همه چیز در مورد قرص فلوکستین ۲۰

شما و پزشکتان باید نسبت به هرگونه تغییرات رفتاری و خلقی غیرمعمول هشیار باشد، زیرا فلوکستین میتواند روی سلامت روانی و الگوهای رفتاری تأثیر بگذارد و درصورتیکه کنترل نشود، مشکلتان را از آنچه هست بیشتر خواهد کرد. اگر روان درمانی بی اثر است؛ یا اگر مادر روش دارویی را بیشتر از روان درمانی انتخاب میکند، نمی توان به خاطر شیردهی، درمان افسردگی پس از زایمان را قطع کرد. با این حال ، کمتر از 10٪ از دارویی که در خون مادر وجود دارد، وارد خون کودک می شود. هشدار به زنان شیرده: فلوکستین ممکن است به شیر سینه راه پیدا کند و موجب ایجاد عوارض جانبی در کودک شیرخوار شود. مصرف مقدار کم این دارو معمولا عوارضی ایجاد نمی کند ولی با این وجود، هرگونه تغییر در رفتار کودک خود را کنترل کنید. کسانی که قرار است با مصرف این دارو مشکل خود را برطرف کنند، معمولا این سوال را میپرسند که عوارض فلوکستین (وب سایت بعدی را ببینید) چه مواردی هستند؟ «ترمه» یکی از افرادی است که خودش در دورههای مختلف این دارو را مصرف کرده است: «من هر وقت مودم پایین است، فلوکستین مصرف میکنم. افراد زیادی در ردههای سنی مختلف از آن استفاده میکنند؛ اما در دو ماه اخیر این دارو کمیاب و در چند روز اخیر نایاب شده است.

را کی بخوریم و مصرف این قرص در چه زمانی مناسبتر است؟

فلوکستین ممکن است علائم قبل از قاعدگی مانند تحریک پذیری، افزایش اشتها و افسردگی را نیز کاهش دهد. در بیماران بی اشتها به علت افزایش احتمال بی اشتهایی و کاهش وزن شدید با احتیاط مصرف شود. قرص فلوکستین میتواند موجب ایجاد واکنشهای شدید آلرژیک شوید. چنانچه این دارو بیش از میزان ۱۵۰۰ میلیگرم مصرف شود، معمولاً با توکسیسیته خفیفی همراه میباشد که در صورتی که، فرد دارای بیماری زمینهای مغزی باشد، ممکن است موجب ایجاد تشنج، اختلالات شدید قلبی و حتی مرگ شود. فلومازنیل باید با احتیاط تجویز شود زیرا ممکن است علائم شدید ترک را در افراد وابسته به داروهای کلاس بنزودیازپین ایجاد کند. بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که قرص فلوکستین را کی بخوریم و مصرف این قرص در چه زمانی مناسبتر است؟ داروی فلوکستین (Fluoxetine) که افراد آن را با نام تجاری پروزاک (Prozac) نیز می شناسند نوعی داروی ضدافسردگی و متعلق به گروه مهارکنندههای بازجذب سروتونین (SSRI) است. نحوه ساز و کار فلوکستین چگونه است؟ به این معنی که هرگز نباید برای جبران دُز فراموششده دو دُز را یکباره مصرف کنید، چراکه این کار موجب ایجاد عوارض جانبی خطرناکی میشود. نرسیدن داروی «دپاکین» به بچههای بیشفعال باعث میشود که تمرکز کافی برای درسخواندن نداشته باشند و خانواده را نگران میکنند.

فلوکستین خواب آور است و در روزهای اول مصرف این دارو بهتر است از رانندگی ، دوچرخه سواری ، شنا ، ژیمناستیک و انجام کارهایی که نیاز به تمرکز حواس بالا دارد خودداری کنید.بعد از گذشت چند روز از مصرف این دارو ، تاثیرات آن را بر روی خودتان مشاهده کرده و می توانید بر طبق آن برنامه ریزی کنید.بسیاری از کسانی که فلوکستین مصرف می کنند ، با تنظیم زمان مناسب مصرف ، براحتی به کارهای روزانه خود می رسند و رانندگی می کنند.اگر شغل شما رانندگی است و یا نیاز به تمرکز حواس بالایی دارد ، در زمان تجویز فلوکستین به پزشک خود این موضوع را یاداوری کنید و از او راهنمایی های لازم را بگیرید . توجه داشته باشید که میتوانید در هر زمانی این دارو را مصرف کنید، اما باید زمان مصرف منظم باشد. اگراین دارو را زیاد مصرف کنید: میتوانید مقادیر خطرناک دارو را در بدن خود داشته باشید.

کپسول فلوکستین

احساس خستگی یا ضعف – اگر فلوکستین موجب احساس خستگی یا ضعف در شما شده است، فعالیت خود را متوقف کرده و بنشینید یا دراز بکشید تا زمانی که حالتان بهتر شود. اگر شما هم فلوکستین مصرف میکنید باید این مقاله را تا انتها بخوانید. برای اینکه هیچ تداخلی رخ ندهد، باید تمام داروها، ویتامینها یا گیاهان داروییای را که مصرف میکنید به پزشک معالجتان اطلاع دهید. اینکه چه مدت شیردهی را انتخاب می کنید، اغلب به چندین موضوع بستگی دارد. اگر شما یک دوز را فراموش کردید به محض یادآوری دوز فراموش شده را مصرف کنید مگر اینکه نزدیک به زمان مصرف دوز بعدی باشد. شما می توانید این دارو را در هر زمانی مصرف کنید به شرطی که آن را در روزهای بعد هم در همان زمان مصرف کنید. بسیاری از پزشکان نگران مصرف بیرویه و خودسرانه این دارو بوده و بارها نسبت به مصرف آن هشدار دادهاند. همچنین ا ز تجویز این دارو بدون توصیه پزشک برای افراد زیر 18 سال اجتناب کنید. فلوکستین از جمله داروهایی است که توسط روانپزشکان و برای درمان بیماریهای مرتبط با روان برای افراد تجویز میشود. حرف و حدیث هم در موردش زیاد است؛ یک عده میگویند کپسولش را برای پر کردن ندارند و یک عده دیگر این دارو را مرتبط با کووید-۱۹ میدانند و میگویند تعمدا دارو را پخش نمیکنند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances