مایورکا 0-3 رئال مادرید: گاسبد برای قهرمانی – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1815375 |
24 اسفند 1400 01:35 |
1,295 بازدید |

2
نظرات

رئال مادرید در یک بازی خارج از خانه با نتیجه 3-0 مایورکا را شکست داد و اختلاف خود را به 10 امتیاز افزایش داد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان کارلو آنچلوتی که در دو بازی قبلی مقابل رئال سوسیداد و پاری سن ژرمن پیروزی های چشمگیری داشتند، در دیدار امشب مقابل مایورکا مشکلی نداشتند و در نهایت به پیروزی بدون گل دست یافتند.

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و بنزما در دقیقه 6 با همکاری کروس و وینیسیوس صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه او را سرخیو ریکو مهار کرد.
رئال برتری را حفظ کرد اما در دقیقه 11 مایورکا صاحب موقعیت خوبی شد و می توانست به گل برسد اما ضربه موریکی با ارسال خطرناک اولیوان به بیرون رفت.
حملات دو تیم تا اولیوان ادامه داشت که در دقیقه 27 از پاس زیبای بابا استفاده کرد اما ضربه او توسط کورتوا به خوبی مهار شد.

یک دقیقه بعد همکاری وینیسیوس و بنزما موقعیت خوبی را برای کروس ایجاد کرد اما ضربه خطرناک او به خطا رفت. در دقیقه 35 مایورکا بار دیگر از این موقعیت استفاده کرد اما این بار ضربه مافئو با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
رئال مادرید در دقایق پایانی بر بازی مسلط بود و دو موقعیت خوب در دقایق 41 و 43 داشت اما نیمه اول بدون گل به پایان رسید تا کروس و وینیسیوس راهی به دروازه مایورکا پیدا کنند. قرعه کشی.
نیمه دوم با حضور دو تیم آغاز شد و دقایق ابتدایی بدون ایجاد موقعیت خاصی در دروازه گذشت تا اینکه وینیسیوس در دقیقه 55 گل اول را به ثمر رساند. بابا توپ را پشت محوطه جریمه مایورکا از دست داد و وینیسیوس با پاس بنزما دروازه را دفع کرد.

بعد از این گل این تیم میزبان بود که حملات خطرناک تری روی دروازه رئال انجام داد اما واکنش های زیبای کورتوا دروازه میهمان را بسته نگه داشت.
رئال مادرید سپس ابتکار عمل را در دست گرفت و در دقیقه 75 گل دوم را به ثمر رساند. اشتباه اولیوان به وینیسیوس در داخل محوطه جریمه مایورکا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را مشخص کند. بنزما پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

پس از این گل فشار واقعی ادامه یافت و تیم در دقیقه 82 به گل سوم رسید. این بار مارسلو بود که نقش مهاجم را در اختیار گرفت و بنزما پاس خطرناک او را با ضربه سر تبدیل به گل کرد و فاصله را به سه گل رساند.
در دقایق پایانی رئال مادرید فرصتی برای زدن گل بعدی داشت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و بازی با همین نتیجه 3-0 به پایان رسید.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما