مورچه های فورمیکا در تشخیص سرطان دیجیاتو بسیار موثر هستند

[ad_1]

مطالعه جدید گروهی از محققان در فرانسه نشان می دهد که مورچه های آموزش دیده می توانند در تشخیص سرطان انسان موثر باشند. محققان نشان داده اند که گونه های خاصی از مورچه ها را می توان به سرعت آموزش داد. سلول های سرطانی با دقتی مشابه سایر حیوانات، مانند سگ هایی که توانایی بیولوژیکی بالایی برای تشخیص دارند، تشخیص دهید.

همه ما با حس بویایی بسیار قوی سگ ها آشنا هستیم. سگ‌ها که سال‌ها برای تشخیص و ردیابی مواد مخدر و مواد منفجره غیرقانونی استفاده می‌شوند، اخیراً به دلیل توانایی فوق‌العاده‌شان در تشخیص بیماری‌هایی مانند سرطان شناخته شده‌اند. مالاریا یا ویروس کرونا آنها به دانشمندان کمک کردند.

آموزش و مراقبت از سگ ها برای تشخیص بیماری سریع، آسان و ارزان نیست. ممکن است یک سال طول بکشد تا سگ ها برای این اهداف تربیت شوند. به همین دلیل است که محققان برای کمک به موجودات دیگری مانند موش، زنبور عسل و ملخ مراجعه کردند.

در جدیدترین مطالعه، دانشمندان این فرصت را دارند که گونه ای از مورچه ها به نام «.فرمیکا فوسکابررسی شد. مطالعات قبلی نشان داده است که این مورچه ها می توانند از برخی ترکیبات آلی فرار کنند.VOCs) وجود این ترکیبات در سلول های سرطانی مختلف. بنابراین، تحقیقات جدیدی برای اثبات اینکه آیا چنین مورچه‌هایی می‌توانند در تشخیص سلول‌های سرطانی مؤثر باشند یا خیر، آغاز شده است.

تشخیص سرطان

آزمایشات اولیه بر روی دو نوع سلول سرطان سینه متمرکز شد: ترکیبات آلی آنها متفاوت بودند. در سه آزمایش آموزشی، محققان توانستند به مورچه ها آموزش دهند که بین سلول های سرطانی و غیر سرطانی با دقت بسیار زیادی تشخیص دهند.

محققان می نویسند: «مورچه ها از نظر توانایی های تشخیصی با سگ ها برابری می کنند. از برخی جهات، مورچه ها حتی بهتر از سگ ها هستند زیرا به زمان آموزش کمتری نیاز دارند (30 دقیقه در مقایسه با 6 تا 12 ماه برای سگ ها). علاوه بر این، هزینه های نگهداری و آموزش بسیار کمتر است.

با اشاره به مطالعات قبلی، محققان فرضیه‌ای را مطرح کردند که مورچه‌ها قادر به شناسایی سلول‌های سرطانی تا حد زیر بودند. 9 بار از آنها استفاده کن. این باعث می شود مورچه ها بهترین گزینه برای تشخیص سرطان باشند.

محققان در این مطالعه به این نتیجه رسیدند: مورچه ها ابزاری برای تشخیص سریع، کارآمد و ارزان سلول های سرطانی هستند. رویکرد ما این است که اطمینان حاصل کنیم که داروها، مواد منفجره، مواد غذایی فاسد و سایر بیماری ها (مانند مالاریا، عفونت ها و … دیابتسرگز باش

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما