مهم ترین حذفی های دنیا لحظه به لحظه!

[ad_1]

کد خبر: 1964469
19 سپتامبر 1402 در 18:52
2.3 هزار بازدید |

5
چشم انداز

اخراج فلیک، زلزله در منشفت

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان همیشه یک شگفتی در دنیای بزرگ این رشته بوده است.

مهم ترین حذفی های دنیا لحظه به لحظه!

به گزارش “ورزه سه”، بخشی از افتخارات فوتبال آلمان برای رقبای خود در اروپا، کم بودن تعداد مربیانی بود که در سال های فعالیت خود به عنوان یکی از قدرت های فوتبال جهان داشتند. ژرمن ها از زمانی که به مدعی فوتبال جهان تبدیل شده اند، حداقل تغییراتی را روی نیمکت خود انجام داده اند و تا حد امکان با مربیان روی نیمکت صبور بوده اند.

هانسی فلیک، سرمربی سابق بایرن مونیخ و قهرمان اروپا، که پیروزی 8 گل بایرن مقابل بارسلونا را به ثمر رساند، تبدیل به یکی از کم شانس ترین مربیان روی نیمکت آلمان شد و یواخیم لو، سرمربی قهرمان جهان نیز قربانی تیم آسیایی دیگر شد. پس از اخراج او همانطور که یواخیم لو بعد از شکست آلمان مقابل کره در جام جهانی 2028 اعتبار اولیه خود را از دست داد.

البته آلمانی ها تا پایان جام ملت های اروپای قبلی برای لوو منتظر ماندند اما این فرصت به فلیک داده نشد. با این حال فکر می کرد بهترین گزینه برای تیم ملی این کشور خواهد بود.

دقایقی پیش فدراسیون فوتبال آلمان در کمتر از 24 ساعت پس از باخت 4-1 مقابل ژاپن با صدور بیانیه ای به این شکست واکنش نشان داد و اعلام کرد که این تحقیر تاریخی را تحمل نمی کند به طوری که انتظار می رفت دیدار آلمان و ژاپن یک امر مرگ و زندگی باشد مطابقت برای تلنگر..

روزنامه های آلمانی که در حال حاضر این خبر را پوشش می دهند، به دنبال گمانه زنی در مورد جانشین فلیک و همچنین تحلیل پذیرش یا رد این تصمیم هستند. البته، شکست پرقدرت دیشب با 4 گل مقابل ژاپن نشان داد که فلیک دوام زیادی خواهد داشت، حتی اگر کارمند فدراسیونی باشد که به عنوان آخرین گزینه اخراج کرده است. مسلما باخت 4-1 مقابل ژاپن می تواند سرمربی تیم ملی ایران را اخراج کند چه برسد به آلمان!

در این پست نگاهی لحظه به لحظه به واکنش به این تصمیم و تحولات پیرامون نیمکت آلمان و صحبت های مسئولان و خبرنگاران فدراسیون فوتبال این کشور خواهیم داشت:

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما