وظایف مشاور تحصیلی کنکور چیست؟

بطور کلی وظیفه ی مشاور تحصیلی عبارت است از: هدایت درسی ، بررسی و ارائه مهارت های مطالعه و یادگیری مناسب هر دانش آموز ، بررسی دلایل افت تحصیلی دانش آموزان و ارائه راهکار مناسب جهت بازگشت دانش آموز به روند تحصیلی مناسب ، حل مشکلات ناشی از استرس و اضطراب امتحانات ، بررسی علل و عوامل رفتارهای نابهنجار و خارج ار عرف دانش آموزان ، ارائه راهکار مناسب برای حل مشکلات روحی و روانی دانش آموز و همچنین پشتیبانی خانواده دانش آموز در شرایط سخت روحی و در نهایت هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در در آزمون سراسری و قبولی در در رشته ی مورد علاقه در دانشگاههای خوب کشور . بنابرین در انتخاب راهنما در هر زمینه ای باید به کارنامه خود فرد و موفقیت وی در این مسیر توجه کرد. آقای سرورپور در حال حاضر دفتر مشاوره خصوصی خود را دارد. گرچه می دانید که مشاور کنکور ، متخصص است ، اما آیا احساس می کنید که مشاور به اهداف شما در طول دوره درمانی اهمیت می دهد و حاضر است با شما همکاری کند تا اهدافی را تعیین کند که هردوی شما در مورد آن توافق دارید؟ مشاور تحصیلی با همکاری معلم، خانواده و مسئولان مدرسه میتواند دانشآموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی، خانوادگی روانی و تأمین عاطفی یاری داده و در نهایت، مسیر درست در جهت رسیدن به اهداف آموزش و پرورش را شکل دهد.

آیا درمانگر شما برنامه های خود را برای نوع درمانی که دریافت می کنید با شما در میان می گذارد؟ وقتی در مورد آنچه تجربه می کنید صحبت می کنید ، به نظر می رسد درمانگر شما علاقه مند به یادگیری احساسات شما است؟ وی در درک آنچه دیگران فکر می کنند و احساس می کنند ، تبحر خاصی دارد. نمی دانم چقدر مرا می شناسید، اما همه اطرافیان و همکلاسی هایم می دانند که من هیچ وقت کنکور نرفته ام و هیچ راهنمایی از کجا دریافت نکرده ام! بخش زیادی از این مسائل توسط بهترین مشاور کنکور در تهران قابل حل است. حمایت عاطفی از داوطلب و تشویق به حمایت مثبت در داوطلب یکی دیگر از کارکردهای بهترین مشاور برای تلاش ورودی است. بهترین مشاور کنکور تجربی در درجه اول شخصی است که جزو نفرات برتر کنکور تجربی بوده و در رشته مورد علاقه دانش آموز و در دانشگاه دولتی برتر مشغول به تحصیل باشد. کلیه افراد و مشاوران دیجی کنکور خود جزو رتبه های برتر کنکور در سالهای قبل بوده اند. مشاور کنکور باید اصول برنامه ریزی صحیح برای کنکور را بخوبی بداند و بر اساس شرایط دانش آموز خود به او برنامه دهد. ایمان سرورپور یک سخن ور خوب و تأثیرگذار است و اگر به او مجالی داده شود بخوبی تأثیر مثبتش را بر روی مخاطبینش خواهد گذاشت.

بهترین مشاور کنکور

او بیشتر تمایل دارد تا خود را یک مربی تغییر و تحول خطاب کند تا یک مشاور تحصیلی. او هنوز هم همان شیوه سابق یعنی تکرار جملات کلیشه ای و مشاوره های سطحی را برگزیده است و ظاهرا حاضر نیست تا خود را به دریای پرتلاطم مفاهیم درسی وارد کند. خدمات مشاوره تحصیلی کنکور دیجی کنکور دارای این ویژگی ها نیز است به طوری که مشاور شما در همان رشته هایی که شما تمایل به ادامه تحصیل دارید، مشغول به تحصیل است لذا اشراف کامل بر آن رشته دارد. رشته تجربی از نظر تحصیل با سایر رشتهها کمی متفاوت می باشد. برنامه ریزی برای دانش آموزی که از درس ریاضی متنفر است با دانش آموزی که عاشق ریاضیست باید متفاوت باشد. گفتنی است ، میرصادقی نویسنده کتاب « برنامه ریزی با دوربین مداربسته » است که چند سال قبل به عنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد. با سر نخی که مشاور در اختیار شما قرار میدهد، آمادگی شما برای شرکت در کنکور و پاسخ دادن به سوالات، بیشتر خواهد شد.

استرس عامل اصلی تاثیرگذار بر نتیجه کنکور است.

بهترین مشاورن کنکور به دانش آموزان خود انگیزه می دهند، آنها را تشویق می کنند تا قدم های محکم تری بردارند و به برتری های خوبی در سطح علمی و تجربی دست پیدا کنند. آقای راد از مسئولین مدارس استعدادهای درخشان می گوید:« سیّد امیر دیبازر نتوانسته است خود را با فضای جدید حاکم بر کنکور تطبیق دهد. استرس عامل اصلی تاثیرگذار بر نتیجه کنکور است. یکی دیگر از وظایف مشاور کنکور تجربی یاداوری هدف بزرگ دانش آموز به او است. آقای نیکخو باید به این نکته دقت کند که اینروزها دانش آموزان دل خوشی از این مؤسسات ندارند و حضور این مشاور با سابقه در چنین مؤسساتی جایگاه او را تا حد فروشنده بسته های آموزشی کنکور تنزل می دهد. شما می توانید به کمک و راهنمایی مشاور خود بهترین رشته های مهندسی را انتخاب و آینده تحصیلی و شغلی خود را تضمین کنید. یک مشاور حرفه ای با توجه به سطح دانش آموز و سبک درس خواندن وی میتواند بهترین منبع را از میان هزاران منبع انتخاب و به دانش آموز معرفی کند; به این طریق شما در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی میکنید. برای مؤثر بودن بودن ، روش های مشاوره توسط بهترین مشاور کنکور در تهران باید به گونه ای ارائه شود که مجموعه ای از معیارهای خوب تعریف شده را برآورده کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم