مشاوره رایگان تلفنی کنکور انسانی – مشاور شما

مشاوره آنلاین کنکور سراسری: برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید به آیدی تلگرامی @smart3gaam پیام بدهید همچنین در پایین صفحات سایت سمت راست می توانید با پشتیبان گفتگو کنید. بسیاری از داوطلبان کنکور انسانی حتی با دو دوتای مالی اقتصادی هم بهره گیری از مشاوره تحصیلی کنکور را به صرفه می دانند چون هدفشان قبولی در رشته دبیری فرهنگیان است و از دوران دانشجویی چند برابر شهریه مشاوره کنکور را حقوق دریافت می کنند . سلام خدمت مشاور عزیز؛ سوالی از شما داشتم راستش من در رشته انسانی بودم و دو سال تمام به امید دانشگاه فرهنگیان درس خوندم و در هر دوسال رتبه مصاحبه فرهنگیان رو بدست آوردم اما هر دوسال برای مصاحبه مردودم کردند امسال دانشگاه دولتی رو هم زدم و جای خیلی خوبی قبول شدم اما علاقه ای به رشتم ندارم از زمانیکه آزمون استخدامی دبیری رو هم حذف کردند دیگه کلا ناامید شدم فکر میکنم باید دوباره کنکور بدم بنظرتون پشت کنکور نشستن دوباره میتونه منو به آرزوم برسونه لطفا جوابمو بدید. سلام وقت بخیر مک دیپلم فنی قدیم دارم سه ترمم حسابداری خوندم و ادامه ندادم الان میتونم کنکور انسانی شرکت کنم؟

نیز جز رشته های پر طرفدار کنکور تجربی بعد از سه رشته شاخص است . کسانی که قبلا راه موفقیت را پیموده اند اهمیت موضوع و نقش توصیه ها و مشاورین را بهتر می دانند و حتما جز تجربیاتشان استفاده از اساتید برتر و کارشناسان مشاوره خبره به چشم می خورد. برای این هدف باید تلاش کرد و به قول قدیمی ها شب بیداری ها کشید و دود چراغ ها خورد. هستند که برای این رشته ها فوق العاده رقابت سنگین است . بهترین اساتید و معلمان ریاضی ایران ،همواره زمان هایی را برای پرسش های کلاسی از دانش آموزان خود اختصاص می دهند .این کار باعث میشود دانشآموزان همواره ،پیش از حضور در کلاسهای درس ،خود را برای حضور در کلاس آماده نمایند .اگر شما نیز به عنوان یک همکار تازه کار تمایل دارید، در سال های آینده به یکی از بهترین دبیران ریاضی کنکور تبدیل شوید ،بدانید که راه سختی را در پیش دارید و اصولاً با تکرار یک سری فرمول و اعداد نمی توانید در این حرفه به موفقیت برسیدو لازم است تمام اصول حرفهای را رعایت نموده تا شما نیز به سرعت پلههای ترقی را طی نمایید.

مشاوره به کنکوری ها

میزان ساعات مطالعه با توجه به شرایط و ویژگی های هر شخص متفاوت است اما این زمان به طور میانگین 8 ساعت در نظر گرفته می شود. آزمون های آزمایشی، تداعی کننده فضا و جو کنکور سراسری و آشنایی نسبی دانش آموز، با نحوه تست زنی و حل سوالات زمان دار می باشد و همچنین این آزمون ها، اطلاعات درسی مطالعه شده، در طول بازه های زمانی کوتاه یا بلند داوطلب را به چالش کشیده و به داوطلب این شانس را داده تامطالعات خود را مورد ارزشیابی دقیق قرار دهد. بهتر است که در یک روز درس های متنوعی را مطالعه کنید تا از درس خواندن خسته نشوید. نکته مهم در برنامه ریزی ماهانه، مشخص نمودن مباحثی می باشد که قصد مطالعه آن را در طول یک ماه دارید. چند ساعت در روز باید مطالعه کرد؟ 2- برای کنکور، روزانه چند ساعت درس بخوانیم؟ شرکت در یک جلسه مشاوره رایگان کنکور به بسیاری از سوالات شما در رابطه با برنامهریزی کنکور، انتخاب رشته و …

سلام برای شرکت در کنکور سراسری تجربی با توجه به سن شما مشکلی نیست و میتونید به راحتی شرکت کنید البته بعضی از رشته ها مانند تربیت معلم و… سلام بله حتما در بازه های زمانی معین از مباحث نیمسال اول به صورت پوششی تست بزنید و همچنین با کتاب هایی مثل موج آزمون شیمی و … سلام من دانش آموز تجربی هستم سال آینده کنکور دارم میخواستم برم قلم چی ثبت نام کنم اونجا خودشون بهمون مشاوره کنکور میدن؟ همچنین میتوانید ثبت نام های خود را به مشاورین بسپارید. لازمه به ذکر است که کلیه مشاورین تحصیلی گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ که اسامی و مشخصات آنها در این سایت مشاوره کنکور ذکر شده است از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند. اما هنوز هستند افرادی که از این شماره ها مطلع نیستند و نمیدانند چه سوالاتی میتوانند از مشاورین ندای مشاور بپرسند. پس از چینش این جدول، می بایست یک برنامه هفتگی هم در کنار آن بنویسید. برای دریافت مشاوره تخصصی می توانید در پنل برنامه ریزی 3گام ثبت نام کنید و یک جلسه مشاوره رزرو کنید. همانطور که بالاتر گفتیم برای اینکه توانایی ها و عیار یک مشاوره کنکور را محک بزنید درخواست یک جلسه مشاوره کنکور رایگان از طرف مقابل می تواند روش بسیار خوبی برای این کار باشد که در این مرحله شما می توانید با آگاهی انتخاب کنید در ضمن شما می توانید جهت دریافت مشاوره کنکور رایگان هم تلفنی هم از طریق تلگرام و واتساپ با تیم ما در ارتباط باشید .

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.