ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

اگر شما سرمایه در دست دارید می توانید با تبلیغات در وب سایت های مختلف که به زمینه کاری شما ارتباط دارند در کمترین زمان ممکن دانش آموزان کنکوری را به سمت سایت خود بکشانید. یعنی هر کدام از این گروه باید تجربه ارتباط با دانش آموزان کنکوری مختلف را داشته باشند. پس حرف ها، توصیه ها و تجربه هایش بسیار دارای اهیمت است. خو من خودم هیچی سرم نمیشد انقد در موردش تو گوگل و کتابا ها و سایتا گشتم اطلاعاته خوبی بدست اوردم که میدونم میتونم خودم انتخاب رشته کنم واسه خودم. سلام من امسال میرم دوازدهم تجربی بعد از اینکه دیپلم گرفتم میتونم کنکور انسانی بدم به جای تجربی؟ رستگار رحمانی با کسب رتبه یک در دو کنکور تجربی و زبان سال 88 به اسطوره موفقیت در کنکور تبدیل شد. اما دقت کنید که این مشاور برای این که به مشاور کنکور تبدیل شود باید به اندازه کافی درمورد کنکور هم مطالعه کرده باشد. مشاور کنکور فردی است که برای آمادگی شما در تک تک جنبه های گفته شده، تمرین هایی را ارائه می کند تا آموزش ها به مهارت تبدیل شوند.

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری

زیست یادگیری آسان - 02155756500 برای عربی سیرتاپیاز دارم بصورت تک پایه ای برای دهم و یازدهم بنظرتون لازمه برم خیلی سبز تهیه کنم؟ دانستن ویژگی های بهترین مشاور کنکور باعث می شود که مشاور کنکور خیلی خوبی را انتخاب کنید و به نتیحه ایده آل خود برسید. این شرایط شامل این است که در زمینه راهنمایی دانش آموزان با شخصیت های مختلف آموزش دیده باشد. تاییدیه تحصیلی شامل دو مدرک تایید تحصیل و سوابق فارغ التحصیلی به همراه ریز نمرات و محل های تحصیل فرد است که برای دانشگاه یا مرکز آموزشی و غیره صادرمی شود . این زیر گروه شامل رشته های الهیات و معارف، فقه و حقوق، ادبیات و زبان عرب و … نه این مدل انتخاب رشته مال بیشتر از 10 سال پیشه که واسه دانشگاه آزاد هم بود . قانع کننده بود ؟ پس بهترین مشاور کنکور یک همراه با تجربه و قابل اتکا تا روز کنکور برای شما خواهد بود. برای هر دانش آموزی چالش های منحصر به فردی وجود دارد که باید با علم روانشناسی و تجربه کافی با هرکدام از آن ها مواجه شد.

مشاور کنکور حسن گلی

هر ۴ روز بصورت مشاوره کنکور با ما مشاوره دارید که در این جلسات برنامه آینده رو باهم میریزیم و شما رو راهنمایی می کنیم و مشکلات شما رو برطرف می کنیم. برای اینکه از روند مطالعاتی متناسب با شرایط خودتان آگاه شوید پیشنهاد ما این است که از جلسات مشاوره تخصصی استفاده کنید تا در آنجا مشاوران ما شما را با جزئیات در این مورد راهنمایی کنند. یعنی در قدم اول بداند که همه دانش آموز ها با یک مسیر یکسان موفق نمی شوند. یعنی مشاور کنکور در موسسه دورخیز یک بار خودش مسیر موفقیت را طی کرده است. یعنی مشاور بودن را در دانشگاه و با اصولی علمی به خوبی یاد گرفته است. فراموش نکنید که همه ما با تمام توانایی که داریم همواره نیازمند مشاوره گرفتن و استفاده کردن از تجربیات دیگران هستیم. نه بنده معلم عربی کنکورم ، تمام جزواتم برای دانش اموزان تمامی رشته ها تستی است. تمام مشاورین کنکور دورخیز ار رتبه های زیر 1000 و زیر 2000 کنکور سراسری هستند. اما مهمترین وظیفه مشاور کنکور درواقع کمک به یافتن مشکلات شخصی شماست. از طرفی بهترین مشاور کنکور شخصی است که به بودجه بندی و قوانین کنکور مسلط است. این دست از مشاورها فقط به منافع شخصی خودشون اهمیت میدن و معمولا برای همه داوطلبهایی که به اون ها مراجعه میکنه یک رفتار مشخص دارن و طبق یک برنامه از پیش تعیین شده برای کنکوری ها برنامه ریزی میکنن و پیشرفت شما اهمیتی برای این اشخاص نداره.

مشاوره غیر حضوری کنکور تجربی

از دیگر وظایف مشاور کنکور این است که بهترین روش ها و راهکارهای مطالعه و موفقیت را به شما آموزش دهد. حال که با ویژگی ها و وظایف مشاور کنکور آشنا شدید می خواهیم درمورد مشاورین دورخیز بیشتر توضیح بدهیم. یا اگر شرایط سوال ها سخت و جدید بود چطور کنترل خود را از دست ندهید. تا این قسمت که گفتیم برای امتحان مدرسه لازم و کافی بود اما برای آزمون های آزمایشی و کنکور باز هم لازمه اما کافی نیست. به عنوان مثال فرض کنید سوالتان این باشد که برای کنکور چه تست هایی بزنیم؟ برای مثال می داند که در این رقابت باید با چه روش هایی تراز و درصد بهتری به دست بیاورید. پس همراهی و همدلی بهتری بین دانش آموز و مشاور کنکور برقرار می شود. به همین دلیل در این مقاله به بیان ویژگی های مختلف یک مشاور کنکور می پردازیم. 2- با دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در گرایش روانسنجی، فرد به عنوان یک متخصص در طراحی و ساخت آزمون های جدید، استاندارد کردن آزمون های موجود و تفسیر دقیق نتایج آزمون های انجام شده فعالیت کند. اما اگر ما بخوایم خودمون آزمونی رو پیشنهاد بدیم که جمعا و به طور کل، به نسبت بقیه بهتر باشه، پیشنهادمون آزمون های قلمچی هستش!

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما