مشاوره رایگان کنکور در 10 بخش (تجربی، ریاضی، انسانی) |دورخیز

اخبار تحصیلی همیشه یکی از مهم ترین اخبار برای قشر فرهیخته و دانش آموزان و دانشجویان بوده است ، این اخبار هر روزه در خبرگزاری های مختلف منتشر می شوند و دسترسی به همه ی آن ها کمی دشوار است ، سایت ایران مشاوره کانال تلگرام مشاوره تحصیلی را ایجاد کرده تا شما عزیزان بتوانید به آخرین اخبار تحصیلی و مقالات اختصاصی ایران مشاوره دسترسی داشته باشید. مشاوره انتخاب رشته کنکور در رشت در مرکز مشاوره آرامش زندگی به صورت حرفهای و با حضور یک روانشناس خبره و تحت نظر دکتر مهرداد نامدار انجام میشود که در ادامه به آن میپردازیم؛ اما بیایید در ابتدا کمی درباره انتخاب رشته صحبت کنیم. از طرفی با توجه به شرایط موجود جامعه و عدم امکان دسترسی به مشاوران یا محدودیت در آن تصمیم گرفتیم که مطلب راهنمای جامع و مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 1400 را برای داوطلبان این رشته آماده کنیم که یک سری نکات مهم را در انتخاب رشته خود در نظر بگیرند. قابل دستیابی است. بنابراین مدرسه هم مفهوم کالا به خود میگیرد موضوعی که هامون سبطی، کارشناس تعلیم و تربیت در این باره میگوید: متولیان مدرسهها در جزیرهای جدا از جامعه اقتصاد زده ما زندگی نمیکنند؛ آنها هم حق دارند و ناچارند که پول بهدست بیاورند تا با آن قادر به خرید کالاهای مورد نیاز زندگی مادی و معنوی خود باشند، سیل کالاشدگی آنها را به این سو میغلتاند.

حبیب افتخاری تحلیلگر مسائل آموزشی دراین باره میگوید: مدارس ما فقط یک هدف دارند و آن این است که دانشآموز را در ١٢ سال تحصیل برای یک مسابقه بزرگ بهنام کنکور آماده کنند. او تأکید میکند: مدارس غیر دولتی بهعنوان فوق برنامه میتوانند کلاس کنکور برگزار کنند اما وزارتخانه هیچگاه بخشنامهای به این مدارس نداده است که با کدام مؤسسه کنکور قرارداد ببندند. مشخصاً میشناسیم افرادی را که از حداقل صلاحیت علمی و حتی اخلاقی برخوردار نیستند اما در مدارس خاص دولتی از جمله مدارس سمپاد در کلاسهای آمادگی برای کنکور در کسوت مقدس معلم یا مشاور ظاهر میشوند و چهها که برسر دانشآموز و خانوادهها نمیآورند. حتی کتاب های کمک آموزشی غیرمجاز هم نباید وارد مدارس شوند و تنها کتاب های مجاز و معرفیشده از سوی سازمان پژوهش اجازه ورود به مدارس دارند و در غیر اینصورت تخلف اتفاق افتاده است. باید نهادی برای نظارت بر سلامت کالاهای آموزشی ارائه شده از سوی بخش خصوصی و افراد خاص، هرچه سریعتر شکل بگیرد. درس زیست شناسی دهم تجربی هم اولین مجموعه از دروس زیست شناسی است که تسلط بر روی آن اهمیت بسیار زیادی دارد. درس ادبیات به دلیل میانگین نسبتا پایینش جایگاهی خوبی در بودجه بندی دروس عمومی کنکور 1401 داره !

مشاور کنکور انلاین

مشاوره، در هر زمنیهای تاثیر مثبت دارد و به شما در تصمیم گیری و یک انتخاب درست، کمک خواهد کرد. با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاور ندارید و از هر جای ایران با هر گونه امکانات رفاهی صرفا با دسترسی به یک تلفن ثابت می توانید به بهترین های مشاوره تحصیلی تلفنی وصل شوید. به همین دلیل زمان برای شما نقش کلیدی دارد، چه در زمان حضور در جلسه کنکور، چه قبل از آن. در این بخش به تهیه منابع مناسب میپردازیم. استرس اصلیترین عاملی است که در نتیجه کنکور تأثیر چشمگیری دارد که اگر مشاور کنکور برای کاهش این استرس شما را یاری دهد قطعا نتیجه ای بهتر از تصور خودتان در کنکور خواهید داشت. چه درسی رو بهتر میفهمین؟ در رشته علو انسانی بهتر است خط کشی ها، خلاصه ها و یادداشت های همه مطالب مرور شود و کتاب ها کنار گذارده نشود. او به تبلیغات برخی از مدارس اشاره میکند و میگوید: متأسفانه در این سالها مدیران مدارس مهمترین توفیق شان این شده بنری از اسامی دانشآموزانشان که در کنکور رتبه کسب کردهاند بزنند البته موفقیت اصلی مدارس هم در موفقیت دانشآموزان در کنکور خلاصه شده است. همچنین هم اکنون برخی از این مدارس غیردولتی و مدارس سمپاد کلاسهای کنکور را غیرحضوری انجام میدهند.

مشاور کنکور حسن گلی

آزمون های مشاوره ای و همچنین برنامه هفتگی، پس از پایان مکالمه برای دانش آموز ارسال می شود. همچنین با پیگیری های روزانه و تماس های منظم، مطالعه تو را زیر نظر خواهد داشت. اشتباه نکنید یک مشاور کنکور تجربی – به صفحه وب زیر مراجعه کنید 99 هرگز به شما نمی گوید که هر کسی به سادگی می تواند حداقل درصد مورد نیاز خود را بدست آورد ،بلکه شما باید چیزی بالاتر از حداقل نمره خود را به عنوان یک هدیه سرگرم کننده برای خود در نظر بگیرید ، نه به عنوان یک مبارزه جدی ، زندگی و مرگ. آگاهی از سطح رضایت و کیفیت کار مؤسسه ی مورد نظر می بایست توسط خود دانش آموز انجام شود. دانش آموزان گرامی می توانند گزارش کار های شبانه خود را به شماه ۰۹۱۶۳۶۶۵۶۶۱ در واتس اپ ارسال نمایند . مشاور خصوصی به صورت مستمر با گرفتن گزارش مطالعه به صورت مجازی وضعیت درسی دانش آموز را چک می کند. این جایی است که میشود متولیان مدارس را به پای میز پرسش کشید، اینکه در این دادوستد آموزشی کالای سالم تجارت کردهای یا خوراک فاسد به خورد دختر و پسر بی گناه ما دادهای؟ البته مدیران ما سه دسته هستند برخی از مدارس قدرتمند هستند و تمام انرژی خودشان را روی کنکور میگذارند برخیها توان رقابت با این مدارس ندارند و روی این زمینه ورود نمیکنند و برخی از مدیران هم شبیهسازی مدارس برند را میکنند با برخی استادان ارتباط میگیرند و دو ماه یکبار آنها را به مدرسه میآورند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون