پرسش و پاسخ با رتبه برتر کنکور تجربی – صفحه 9

خواهر بزرگتر آرتا هم در همان مدرسه درس خوانده و او امسال کنکور داشته است. پس ابزار ما برای رسیدن به مقصد یا همان کتاب هایی که تهیه میکنیم باید بر اساس مقصدی باشد که مشخص کردیم. بنابراین در هفته باقی مانده تا آزمون می توانید یک تا دو جلسه به استخر بروید و آرام شنا کنید یا در آب راه بروید. با مشاهده بودجه بندی عربی کنکور سراسری، می توان به راحتی دریافت که نحوه طراحی سوال در این درس به صورت مبحثی می باشد. خواندن گروهی و نحوه صحیح آن، خود موضوعی است که باید به طور مفصل به آن پرداخت. بچهها هر روز ساعت ٧ صبح تا 30/7 کلاس درس خودشان را با یک آزمون که مربوط به درس روز گذشته است شروع میکنند و از ساعت ٤ بعدازظهر تا ٨ شب هم کلاسهای کنکور برگزار میشود. درواقع بهترین مشاور کنکور کسی است که از لحاظ علمی، روحی و انگیزشی و مهارتی آموزش های کاملی را در اختیار مشاور کنکور فرزاد کاشانیروی صفحه اصلی کلیک کنید – شما می گذارد.

نکته حائز اهمیتی که وجود داره این هست که مشاوران این مجموعه ی بزرگ خودشون، رتبه های خوب کنکور بودن و در بهترین دانشگاه های تهران تحصیل کردن و به خوبی کنکور و چالش های اون رو می شناسند. حبیب افتخاری تحلیلگر مسائل آموزشی دراین باره میگوید: مدارس ما فقط یک هدف دارند و آن این است که دانشآموز را در ١٢ سال تحصیل برای یک مسابقه بزرگ بهنام کنکور آماده کنند. مدرسه اسم این کلاسها را فوق برنامه گذاشته است اما برای خانواده آرتا کلاسها، کلاسهای کنکور است. برد در کنکور سراسری و دستیابی به هدف ها بلند مدت به جهت آینده ای خوب تر مستمند فهمیدن و داشتن مواردی مانند منابع کنکور سراسری، به کار گیری از مکتوب های کمک آموزشی و امتحان های آزمایشی خوب برای حرفه ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و گویش در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و آزمون زنی در کنکور سراسری، طرز صحیح مطالعه دروس به جهت موفقیت در کنکور سراسری، استعمال از نعطیلات عید باستانی یا عید برای مطالعه دروس عقب افتاده، عده بندی کنکور سراسری و در نهایت مدیریت و در اختیار گرفتن زمانه در کنکور سراسری هستیم. در جواب باید به تمامی شرکت کنندگان کنکور سراسری 1401 گفت: امسال با سال گذشته فرق خواهد داشت و داوطلبان می توانند گروه آزمایشی خود را اختیاری انتخاب نمایند یعنی آن دسته از افراد که با منابع کنکور نظام قدیم آشنایی بیشتری دارند می توانند گروه آزمایشی آن را انتخاب نمایند و بلعکس.

مشاور کنکور زمانی

شما می توانید با تماس با مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه تمامی سوالات خود را بپرسید و با کسب اطلاعات پرقدرت قدم در راه کسب موفقیت در کنکور بگذارید. این معلم کنکور درباره قرارداد آموزشگاهها با مدارس میگوید: برخی از آموزشگاهها به مدرسه میگویند که دانشآموز به ما بدهید ما به شما پورسانت میدهیم مدارسی که وضعیت مالی خوبی ندارند خانوادهها را صدا میزنند و میگویند که دختر شما باید در این درسها تقویت شود و بهتر است به این آموزشگاهها برود. اگه یه کَی به قول شما با استعداد متوسط از تابستون شروع کنه به میزان کافی و از اون مهم تر باکیفیت خوب و برنامهی خوب درس بخونه قطعا میتونه به رتبه های عالی در حد دورقمی هم فکر کنه. اما افراد دیگری هم هستند که به دلایل گوناگون از جمله شاغل بودن و یا نداشتن وقت کافی برای مشاوره حضوری ، مشاوره تلفنی را ترجیح می دهند. داوطلبان می توانند از بین رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد کاردانی ، یکی از رشته های متجانس با مدرک دیپلم خود را انتخاب کنند و در این دوره ها پذیرش شوند.

چرا که معتقد است ذهن بهمراه نظم، یادگیری متمرکزتری را تجربه خواهد کرد از اینرو احساس رضایت از بالا رفتن ظرفیت های مغزی و ذهنی دستاوردیست که شاگردان ایشان در یزد، بعد از اتمام دوره از استاد حسین پور به یادگار داشته اند. دلیلی که مدیر میآورد این است که دانشآموز در کنکور موفقتر عمل خواهد کرد. کنکور «نشانه» هم هر دو هفته یکبار از بچهها گرفته میشود. همین موضوع موجب شده که بسیاری از کارشناسان تعلیم و تربیت از نظام آموزشی طبقاتی در ایران بگویند. برخی از خانوادهها هم به این تبلیغات توجه میکنند و فرزندانشان را در این مدارس ثبتنام میکنند اما خانوادهها نمیدانند که این معلم سرشناس فقط دو ماه یکبار به این مدارس سر میزند اکثر معلمان کنکور بنام یک دستیار دارند که این دستیارانشان با مدیر مدرسه همکاری میکنند و مدیران این موضوع را به خانوادهها نمیگویند. بعضی از معلمهای رسمی آموزشوپرورش ماهی ١٠ تا ١٥ میلیون درآمد از کلاس کنکور دارند و همین میزان هم به مدرسه میرسد. برخی از این مدیران دغدغه اسم و رسم و کسب درآمد بیشتر دارند و برخی دیگر میخواهند خرج و مخارج مدرسه را از این کار تأمین کنند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما