معشوقه سابق رونالدو; شب CR7 رسید! (عکس) :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812129 |
04 مرداد 1400 شهریور 12:20 |
53,497 بازدید |

17
نظرات

رویارویی با حریف طولانی مدت؛

کریستیانو رونالدو به حریف محبوبش رسید. اتلتیکو مادرید لحظات بحث انگیز شادی پس از یک گل را نشان می دهد.

اتلتیکو مادرید امشب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت و این یعنی کریستیانو رونالدو برای بازی مقابل شاگردان دیگو سیمئونه به اسپانیا برمی گردد.

جنجالی ترین ژست کریستیانو رونالدو در سال های اخیر؛ زدن گل چهارم و نشان دادن کوه عضله در فینال لیگ قهرمانان اروپا

کریستیانو رونالدو بیش از هر تیم دیگری در دوران حرفه ای خود به مصاف اتلتیکو مادرید رفته است و حالا امیدوار است امشب مقابل دیگو سیمئونه بار دیگر مهارت های خود را به نمایش بگذارد. رونالدو 25 گل به اتلتیکو زد و با 27 گل تنها بهتر از سویا است. با این حال ستاره پرتغالی تنها یک پاس گل مقابل سویا و 9 پاس گل مقابل اتلتیکو دارد.

انگار رونالدو تمام بازی هایش را برای اتلتیکو مادرید رها کرده بود. تکیه بر پلتفرم های تبلیغاتی پس از اینکه یان اوبلاک در را باز کرد

کریستیانو رونالدو در طول دوران حرفه ای خود 35 بار برای اتلتیکو مادرید بازی کرد و در مجموع 17 برد، 9 تساوی و 9 باخت به دست آورد.

اوج دوران درخشش ستاره پرتغالی مقابل این تیم با پیراهن رئال مادرید رقم خورد. کریستیانو رونالدو 22 بار در دربی مادرید، 12 بار در لالیگا، 4 بار در لیگ قهرمانان اروپا و 6 بار در جام پادشاهی گلزنی کرده است.

مثل توماس مولر که در یورو 96 مقابل انگلیس گلزنی کرد. از شادی هایی که هواداران تیم مقابل را از عصبانیت دیوانه کرد.

رونالدو همچنین سابقه چهار هت تریک مقابل اتلتیکو، دو بار در لالیگا و دو بار در لیگ قهرمانان اروپا را دارد. اولین سه گانه رونالدو در آوریل 2012 در ورزشگاه رئال ویسنته کالدرون در جریان پیروزی 4-1 رئال مادرید برگزار شد.

ژست متفکرانه رونالدو پس از گل خانگی اش به اتلتیکو مادرید و جلوی چشم هواداران این تیم؛ ستاره پرتغالی از چیزی که باعث عصبانیت هواداران حریف شود اجتناب نکرد.

آخرین هت تریک رونالدو در دوران حضورش در یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا در تورین نیز یکی از بهترین شب های زندگی رونالدو بود. کریستیانو رونالدو در بازی مقابل اتلتیکو مادرید نیز 6 پنالتی به ثمر رساند و هیچ پنالتی هم مقابل دیگو سیمئونه دریافت نکرد.

اما انتقام بزرگ از دیگو سیمئونه – پس از شادی بحث برانگیز سرمربی اتلتیکو در بازی، رونالدو با هت تریک خود پیامی واضح به ال چولو فرستاد، هرگز مرا عصبانی نکنید.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.