهه پيش فعالیت خود را در زمینه تولید انواع,قفسه فروشگاهی,قفسه انبار,قفسه سردخانه ای آغاز نموده و با توجه به سابقه ده ساله قبل از آن در زمینه صنایع فلزی ، بـر آن بـوده ایم که سهم هرچند اندک خود را در به گـردش در آوردن چرخهـای اقتصـاد کشور و رشـد و بالندگی ایران عزیز برداریم و دراین راه پا در عرصه جهانی گذاریم ولیکن نیک میدانیم که صنعت کشـور مـا زمـانی درعـرصه جهـانی دارای جایگاه خــواهد بود که تمام کوشش خـود را در بالابردن کیفیت محصـول معطـوف كنيم.

به طور کلی به هر سازه فلزی یا پلاستیکی یا چوبی دارای طبقه بندی که بتوان اجناس و کالاها را روی آن قرار داد قفسه بندی گفته می شود. در واقع فلزات سنگین وزن تری برای ساخت آن به کار رفته است. قفسه بندی خود سوله Shelving Their niches نیاز ساخت سوله و قفسه بندی را به طور همزمان مرتفع می نماید و قفسه بندی خود سوله یک راه حل اقتصادی بسیار مناسب برای کاهش هزینه زیاد ایجاد سوله به منظور استفاده انبار نگهداری مواد و کالا می باشد. با توجه به استاندارد بودن عرض و طول و ارتفاع قفسه بندی خود سوله و فاصله گذاری مناسب آنها هنگام اجرا می توان کار گذشت و برداشت انواع بار و کالا را با کمک لیفتراک و در کمترین زمان ممکن انجام داد.

به علاوه، قفسه هایی که قابلیت جابجایی دارند (به کمک تایرهایی در زیر آنها) نیز دارای قیمت بالاتری نسبت به قفسه های ساکن مشابه هستند. این بازوها به کمک کلیپ های ناخنی به ستون ها متصل میشوند. برای تولید و فروش قفسه های فروشگاهی ابتدا باید کار خود را در قالب یک شرکت ثبت کرد تا بتوانید فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمایید. فروشگاه داران، صاحبان کارخانه ها و انبارداران با روی آوردن به سبک مدرنی از قفسه فروشگاهی تلاش می کنند محصولات مورد نظر خود را در شیک ترین قالب و دسته بندی به جامعه هدف ارائه دهند. استفاده از قفسه بندی سبب آسان شدن فعالیت های کارخانه ای و تولیدی بخصوص در بخش انبارداری و ایجاد فضای بهینه شده است این امر بخصوص درانبارها ،مراکز خرید و فروشگاه ها ،با اشکال مختلف و در طراحی متفاوت ساخته می شود.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما