مایکروسافت با همکاری پیج در حال ساخت بزرگترین مدل هوش مصنوعی برای تشخیص سرطان است

[ad_1]

مایکروسافت بزرگترین مدل را ساخت هوش مصنوعی بر اساس تصویر جهان برای تشخیص سرطان اعلام شد که با همکاری پیج، ارائه دهنده راه حل های آسیب شناسی دیجیتال ساخته می شود.

بر اساس گزارش CNBC، مایکروسافت در حال آموزش مدل هوش مصنوعی تشخیص سرطان خود با داده های بی سابقه از جمله میلیاردها تصویر است. این مدل می تواند سرطان های رایج و نادری را که تشخیص آنها بسیار دشوار است، شناسایی کند و محققان امیدوارند که این سیستم در نهایت به پزشکان کمک کند.

معرفی روش های هوش مصنوعی برای تشخیص سرطان

پیج رویکردهای دیجیتالی و مبتنی بر هوش مصنوعی را برای آسیب شناسانی که با مایعات و بافت های بدن در آزمایشگاه کار می کنند، توسعه می دهد. توماس فوکس، یکی از بنیانگذاران و دانشمند ارشد پیج، به CNBC گفت که آسیب شناسان افرادی هستند که وجود سرطان را تایید می کنند، اما روش آنها در 150 سال گذشته عملاً تغییر نکرده است.

در حال حاضر، آسیب شناسان برای تشخیص سرطان، تکه ای از بافت انسانی را بر روی یک لام شیشه ای زیر میکروسکوپ بررسی می کنند. اگرچه این روش امتحان شده و درست است، اما اگر یک نکته از چشم آنها دور بماند، می تواند عواقب ناگواری برای بیماران داشته باشد.

به همین دلیل، پیج در تلاش است تا به آسیب شناسان رویکرد دیجیتالی برای بهبود دقت و کارایی آنها ارائه دهد.

این شرکت در حال حاضر تاییدیه FDA را برای ابزار FullFocus خود دارد که به آسیب شناسان اجازه می دهد تا اسلایدهای دیجیتال اسکن شده را به جای میکروسکوپ روی صفحه نمایش دهند. پیج مدل دیگری از هوش مصنوعی ایجاد کرد که می تواند به آسیب شناسان در تشخیص سرطان سینه، سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات کمک کند.

پیج تنها شرکتی است که تاییدیه FDA را برای استفاده از هوش مصنوعی به عنوان ابزار ثانویه برای آسیب شناسان برای تشخیص سرطان دریافت کرده است و به گفته مدیر عامل این شرکت، اندی موی، موانع مربوط به هزینه جمع آوری و ذخیره داده ها احتمالا نقش مهمی ایفا می کنند. . در این مورد موضع گرفته است.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما