لحظه به لحظه با دربی استقلال – پرسپولیس! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1814667 |
19 اسفند 1400، 19:00 |
7,144 بازدید |

7
نظرات

قرار گرفتن در مسیر فاجعه؛

این جاده پایان خوبی ندارد. متاسفانه شاید زمان زیادی به روز سیاه فوتبال نمانده باشد.

به گزارش “ورزش سه”، این مطلب اعتراض قشر کپک زده اما ساکت هواداران فوتبال ایران است. برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمایی ارل منتقل می شوید. در این یادداشت، آنچه را که قطعا در دربی هفته آینده اتفاق می افتد، مرور خواهیم کرد. توضیح پس از توضیح؛ جیغ های بنفش و دعواهای بی نتیجه و بی نتیجه با یک تیم ثابت; بیشتر له شده بودم. در واقع ما اینگونه شروع می کنیم، جدا از گل های زده شده و نتیجه نهایی، از صبح تا حداقل 24 ساعت بعد از دربی هفته آینده همه چیز مشخص است.

امروز درگیری های لفظی آغاز شد و توضیح آن با واکنش دیگری همراه شد. بنابراین این روند احتمالاً در روزهای اول هفته ادامه خواهد داشت و نام داور هر چه باشد (مثلاً ساندروپل متوفی) در ابتدا صفحات هواداران به سرعت سعی کردند از آن داور ایرادی به ضرر تیم خود پیدا کنند. شام با یکی از اعضای هیئت مدیره تیم B و در نهایت این انتخاب را به عنوان آغاز مسابقه می بیند. توطئه ای علیه تیمشان هر کسی که اولین بار گزارش می دهد نیز برای ریتوییت و افزایش فالوور دعوت می شود.

دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار بدون شک تا ساعتی دیگر بیانیه ای را اعلام می کنند و نگرانی خود را از انتخاب این داور اعلام می کنند. در پایان از تصمیم گیرنده می خواهند که نام داور را تغییر دهد و در توضیحات خود یکی دو طعنه آبدار هم به حریفان می دهند.

به نیمه های هفته که می رسیم، سرودهای جذاب و هیجان انگیز پیشکسوتان سابق شروع می شود. در پایان دوره نامرئی یکی با تیم حریف صحبت می کند و دیگری برای کاهش اختلاف امتیاز دربی خط می کشد. به طور طبیعی و بر اساس تجربه، هر چه سطح ناشنوایی مضحک تر و سطح آن پایین تر باشد، ویروسی تر و محبوب تر است. سیاست انتخاب ارشد برای مصاحبه نیز مشخص است; بیایید ببینیم چگونه می تواند یک ناشنوا را از زیر زبانش بیرون بکشد تا او را به یک استودیو و دفتر رسانه ای خاص دعوت کند.

یک روز قبل از فرا رسیدن دربی، نبرد برای همه چیز آغاز می شود. یکی تاکید می کند که در سالن خاصی در کنفرانس حاضر نمی شود و دیگری مدعی است اتوبوس تیمش از فلان اتوبان به ورزشگاه نمی رود. او در نهایت مجبور شد در جلسات و صحبت های کلیشه ای و تکراری شرکت کند.

مدیران کری از همان ابتدا به صورت حریف ضربه زدند و سپس نگرانی خود را از اتفاقات احتمالی علیه تیمشان ابراز کردند. (در ضمن، اگر نام مدیران رسانه های رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ را شنیده اید، به ما اطلاع دهید). احتمالاً سرمربیان دو تیم با احترام بیشتری صحبت کردند و شرایط مسابقه را سخت توصیف کردند و بس. در این چند روز اگر چند جمله به هم گفته شود که دربی منظم تر و بهتر می شود.

ثانیه های دربی؛ اولین خطا و صدای اعتراض نیمکت و صدادارهای خالی که انحنای چانه و صورت آنها را با زاویه دوربین تنظیم می کند و آن لبخند جذاب و دوخوانه برای داور چهارم جذابیت دارد. این روند از ثانیه اول تا آخرین بازیکنی که در پایان شب در زمین و نیمه راه به خانه می رسد و در Mixdzon و سپس رسانه های اجتماعی ادامه می یابد و دیگر بخشی جدایی ناپذیر از داستان نیست. .

تلاش افراطی و شاید غیرعادی فوتبالی بازیکنان برای افتادن به زمین و گرفتن پنالتی – 90 دقیقه سر و صدا و درگیری شدید لفظی – حرکات اعصاب، به عنوان مثال جذاب و وسوسه انگیز برای ارتش مجازی – تمسخر نام حریف و ناموس تیم مقابل و دستاوردهای گذشته و حال آنها به عنوان امداد غیبی و … مظلومی چه در شکست و چه در پیروزی نمی خواهد موفقیت ما را ببیند، موقعیت هایی از این دست که حتی نام های بزرگ دربی هم مدام به آن واکنش نشان می دهند.

تیم های حقوقی دو تیم از هم اکنون دست به کار شده و شکایت خود را برای بازیکنان غیرقانونی حریف نوشته اند. هر تیمی که برنده شود قطعا تیم حریف این را به حمایت خارج از زمین و غیر فنی نسبت می دهد و یکی دو بیانیه بعد از بازی چاشنی نهایی خواهد بود.

بدبین نباشید؛ شاید دربی در راه باشد و تیم الف تیم ب را 3-4 شکست دهد. اما متاسفانه موارد ذکر شده بالای 90 درصد و کمی رفت و برگشت در دربی پنجشنبه آینده خواهد بود. جزئیات اغراق آمیز در هفته های آینده ادامه خواهد داشت و دربی را به پایان می رساند.

******

این قسمت از یادداشت صدای بخش مهم و خاموش هواداران در فوتبال ایران است. شاید صداهای فضای مجازی خیلی بیشتر از حد معمول بلند شده باشد و همه طرفداران را یکسان ببینی. جای تعجب نیست که از فضای مجازی و بخش خشونت آمیز فضای مجازی غافلگیر شوید. فراموش کردی که این نمایش نفرت انگیز فقط به یک جهت ختم می شود.

در رسانه ها اغلب به نویسندگان توصیه می شود که منفی نگرند و نیمه پر لیوان را ببینند. اما این لیوان واقعاً لبریز است و فقط می شود چشم هایت را بست تا این همه خشم و نفرت را ندید. ستاره های محبوب قرمز و آبی و ستون های دو باشگاه محبوب; اگر این روایت را خواندید، لطفاً درصدی از رفتار اغراق آمیز و تند خود را مرور کنید. به دست آوردن چند فالوور و کمی محبوب تر شدن در فضای مجازی می تواند آینده تیره ای داشته باشد.

اگر اتفاقات وحشتناک و دردناک چند روز پیش فوتبال مکزیک را ندیده اید لطفا آن را نبینید یا حداقل آن را به سرعت x2 برسانید تا مثل من دچار سردرگمی جدی ذهنی نشوید. اما به یاد داشته باشید که این آخرین جاده چیزی جز یک تراژدی تلخ نخواهد بود. این پمپاژ نفرت سرانجام یک روز در استادیوم پر از خون آغاز خواهد شد. باور کنید بخش قابل توجهی از جامعه هواداران از این روند و خیلی ها به مرز انزجار رسیدند فقط از روی عادت من از تو پیروی خواهم کرد. ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد. اما زمان زیادی برای تراژدی عجیب و ترسناکی که در مکزیک رخ داد باقی نمانده است – طرف گناه یک روز سیاه و یک تراژدی تلخ نباشید که هزاران سال آرزو می کنیم هرگز اتفاق نیفتاده باشد و فوتبال وجود نداشته باشد.

آریا فاطمی مقدم

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما