مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی

مشاوره رایگان کنکور حرف آخر با ارائه یک برنامه منظم و حساب شده با نام های برنامه ۱۰۰۰ ساعته و یا برنامه قطاری قبولی شما عزیزان را در کنکور سراسری آسان تر و دست یافتنی تر می کند. بطور مثال زمانی که شما تایم مطالعه ۵ ساعته دارید نباید در برنامه ای که برای خود قرار می دهید تایم ۸ ساعته برنامه ریزی کنید، بلکه باید از همان ۵ ساعت شروع کنید و به مرور تایم مطالعه خود را افزایش دهید. نکته دوم اینکه برنامه ای که ما طراحی می کنیم باید کوتاه مدت باشد، که اگر به دلایلی موفق به اجرای آن نشدیم می توانیم آن را ترمیم و اصلاح کنیم و اهداف برنامه های کوتاه قابل دسترس تر هستند و انگیزه شما را برای رسیدن به هدفتان افزایش می دهند. اما نکته قابل ذکر این است که مطالعه دروس تشریحی بصورت مفهومی نه تنها باعث موفقیت در امتحانات نهایی می شود بلکه باعث تثبیت اطلاعات در ذهن شما و قدرت درک و تحلیل شما را بالا برده در نتیجه موفقیت شما در امر تست زنی می شود. داوطلبان رتبه برتر همیشه مرور درس ها را جزو اولویت های اصلی خود قرار می دهند و بعد از آزمون ها آزمایشی و یا مطالعه دی وی دی های آموزشی و یا منابع کمک آموزشی به تحلیل دروس می پردازند.

مشاور کنکور علی رضوانی

💫 مشاوره قبولی در کنکور زبان 1400 به همراه معرفی منابع - مرکز مشاوره آویژه مشاور باید بداند که کدام منابع را حذف و کدام را الزامی بدارد. جدول برنامه ریزی باید عملی و واقعی باشد، یعنی در هنگام نوشتن برنامه باید به ظرفیت و توانایی های خودمان هم توجه داشته باشیم. شما کاربران گرامی نیز می توانید جهت مشاهده بهترین منابع کنکور هر کدام از گروه های آزمایشی، بر روی لینک مربوطه در داخل جدول ذیل کلیک نمایید. مرکز مشاوره تلفنی و حضوری مشاور گروپ در زمینه های نتایج کنکور ، ثبت نام کنکور هنر ، منابع کنکور هنر ، تغییر رشته ، کارنامه اولیه کنکور ، انتخاب رشته هنر ، انتخاب رشته کنکور هنر ، دفترچه کنکور هنر ، دفترچه ثبت نام کنکور ، مشاوره درسی کنکور هنر ، مشاوره درسی کنکور ، مشاوره تحصیلی ، ثبت نام بدون کنکور سراسری ، ثبت نام بدون کنکور آزاد ، ثبت نام دانشگاه آزاد ، ثبت نام علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، رشته ارتباط تصویری بدون کنکور ، رشته ارتباط تصویری بدون کنکور آزاد ، رشته ارتباط تصویری بدون کنکور سراسری ، تکمیل ظرفیت ، تکمیل ظرفیت سراسری ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور هنر آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است. عمده مشاوران تبلیغاتی برای جذب موسسات و کلاس ها و آزمون های آزمایشی و بخصوص منابع کنکور فعالیت می کنند و بصورت پورسانتی از جذب هر کدام از داوطلبان کنکور به سیستم و متناسب با سودهی آنها حقوق می گیرند که مسلما این افراد گزینه های مناسبی برای مشورت برای شما نخواهند بود .

ما در موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام سعی کرده ایم که با توجه به شرایط داوطلبان عزیز امکان انجام مشاوره به صورت: مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین را فراهم کنیم. نفرات برتر کنکور سعی می کنند ذهنشون رو درگیر شرایط خوبی که کرونا برای آن ها ایجاد کرده، مثلا ماندن در خانه و بیرون نرفتن متمرکز کنند تا آرامش داشته باشند. نفرات برتر کنکور هم آزمونی را خراب می کنند و در مطالب درسی ضعیف هستند ولی هیچ گاه زمین نمی خورند و سعی می کنند تا حد توان از هر فرصتی برای بهتر شدن استفاده کنند تا خودشونو بهتر در عرصه کنکور به نمایش بگذارند. یکی از عید تا امتحانات نهایی دیگری امتحانات نهایی و در آخر از زمان پایان امتحانات نهایی تا کنکور، از عید تا زمان امتحانات نهایی به مرور و بازیابی مطالب با استفاده از تست زنی پرداختم. با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ اعلام نتابج کنکور سراسری شیراز ، زمان نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری شیراز همانند سال های گذشته در نیمه دوم شهریور ماه انجام خواهد گرفت با توجه به اهمیت بالای انتخاب رشته کنکور شیراز توصیه می کنیم حتما از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد شیراز یا خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری بهره مند گردید جهت استفاده ار خدمات مرکز مشاوره انتخاب رشته ایران تحصیل از شیراز و سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مشاور کنکور حسین پور

در زمان امتحانات نهایی سعی کردم با توجه به مدت زمانی که دارم دروس هر سه پایه را برای بار آخر مرور کنم و همچنین تست های سال قبل دروس عمومی را هم مقداری مطالعه نمودم، و در نهایت در مرحله سوم هر روز صبح ساعت ۸ آزمون کنکور را برای خودم شبیه سازی می کردم و بعد از کمی استراحت به تصحیح سوالات و مرور مجدد مطالب می پرداختم. این گروه نیز حجم مطالب زیادی دارد. ایشان علاوه بر کنکور تجربی، رتبه ۷۹۴ کنکور سراسری هنر را نیز کسب کرده اند. بدین ترتیب می توانید با برنامه ریزی دقیق و حرفه ای و تحت نظر بهترین تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی، موفقیت را تجربه کنید. اطلاع از رتبه های قبولی دانشگاههای دولتی و آزاد در رشته ی پزشکی باعث می شود برنامه ریزی درسی شما حرفه ای تر و هدفمند انجام شود و از طرفی باعث می شود انتخاب رشته ی دقیقی نیز داشته باشید. تلاش ما زمانی لذت بخش است که برنامه ای که برای خود چیده ایم عملی باشد و روز به روز قابل پیشرفت باشد، نه این که ایده آل ترین برنامه و کم بهره ور ترین برنامه مشاور کنکور زاهدان (بیشتر بخوانید) باشد. نفرات برتر کنکور، سال کنکور رو فرصت آزمون و خطا نمی دانند و سعی می کنند از ابتدا با یک برنامه اصولی و صحیح جلو بروند تا هم به موقع درس های خود را تمام کنند و هم فرصت کافی برای مرور داشته باشند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی