ماموت های پشمالو و حیوانات عصر یخبندان نیز راه خود را به Metavars | دیجیاتو

[ad_1]

با ورود بسیاری از شرکت ها و موسسات به دنیای مجازی، افسونحالا نظر محققین موزه متورسی ردیابی جاهایی که حیوانات در حال انقراض هستند با فناوری واقعیت افزوده آنها تقریباً زنده خواهند شد تا در دنیای غیر واقعی متاوارها زندگی کنند.

هدف موزه های متاواریکمدل هایی از حیوانات منقرض شده ارائه کنید که طرح ها و حرکات آنها با شواهد علمی مطابقت دارد و امکان مطالعه آنها برای نسل های آینده را فراهم کنید.

در دنیای متاتارس، حد تقریبی برای وجود ماموت های پشمالو وجود دارد. 4000 سال او قبلاً در جزایر دور افتاده قطب شمال زندگی می کرد. حتی گربه های شمشیر دندان آمریکایی 6000 سال آنها قبلاً در جهان وجود دارند و می توانند دوباره در دنیای مجازی زندگی کنند. واقعیت افزوده و احتمالات استعاری به حیوانات منقرض شده این فرصت را می دهد تا به صورت مجازی در دنیای مجازی زندگی کنند.

واقعیت افزوده می تواند مدل های علمی دقیقی از حیوانات منقرض شده ارائه دهد و به دیرینه شناسی آنها کمک کند. محققان تاکنون چندین مطالعه بر روی حیوانات منقرض شده انجام داده اند و فناوری واقعیت افزوده به آنها کمک می کند تا این مطالعات را با دقت بیشتری انجام دهند.

موزه متاورسی، ایده ای متفاوت برای نمایش حیوانات منقرض شده

ویلیام سوارتوت، مدیر ارشد فناوری مؤسسه فناوری‌های خلاقانه در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، و همکارانش روی این موضوع کار می‌کنند. با سوارتوت می گوید فناوری های نوین امکان بررسی دقیق تر حیوانات منقرض شده خواهد بود. هدف تیم تحقیقاتی استفاده از واقعیت افزوده به عنوان ابزاری آموزشی برای موزه ها است.

با این حساب کاربران می توانند مدل های سه بعدی حیوانات منقرض شده را در تلفن همراه خود مشاهده کنند و هنگام بازدید از موزه ها آنها را بهتر درک کنند.

مت دیویس، توسعه دهنده نمایشگاه موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس، تقریبا. 11 هزار سال پیش از این، حیواناتی به اندازه خرس در پلیستوسن زندگی می کردند. تاکنون اسکلت این حیوانات مورد بررسی قرار گرفته و حتی تصاویری با موهای کرکی نیز هنرمندانه طراحی شده است. اما همه اینها حدس و گمان هنری است.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما