مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان کنکور – بهترین مشاوره تحصیلی – پاسخ با ما

من یه دانش آموزدهمی ام خیلی به پزشکی علاقه دارم واگه قبول نشم میمیرم اول سال کتابای تستی خریدم امایکیشوننوشتم این سه ماهوکلهم کم کاری کردم واصلا نخوندم به طوری که توکتاب درسی هم ایراددارم الان میخوام ازالان شروع کنم امامیدونین بعدازدوهفته امتحانات دیه ومن تستام میمونه میخوام نیمسال اولوتستاشوتموم کنم امامیدونین که امتحاناسنگینن میخوام بعدازتسلط برکتاب توامتحانات دیماه مثلا دوروزبعدامتحان زیست دارم دیماها اول کتاب درسی رومسلط بشم بعدتست بزنم آیاتست زدن توامتحانات دی درسته؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور بندرعباس در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد. اطلاع از وظایف مشاور که قرار است از آن راهنمایی دریافت کنید. در صورت بروز هرگونه سوال در تمامی زمینه های تحصیلی با متخصص رشته مورد نظر خود صحبت کنید تا موفقیت شما تضمین شود. یک مشاور کنکور خوب باید دارای چند ویژگی خوب باشد که عبارت است از : مشاوره کنکور خوب کسی است ک به تمامی دروس فرد مورد نظر خود آگاهی و تسلط کامل دارد و همچنین مشاور باید بداند که موارد امتحانی چه چیزهایی بوده و از چه ضرایبی برخوردار است و موارد مهم و ضروری هر درس و هر بخش کدام می باشد .

مشاور کنکور 100

کارشناسان مجرب صدای مشاوران در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان د رهر نقطه از کشور ایران، می باشند و این امکان را خواهید داشت که از کلیه خدمات مشاوره تحصیلی اعم از ثبت نام کنکور سراسری، برنامه ریزی مطالعه کنکور سراسری، بودجه بندی دروس هر رشته، انتخاب رشته، ثبت نام در دانشگاه مورد نظر و… یکی دیگر از روش ها استفاده از نرم افزار آنلاین و مجازی انتخاب رشته میباشد، که توضیحات کامل راجع به عملکرداین نرم افزار، نحوه استفاده از آن و دانلود رایگان نرم افزار صدای مشاوران، در همین سایت ارائه گردیده است و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. همانطور که در توضیحات برنامه ریزی اعلام شد ، ما هر دو هفته یکبار به شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز جهت مرور ، تست و جبران عقب افتادگی های درسی زمان مرور قرار می دهیم . در سایت های مختلف لیست های مختلفی از منابع وجود دارند که خواندن همه آن ها عملا غیرممکن است و اکثر داوطلبان نمی دانند باید به کدام یک از آن ها زمان بیشتری را اختصاص دهند. و به طور کلی این که باید بر روی کدام درس وقت و زمان بیشتری را صرف نمایید را برایتان بازگو می کند .

بخش حفظی بیشتر متن کتاب رو شامل میشه؛ خط به خط متن کتاب شیمی سرشار از مطالب مهمه که لازمه همه اون ها به طور کامل حفظ بشن. نمی شود که همه دروس را به یک اندازه و با یک شیوه مطالعه کرد. یه موقع هایی فکر میکنم با وجود این همه ادم که مدرسه هایه عالی میرن من اصلا شانسی دارم؟ مسلماً هرچه که میانگین درصدها، در دروس با اهمیت بیشتر باشد، شانس شما برای قبولی هم بیشتر میشود. لازم به ذکر است در صورتی که میانگین درصدهای دروس عمومی و اختصاصی شما بالانر از ۵۰ درصد باشد ، احتمال قبولی شما بالاتر می رود . برای رتبه برتر شدن لازم نیست تمام کتابها را بخوانید؛ بلکه منابع درستی را انتخاب کرده و آنها را چندین بار بخوانید. 1. می توانید یک مشاور اختصاصی برای خود داشته باشید که مرتب و روزانه پیگیر برنامه ریزی درسی شما باشد و میزان پیشرفت تان را ارزیابی کند. اگرچه ،دانش آموزان ضعیف در یک بازه زمانی دو الی سه روزه نمی توانند کار زیادی انجام دهند ،اما با شرکت در بهترین همایش زیست کنکور و بهترین همایش فیزیک کنکور و بهترین همایش شیمی کنکور و بهترین همایش ریاضی کنکور می توانند به اندازه توان خود نکات ساده و تست های صادره را کاور نمایند تا ،در کنکور پاسخگوی بخش ساده سوالات باشند در هر صورت حتی در دشوارترین کنکور ها نیز تعدادی از سوالات به دسته سوالات ساده تعلق دارد و کافیست دانش آموزان ضعیف تر فقط به همان سوالات ساده پاسخ دهند تا به اندازه و تلاش شان نتیجه مطلوبی را به دست آورند.

سوالات تستی، نکات مفهومی و ترکیبی بسیار زیادی در بطن خود دارد که می توان با حل نمودن سوال و حتی مراجعه به پاسخنامه تشریحی آن، نکات مهم و ارزشمندی را جهت یادگیری هر چه بهتر محتویات درسی به دست آورد. برای تماس با بهترین مرکز مشاوره کنکور در صادقیه می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمائید . مشاور کنکور در صادقیه از بهترین و مجرب ترین مشاور ها برخوردار است و آماده خدمت رسانی به شما دانش آموزان عزیز و دوست داشتنی می باشد . برخی از افراد خودشان اقدام به برنامه ریزی و درس خواندن می نمایند و برخی دیگر دوست دارند که از یک مشاوره کنکور کمک بگیرند تا نتایج بهتری را کسب نمایند . مشاوران، با استفاده از مهارتهای کلامی و روانشناختی خود، از راه سعی در تقویت عزت نفس، تفکر مثبت و احساس سلامتی روان، تقویت قدرت روحی و آگاهیبخشی، به حل مشکل مددجو توسط خود او و با توجه به تفاوتهای فردی و شرایط وی، کمک میکنند. با سلام، قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه به عوامل مختلفی از جمله میزان معدل، مباحث مطالعه شده، استفاده از منابع کمک آموزشی مناسب و… یک مشاوره تخصصی کنکور در صادقیه خوب باید بتواند دانش آموز خود را به خوبی کمک و راهنمایی نماید و آن را به بیراهه نبرد .

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما