مدیرعامل شاتل موبایل: سال گذشته به بیش از یک میلیون مشترک رسیدیم


به گفته مدیرعامل شاتل موبایل، این اپراتور به راه اندازی رسمی 5G و راه اندازی فاز سوم خدمات سیم کارت هوشمند نزدیک است. همچنین قرار است شماره اپراتورهای مختلف به شاتل موبایل منتقل شود و این اپراتور صادرات فناوری را نیز آغاز کند. وی همچنین تاکید کرد: آنها در سال گذشته به بیش از یک میلیون مشتری رسیدند و تنها اپراتور دانش بنیان در کشور هستند.

آرش کریم بیگی، مدیرعامل شاتل موبایل در ششمین سالگرد تاسیس این اپراتور گفت: ما شاتل موبایل را از شش سال پیش راه اندازی کردیم و امروز می خواهیم موفقیت های خود را بررسی کنیم.

وی درباره مالکیت شاتل موبایل گفت: سهام شاتل موبایل 100 درصد متعلق به گروه شاتل است و حدود 1600 کارمند دارد. گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شاتل دارای مجموعه ای از محصولات شامل خدمات ثابت و سیار و VOD است. تجربه FMC در ایران در سال 2016 با یک استراتژی برای تنوع بخشیدن و ساخت شاتل موبایل ایجاد شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه این اپراتور دارای مجوزها و مجوزهای لازم است، گفت: توانسته ایم اولین مجوز در نوع خود را برای یک اپراتور فول MVNO دریافت کنیم و اولین و تنها اپراتور تلفن همراه در کشور باشیم. “

وی درباره سایر سرویس های شاتل سیار در این سال ها ادامه داد: آذر 97 اولین سرویس همگرایی ثابت و سیار را در ایران پیاده سازی کردیم، پلتفرم بازی باسیلی در فروردین 1397 عرضه شد، نماوا نیز در آذرماه 1397 اشتراک رایگان برای کاربران داشت و در تیرماه نیز اشتراک رایگان داشت. در سال 2019، سیم کارت Enterprise را راه اندازی کردیم.

مدیرعامل شاتل موبایل با بیان اینکه این اپراتور در شهریورماه 1398 توانست با ایرانسل ارتباط برقرار کند، تصریح کرد: در این زمان با تمام اپراتورهای اصلی همکاری داشتیم و در شهریور 1401 برای اولین بار سیم کارت های هوشمند با IP ثابت ثابت به صورت آنلاین به فروش رسید. در ایران در خرداد 1402 اپراتور شاتل موبایل راه اندازی آزمایشی فاز اول 5G را انجام داد.در حال حاضر ما یک مبتکر دانش بنیان هستیم و فاز دوم ارائه نسل پنجم اینترنت همراه در شاتل موبایل در شهریور 1402 به پایان رسید. .

وی همچنین گفت: سه سال پیش در شاتل موبایل با همکاری دانشگاه شریف از زیرساخت Mobile Connect رونمایی کردیم که سیم کارت را به ابزار احراز هویت تبدیل می کند.

به گفته مدیرعامل شاتل موبایل، روند رشد مصرف مکالمه و تعداد مشترکین و مصرف دیتا در این اپراتور همیشه هر سال و ماه بیشتر است. در استفاده از مکالمه در سال 1401، آنها به افزایش 114 درصدی دست یافتند. 1401 افزایش 215 درصدی در حوزه داده و سرانه استفاده کاربران در این اپراتور نیز 73 درصد افزایش داشته است. وی درباره استقبال مشتریان توضیح داد: در ابتدا تصور می کردیم که هر مشترک به طور متوسط ​​950 مگابایت استفاده کند اما امروز مشترکان ما ده برابر در ماه از این اینترنت استفاده می کنند.

بر اساس اعلام مدیرعامل شاتل موبایل، سرویس ترابرد این اپراتور به زودی در دسترس خواهد بود تا مشتریان با حفظ شماره خود، ترانسفر را در شاتل موبایل جستجو کنند. وی همچنین گفت: صادرات فناوری در دستور کار این گروه قرار دارد و با وجود تمام مشکلات رومینگ بین المللی، قصد دارد رومینگ جهانی مقرون به صرفه را در کارنامه خود قرار دهد.

کریم بیگی تاکید کرد: این اپراتور با امکان اتصال به هر 3 اپراتور کشور، گسترده ترین پوشش شبکه تلفن همراه را در ایران دارد و در حال حاضر در یک هزار و 246 شهر و 44 هزار و 918 روستا و همچنین بیش از 75 هزار کیلومتر مسیر اولیه و فرعی را پوشش می دهد. جاده ها

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances