مهم مصاحبه با رتبه 454 منطقه 1 رشته ریاضی کنکور 96 – محمدامین صادقیان

حال که فهمیدیم سطح علمی و انگیزشی داوطلب در ابتدا در چه حدی است. برای یک داوطلب جدی بسیار واضح است که کوچکترین اشتباه در این زمینه ( کنکور سراسری) موجب تغییر مسیر آینده وی می شود. برای مثال: می بایست درذهن خود به این سؤال پاسخ دهیم که آیا بهترین آشپز دنیا به طور همزمان شاگرد چندین استاد برجسته در دنیا بوده است؟ شاید کسانی که دیپلم ریاضی ، دیپلم انسانی و یا دیپلم فنی دارند مایل به شرکت در کنکور تجربی باشند در اینجا چندین سوال برای داوطلبان رشته های انسانی ، ریاضی و فنی برای شرکت در کنکور تجربی به وجود می آید. قبل از ثبت نام لازم است مدارکی مانند عکس و اطلاعاتی همچون کد سوابق تحصیلی دیپلم و سوابق پیش دانشگاهی خود را آماده کنید یا گروهی خود را تعیین کنید و پس از آن ثبت نام خود را شروع کنید. کمتر کسی از بین داوطلبان رشته تجربی یافت می شود که علاقمند به قبولی در کنکور سراسری و رسیدن به رشته های پرطرفداری همانند پزشکی و دندان پزشکی و یا داروسازی نباشد. مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400 آن هم برای راه بسیار پرفراز و نشیبی همانند کنکور سراسری و مهم تر از آن کنکور رشته تجربی با ترافیک عظیم جمعیت داوطلبی در کشورمان امری بسیار حیاتی است.

مشاوره ی کنکور هنر

مشاورین ایران تحصیل آماده اند تا در رابطه با مشاوره رایگان کنکور تجربی 1400 و مشاوره موفقیت در کنکور سراسری در کنار داوطلبان عزیز باشند. تا در این راه دشوار و پر پیچ و خم راه مطمئن تر و کوتاه تر را با ارائه مشاوره آن هم مشاوره رایگان کنکور تجربی راه را از بیراهه نشان داده و از هدر رفتن وقت و هزینه داوطلبان جلوگیری نمایند. حال در ابتدای مشاوره رایگان تجربی ابتدا باید ببینیم داوطلب در نقطه شروع چه فاصله ای از مقصد دارد . بدین معنا که باید باتوجه به سطح علمی و در کل جایگاه نقطه شروع و پایان انتخابهای درست و متناسب داوطلب گرامی اتخاذ شود. لذا نقطه خاتمه جریان مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری به یاری خداوند ثبت نام در رشته و دانشگاه مورد علاقه داوطلب است. به عنوان یک داوطلب ریاضی، ممکن است در رابطه با انجام محاسبات دچار مشکل باشید در این شرایط ما بسته محاسبات سریع کنکور را به شما معرفی خواهیم نمود تا پس از مطالعه دقیق آن بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان به تست های کنکور پاسخ دهید. با نزدیک شدن به کنکور سعی کنید حجم تست زنی را افزایش دهید و از کتابهای جمع بندی و آزمون های جامع استفاده کنید.

مشاور کنکور شد

در این رابطه باید بگوییم که می تواند این مجوز بسته به برنامه ریزی که از آن استفاده می نماییم متغیر باشد. اما چرا یک داوطلب تجربی بیش از سایر داوطلبان نیاز به مشاوره کنکور و برنامه ریزی دارد؟ داوطلب کنکور تجربی که قصد شرکت در کنکور را گرفته در نقطه شروع قرار دارد . قدمهای بعدی را متناسب با شرایط علمی و حتی درصورت شاغل بودن شرایط کاری و نقطه هدف داوطلب تجربی برخواهیم داشت. در این نوع، ما قدم به قدم با داوطلب همراه می شویم و برای همین یکی از مشکلات او راه حل های مناسب را ارائه میدهیم. نوع دیگر مشاوره های ما به صورت بلندمدت و با پشتیبانی همراه هستند که در این شرایط ما از ابتدای راه یعنی در واقع از همان زمان ثبت نام کنکور تا زمان پس از کنکور و اعلام نتایج، با داوطلب همراه هستیم. در رشته تجربی اولویت اول افراد، فرهنگیان نمی باشد اما در این رشته حدود 700-800 هزار نفر داوطلب داریم که رقابت شدیدی هم برای کسب رتبه خوب دارند. در این مرحله ابتدا منابع کنکور تجربی لازم جهت مطالعه، انتخاب آزمون، برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و ساعات مطالعه تعیین می شود. فرد مراجعه کننده باید بتواند به راحتی و بدور از هرگونه استرس و نگرانی به روانشناس اعتماد کرده و مشکلات خود را با او در میان بگذارد.

همچنین مشاوره کنکور ریاضی اما برای آن دسته از داوطلبانی که تنها یک سوال دارند و یا مشاوره کوچکی لازم دارند را فراهم کردهایم که بتوانند به صورت تلفنی و آنلاین در هر زمانی که مایل باشند، با ما ارتباط برقرار نمایند. کلاس آنلاین کنکور یا دی وی دی آموزشی؟ وجود داوطلبان جدی در این رشته که خود را از ابتدای سالهای اول دبیرستان و یا حتی قبل از انتخاب رشته تجربی آماده کرده اند از یک سو و از سوی دیگر ورود بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی ( رشته هایی مانند زیست شناسی – ریاضی -فیزیک و …) نوید رقابتی جدی حساس و نفس گیر در این رشته را می دهد. مرکز مشاوره ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشد. اما نمیتوان برای همه یک نسخه پیچید، بلکه توانمندیها و نیازهای اشخاص با یکدیگر متفاوت است. میخواستم بدونم اگر کسی منبع جامع ریاضی داشته باشه، برای پیشروی کردن مطابق بودجه بندی کانون، مثلا همه ی فصل تابع رو ، حتی بخش مربوط به دوازدهم رو تو همون سال یازدهم بخونه یا فقط مباحث مربوط به دهم و یازدهم رو.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما