مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400

برنامه ریزی ۵۶ روزه - کنکور آسان است دانش آموزان باید قبل از شروع مطالعه بدانند که هدفشان قبولی در چه رشته ای است؟ چون گفتن که از شبانه بری به روزانه دیگه از جریمه معاف هستی و اینکه تا چهارشنبه هم نتیجه ی ازمون سراسری میاد میتونم ثبت نام کنم بازم رشته های بدون ازمون و با سوابق تحصیلی رو؟ اینکه چقدر با ما فاصله فیزیکی دارید، مهم نیست. به عبارتی، زبان تنها یک رشته نیست بلکه مهارتی غیر قابل انکار تلقی میشود. دیپلم تجربی دارم. به رشته های حقوق، فقه و رشته هایی که با قانون سروکار داره علاقه دارم. ازنظر بنده مشاور تحصیلی مناسب باید ویژگی هایی داشته باشد که به چند مورد از این ویژگی ها اشاره میکنیم! از بخش زیر روی درس مورد نظر کلیک کنید. با توجه به شاغل بودنم چند ساعت باید درس بخونم و بیشتر وقتمو برای کدام کتب درسی صرف کنم بهتره؟ باید توجه داشته باشید که یادگیری و تسلط با هم متفاوت هستند. در مشاوره حضوری کنکور در تهران شما می توانید از مشاوره انگیزشی موسسه دورخیز هم استفاده کنید. مشاوره حضوری کنکور در کنار شما خواهد بود تا به همه نکات بالا دسترسی داشته باشید. برای قبولی در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی یا غیردولتی و همچنین برای قبولی در رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و سایر رشته های پرمتقاضی در یک دانشگاه دولتی معتبر از جمله رشته های دبیری دانشگاه فرهنگیان باید حداقل از ۹۸ درصد رقبا بهتر عمل کنید و جزو ۲ درصد برتر داوطلب های کنکور باشید.

مشاور کنکور ریاضی 99

تو مقاله کنکور ریاضی از ۰ تا ۱۰۰ دفترچه کنکور ریاضی و وضعیت داوطلبان رشته ریاضی در کنکور سراسری رو بررسی کردیم و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. برای انتخاب رشته سراسری رتبه های برتر در سال 99، لیست تمامی رشته های دانشگاه … برای مثال رشته پزشکی در زیر گروه یک گروه آزمایشی علوم تجربی قرار دارد و در صورتی که این رشته را انتخاب کنید رتبه در زیر گروه 1 شما معیار برای پذیرش قرار می گیرد. در واقع مشاور شما باید در دسترس باشد که در صورتی که شما به مشکلی برخورد کردید بهترین راهکار را به شما بدهد. یک مشاور خوب قبل از آنکه به شما برنامه بدهد و بگوید چه کار کنید، باید سوالات زیادی از شما بپرسد و وقتی به اندازه کافی از وضعیت شما آگاهی پیدا کرد، شروع به دادن برنامه به شما کند و اگر به مشاوری برخورد کردید که بدون پرسیدن سوال و شناخت پیدا کردن از شما شروع به مشاوره دادن می کند و دستورات مختلف می دهد ادامه دادن با چنین مشاوری به نفع شما نخواهد بود. یعنی از قبل یاد می گیرید که راه کنترل هر یک از این افکار چیست. یک برنامه ریز و مشاور کنکور خوب – best-class.ir – باید اصولی را که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید به شما آموزش دهد و بر اجرای این موارد نظارت داشته باشد، از جمله تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون های آزمایشی، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

همچنین برای این که هرکدام از آن ها به نتیجه برسند تحت نظارت مشاور حتما تمرین می کنید. اما هیچ کدام از آن ها واقعیت ندارد. زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴، زبان عربی با ضریب ۲، فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳، زبان انگلیسی با ضریب ۲، برای هر ۴ درس به تعداد مساوی هر کدام ۲۵ سوال در نظر گرفته شده است. به این ترتیب یکی از مهمترین مراحلی که طی مشاوره حضوری کنکور می توانید از آن استفاده کنید، حل مشکلات بین فردی است. در مشاوره کنکور حضوری چون ارتباط کلامی و چشمی بهتری برقرار می شود. پس برای موفقیت در کنکور این بار به طور مطمئن تری قدم بردارید. یعنی به طور پایه ای و اصولی به کمک مشاوران دورخیز موانع و مشکلات را شناسایی کنید. یعنی قرار است که با مشاوره کنکور حضوری به همه این مهارت ها برسید. برای آنکه مشاوران بتوانند مسیر بهتری را پیشروی شما قرار دهند شما باید به شناخت خوبی از خودتان برسید. مدارسی که مشاوران آموزش و پرورش را استخدام میکنند نیز مشاورانی را ترجیح میدهند که تجربه مدیریت مدرسه را داشته باشند.

اما با گذشت سال ها و روزها متوجه شدم که چقدر از کمک به بقیه و آموزش بهشون لذت میبرم و میتونم از خلاقیتم توی این مسیر هم استفاده کنم. حتما برای شما هم پیش آمده است که چنین سوالاتی را از خود بپرسید. به این دلیل که یکی از موارد کاهش تمرکز دانش آموزان در هنگام مطالعه، نگرانی درمورد آینده و ناامیدی است. به این دلیل که هر دانش آموز ویژگی های شخصیتی و شرایط خانوادگی متفاوتی دارد. انتخاب رشته نباید بر اساس پیش زمینه های قبلی یا تعصب ویا به دلیل تاثیر پذیری از اطرافیان باشد .هر داوطلب فارغ از هر رتبه پایین و خوبی که کسب کرده می بایست بهترین انتخاب رشته را تحت نظر مشاور انجام دهد و همچنین کسب یک رتبه نامناسب برای داوطلب نیز نباید منجر به از دست دادن فرصت ها و شانس ها به دلیل عدم انتخاب رشته حرفه ای شود . شاید من اصلا برای این رتبه و رشته ساخته نشده ام؟

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد