لامبورگینی امیدوار است موتورهای احتراق داخلی را پس از سال 2030 حفظ کند

[ad_1]

او سال گذشته طرحی را زیر نظر کمیسیون اروپا پیشنهاد کرد. تا سال 2030، میزان دی اکسید کربن منتشر شده از خودروها باید 55 درصد نسبت به سال 2021 کاهش یابد. این طرح بند دیگری دارد و در صورت نهایی شدن، فروش خودروهای بنزینی و دیزلی از سال 2035 خواهد بود. ممنوع خواهد بود. با وجود این پیشنهاد، تعدادی از خودروسازان همچنان به آینده موتورهای احتراق داخلی از جمله لامبورگینی خوشبین هستند. این شرکت ایتالیایی علاقه زیادی به موتورهای احتراق داخلی دارد و در تلاش است تا بعد از سال 2030 از آن استفاده کند.

لامبورگینی

استیون وینکلمن مدیرعامل لامبورگینی وی در مصاحبه اخیر خود با یک روزنامه آلمانی به این نکته اشاره کرد و گفت که لامبورگینی هر کاری که بتواند برای حفظ موتورهای احتراق داخلی در خطوط تولید پس از این دهه انجام خواهد داد. آقای وینکلمن گفت:

پس از برقی شدن، منتظر خواهیم ماند تا ببینیم آیا امکان عرضه خودروها با موتورهای احتراق داخلی پس از سال 2030 وجود دارد یا خیر. یکی از احتمالات زنده نگه داشتن موتورهای احتراق داخلی با کمک سوخت های مصنوعی است.

مدیرعامل لامبورگینی از طرفداران پر و پا قرص موتورهای احتراق داخلی است. او همچنین گفت که در دسامبر 2020 به تولید هر چه بیشتر خودروهای احتراق داخلی ادامه خواهد داد.

لامبورگینی

با این حال، با وجود این، لامبورگینی نیز تولید خود را دارد. مدل اول تمام برقی خودش را آماده می کند. طبق برنامه ریزی های این شرکت، این مدل خواهد بود 2028 آینده. همانطور که شرح داده شد مدل چند الکتریکی این خودرو با لامبورگینی فعلی متفاوت خواهد بود. برخی کارشناسان پیش بینی می کنند اولین خودروی تمام الکتریکی لامبورگینی در قالب یک کراس اوور چهار نفره رونمایی می شود.. با این حال، پیش از عرضه نسخه نهایی، احتمالاً لامبورگینی با رونمایی از یک مدل مفهومی به استقبال اولین خودروی الکتریکی خود خواهد رفت.

باید مشخص شود امسال آخرین سالی است که لامبورگینی تمامی محصولات بنزینی را روانه بازار کرده است زیرا از سال آینده تمامی محصولات خود را با موتور هیبریدی عرضه خواهد کرد.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما