وزیر دارایی روسیه: تحریم بیت کوین مانند ممنوعیت اینترنت دیجیاتو است

[ad_1]

با اينكه بانک روسیه بارها پرسید تحریم ارزهای دیجیتال آنتونی سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه گفت که ارزهای دیجیتال ممنوع هستند. بیت کوین این غیر ممکن است.

سیلوانوف در یک جلسه توجیهی وزیران با بانک مرکزی گفت که ممنوعیت ارزهای دیجیتال در روسیه مترادف با ممنوعیت اینترنت است و به نظر او غیرممکن است.

بر اساس گزارش های منتشر شده، وزیر دارایی می گوید که مقررات این بخش باید هر چه زودتر تدوین شود. ارزهای دیجیتال بسیار بهتر از تحریم آنها و اتخاذ رویکردی که به دولت اجازه می دهد در نهایت بر بازار نظارت داشته باشد و از بودجه کشور استفاده کند. مالیات استخراج کریپتو در حال رشد است.

بیت کوین

سیلوانوف در یک جلسه توجیهی گفت:

“مشکل ارزهای دیجیتال چیست؟ من نمی دانم چرا باید آنها را ممنوع کرد.”

وی افزود که راه های ساده تری برای تعیین مالیات در بازار وجود دارد. آنتونی سیلوانوف افزود:

“بانک مرکزی می خواهد” دارایی های کریپتو و او استدلال می کند که چنین دارایی هایی می تواند خطرات قابل توجهی برای شهروندان روسیه ایجاد کند. می‌تواند پیامدهایی مانند عدم شفافیت حساب‌های مالی و حتی آلودگی مالی مؤسسات مالی و بانک‌ها را به دنبال داشته باشد».

وی افزود که وزارت مالیه این نگرانی ها را پذیرفته و از این رو ورود سرمایه گذاران غیرحرفه ای به چنین بازار محدودی را ضروری می داند. به گفته وزیر دارایی روسیه، حداکثر مبلغ برای سرمایه گذاران بی تجربه است 660 تا 1300 دلار مشخص. پیش از این، الکسی مویسف، معاون سیلوانوف، پیشنهاد داده بود که این شماره به او داده شود. 660 دلار محدود باشد.

البته مقامات روسیه آنها دقیقاً مشخص نکردند که آیا این محدودیت‌های بالقوه برای یک سرمایه‌گذاری ماهانه در نظر گرفته شده است یا برای مدت زمان دیگری.

لازم به ذکر است که بانک روسیه از ایده محدود کردن میزان سرمایه گذاری افراد غیرحرفه ای خرید خواهد کرد. ارزهای دیجیتال حمایت نمی کند و فقط از خطرات و مخاطرات خود می گوید.

انتظار می رود در روزهای آینده پس از سال ها بحث ظاهر شود. بانک روسیه و دولت روسیه در نهایت به یک زمینه مشترک برای تنظیم ارزهای دیجیتال برسید.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما