نیسان نیز روسیه را ترک کرد. تحریم های دومینو علیه روسیه همچنان ادامه دارد دیجیاتو

[ad_1]

با تحریم های گسترده غرب، خودروسازان روسیه را ترک می کنند به یکی از پربیننده ترین اخبار روزهای اخیر تبدیل شده است. آمریکا صادرات روسیه را محدود می کند از دسترسی کشور به صادرات جهانی کالاهای مختلف خبر داد محدود به الکترونیک و کامپیوتر، نیمه هادی ها و قطعات هواپیما. به این ترتیب، شرکت ها برنامه های تولید خود را متوقف کردند یا به دنبال خطوط عرضه جایگزین بودند.

تحلیلگران می گویند محدودیت فعلی عرضه جهانی خودرو و قیمت بالای آن به خاطر اینکه شدت و مدت درگیری در اوکراینبر خودروسازان و مصرف کنندگان فشار وارد می کند. افزایش قیمت نفت و آلومینیوم این بر تمایل و توانایی مصرف کنندگان برای خرید خودرو تأثیر گذاشته است.

تهاجم برنامه ریزی شده و گسترده روسیه به اوکراین تأثیر دومینویی عظیمی بر صنعت خودرو و زنجیره تأمین داشت. این حمله است بسیاری از شرکت های خودروسازی با تعلیق یا منتقل کردن فعالیت های او کشورهای دیگر را وادار کرد.

پس از حمله روسیه به اوکراین، چند خودروساز اعلام کردند که تولید در این کشور اشغالگر متوقف شده است.

منابع خبری گزارش دادند شرکت نیسان موتور، شغل شما کارخانه پترزبورگ را متوقف کردن من انجام خواهم داد.

نیسان روسیه را ترک می کند

طی چند روز آینده، نیسان موتور به مقصد St. اعلام کرد که فعالیت خود را در کارخانه خود در سن پترزبورگ تعطیل خواهد کرد.

پیش از این، این خودروساز چند ملیتی ژاپنی گفته بود: صادرات خودرو به روسیه معلق.

این شرکت همچنین انتظار دارد که چالش های بیشتری منجر به توقف تولید داخلی شود.

گفته می شود خودروسازان روسیه را ترک می کنند آئودی، جگوار-لندروور، بی ام و، مرسدس بنز، سیتروئن و جنرال موتورز نیز صادرات خودرو به روسیه را متوقف کردند.

خودروسازان از جمله فولکس واگن، BMW و پورشه ساعت تولید خود رنجی مشکلات افزایش یافت؛ زیرا این شرکت ها کابل هایی که باید در محصولات خود داشته باشید از شرکت های مستقر غرب اوکراین به دلیل جنگ، آنها اکنون مجبور به انجام این کار هستند. فعالیت ها را متوقف کنید آنها خودشان شده اند و در نتیجه بخشی از مخاطبان خود را از دست خواهند داد.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما