ماهواره جدید با قابلیت جابجایی افراد و حمل بار در ماه رونمایی شد | دیجیاتو

[ad_1]

شروع هوانوردی «اسطرلاب ونچوریفضانورد جدیدی را معرفی کرد که برای جابجایی افراد و حمل بار در ماه طراحی شده بود. این شرکت قصد دارد در دهه آینده تعداد بیشتری از این کوهنوردان را بسازد. ناسا و سایر شرکت های فضایی ممکن است حضور موثری در سطح ماه داشته باشند.

این فضانورد کیست «قابل انعطافهمانطور که نام دارد، می تواند خم شود و بار را از سطح سیاره بالا ببرد. انعطاف پذیری و نرمی اجزا این ویژگی را به ویژگی بارز FLEX تبدیل کرده است. کافی است اجسام در محدوده تعریف شده برای این کوهنورد با وزن و حجم مناسب باشند. در حالی که FLEX می تواند ماموریت ها را از راه دور انجام دهد، همچنین این توانایی را دارد که فضانوردان آن را سوار و هدایت کنند.

ناسا در حال حاضر برای یافتن اولین زن و اولین فرد رنگین پوست از طریق برنامه « کار می کند.آرتمیس»بفرست به ماه. شرکت ها “فضای X“و”منشا آبیآنها همچنین ماهواره های خود را به طور جداگانه توسعه می دهند.

جارت متیوز، مدیر عامل Astrolab گفت: همه ما در مورد این کانتینرها می دانیم که واقعاً برای حمل بار کارآمد هستند. ما سعی می کنیم چنین رویکرد منطقی را در سطح سیارات دیگر در پیش بگیریم – ابتدا ماه، سپس سرود “بیا برویم پایین.”

ماه

کوهنوردان – به دلیل تفاوت گرانشی بین سطح ماه و زمین – در نهایت به حدود وزن 500 کیلوگرم و می توان آن را مستقیماً از روی زمین کنترل کرد. متیوز می گوید: «تجهیزات کوهنورد اساساً باید به اندازه کافی قوی باشد تا دیوانه وار سوار شود و از ارتفاعات بالا برود.

فضانوردان، تشعشعات فراوان سیاره، شب های سرد، دما – 130 درجه سانتیگراد و دوره دو هفته ای که ماه کاملاً تاریک شده است. سازندگان FLEX ادعا می کنند که این فضانورد دارای عایق ضخیم است که هیچ مشکلی در تشعشع ایجاد نمی کند. همچنین ظرفیت باتری داخلی آن به اندازه ای است که 100 تا 300 ساعت دوام می آورد تا در سردترین نقطه سیاره، قطب جنوب ماه، گرم شود. با طلوع مجدد خورشید، باتری های آن شارژ می شوند.

زیرا سال ها پروژه آرتمیس ناسا 2025 اسطرلاب معوق زمان بیشتری برای کار بر روی ماهواره انعطاف پذیر خود دارد.

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما