پیشرفتی در مدیریت کسب و کار با نرم افزار Hematic

[ad_1]

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و تحریریه مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امروزه این موضوع که حجم کار در تیم ها، شرکت ها و سازمان ها بسیار زیاد شده و هماهنگی بین افراد سخت شده است، پیچیدگی هایی را در برنامه ریزی و مدیریت پروژه ها و وظایف ایجاد کرده است و این امر از اهمیت ویژه ای برای مدیران برخوردار است. تبدیل به یک چالش بسیار سخت شده است.

وجود نرم افزاری که برای مدیریت و کمک به ایجاد هماهنگی بین اعضای یک تیم و کارکنان یک سازمان ایجاد شده و همچنین به نوعی هدیه در دنیای تکنولوژی امروزی نیز چالش ایجاد کرده است! انتخاب نرم افزار مدیریت پروژه مناسب که تمام نیازهای شما را برآورده می کند می تواند دشوار، زمان بر و گاهی پرهزینه باشد. توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که هزینه تنها به معنای هزینه تهیه و خرید نرم افزار نیست، بلکه به معنای هزینه چرخه عمر نرم افزار و هزینه های پنهان و سنگین ناکارآمدی نرم افزار است.

در این مقاله با معرفی یک سیستم مدیریت پروژه بسیار کاربردی، جامع، کامل و در عین حال مقرون به صرفه به نام Hematic به شما کمک می کنیم تا بر مشکلات و مشکلات خود غلبه کنید. پس حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید….

هماتیک چیست؟

Hemtik یک نرم افزار جامع مدیریت پروژه است که روش کار تیم ها را با پیشرفت تغییر می دهد. این نرم افزار با ویژگی های منحصر به فرد خود، کارایی هر پروژه و کسب و کاری را افزایش داده و موفقیت را تضمین می کند. همتیک تا به امروز توانسته صدها هزار کاربر را در سراسر ایران جذب و خوشحال کند.

وظایف و مدیریت زمان را با یک کلیک پیگیری کنید

نرم افزار مدیریت پروژه Hematic هر آنچه را که برای مدیریت وظایف خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. پس از تعریف پروژه های خود با افزودن اعضای تیم خود به همتیک، می توانید کارهای انجام شده در هر پروژه را به افراد مناسب واگذار کنید. Hemtik همچنین امکان زمان بندی، اولویت بندی و پیگیری وظایف را فراهم می کند. همتیک دارای بخش‌های جدول زمانی یا جدول زمانی است که زمان شروع و پایان کارها را تنظیم می‌کند، یادآوری‌ها را برای افراد ارسال می‌کند، کارهای انجام‌شده، با تاخیر و ناتمام را جدا می‌کند و گزارش‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. در هر پروژه، مدیریت زمان نیز کمک قابل توجهی می کند. اما این تمام ماجرا نیست!

در مورد راه اندازی یک تجارت دو موضوع مهم وجود دارد: مدیریت زمان – مدیریت هزینه

در نرم افزار مدیریت پروژه Hematic می توانید میزان بودجه تخصیص یافته برای هر پروژه را تعریف کنید و با توجه به بودجه تخصیصی هزینه ها را مدیریت کنید. یک تیر و دو نشان!

حالا ممکن است با خود فکر کنید که سایر سیستم های مدیریت پروژه نیز کمابیش ویژگی های مشابهی دارند، اما تفاوت آشکار Hematik با رقبای آن چیست؟ چه چیزی این سیستم را به جامع ترین و کامل ترین نرم افزار مدیریت پروژه در ایران امروز تبدیل کرده است؟

نرم افزار مدیریت پروژه Hematic علاوه بر ماژول مدیریت پروژه و قابلیت تعریف انواع و وظایف پروژه (ویژگی مشترک کم و بیش تمامی سیستم های مدیریت پروژه)، این سیستم را با توجه به تمام جزئیات و داشتن موارد دیگر متمایز می کند. ویژگی های مورد نیاز یک کسب و کار Hematic با جداسازی بخش های مربوطه از داشبورد اجرایی با مجریان، سرپرستان و مدیران پروژه، گزارش های مختلفی را از پروژه ها، وظایف یا کاربران ارائه می دهد و همچنین تاریخچه ای از تمام رویدادهای سیستم را نگه می دارد و در نهایت نمودار گانت و تقویم خورشیدی، ماژول مدیریت پروژه جامع. برای مدیران و کارکنان ارائه شده است.

در نرم افزار Hematic، علاوه بر ماژول مدیریت پروژه، ماژول های کاربردی دیگری تعبیه شده است تا یک کسب و کار را از ارائه چندین سیستم برای رفع نیازها و گردآوری همه آنها رها کند. این ماژول ها علاوه بر کمک به بهبود ارتباطات فرد به فرد، تجربه کاری جدید و لذت بخشی را در اختیار کارکنان قرار می دهد و به مدیران کمک می کند تا دانش و خلاقیت کارکنان را در سیستم و سازمان حفظ کنند.

برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • داشتن یک شبکه اجتماعی شرکتی
 • داشتن پیام رسان سازمانی
 • امکان ثبت نام در بانک تجربه
 • امکان ذخیره و یادآوری قرار ملاقات ها
 • یک بخش دفترچه تلفن وجود دارد
 • قابلیت ذخیره یادداشت
 • یک تقویم شمسی داشته باشید
 • امکان آپلود و مدیریت انواع فایل ها و اسناد

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها و قابلیت های Hemtick، به hamtick.com مراجعه کنید.

صعود کار گروهی

با استفاده از نرم افزارهای مدیریت پروژه و وظایف هماتیک، کاربران می توانند به راحتی در هر مکان و هر زمان از وظایف و وظایف خود مطلع شوند. در مورد موضوعات مختلف با همکاران و اعضای تیم بحث کنید، کاربرگ ها را مشاهده کنید، کاربرگ های کار یا جدول زمانی را وارد کنید، گزارش های آنها را ذخیره کنید و به تمام اسناد و اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

سیستم مدیریت پروژه Hematic، هماهنگی و یکپارچگی اعضای پروژه را تضمین می کند و بر کلیه فرآیندهای پروژه تسلط دارد و با استقرار این سیستم، تصمیم گیری ها با سهولت بیشتری اتخاذ می شود، مدیران انگیزه پیدا می کنند و سازمان پیشرفت چشمگیری می کند. همچنین استفاده از سیستم مدیریت پروژه هماتیک برای دستیابی به اهداف باعث افزایش انگیزه و رضایت شغلی افراد می شود.

همتیک برای چه مشاغلی تولید می شود؟

سازندگان سیستم مدیریت پروژه Hematic تلاش کرده اند تا سیستمی مناسب برای کمک به هر کسب و کاری ارائه دهند. Hemtik برای همه مشاغل، از تیم های کوچک گرفته تا سازمان های بزرگ، کاملاً قابل اجرا است. تیم های فریلنسری نیز می توانند برای هماهنگی و پیگیری کار اعضای تیم از همتیک کمک بگیرند. اما همتیک واقعا برای همه شرکت ها مناسب نیست! معمولا مدیرانی را با ویژگی های زیر انتخاب کنید:

 • شرکت اهداف روشنی دارد یا آماده تدوین اهداف روشن و قابل اندازه گیری است.
 • مدیران شرکت به کار تیمی و مسئولیت بیشتر از بوروکراسی اهمیت می دهند.
 • شفافیت یک ارزش در شرکت است.
 • با رشد شرکت، رشد و توسعه و سلامت کارکنان مهم است.

در نتیجه، مدیریت کار، مدیریت منابع، مدیریت هزینه، مدیریت زمان و غیره. شرکت ها یا سازمان هایی که به یک یا چند مورد از امکانات نرم افزار مدیریت پروژه Hematic از جمله جزو گزینه های قابل اعتماد هستند.

با ظهور کرونا و تغییر اجباری شرایط کسب و کار، بسیاری از افراد کار از راه دور را تجربه کرده و با چالش‌های زیادی مواجه شده‌اند که مهم‌ترین آنها داشتن بستری جامع برای برقراری ارتباط و انجام سریع و آسان کارها بود. نرم افزار مدیریت پروژه Hematic بهترین پاسخ برای این مشکل است و کاربران را راضی کرده است. بنابراین اگر به دنبال سیستمی مناسب برای کار از راه دور هستید به هیچ وجه هماتیک را فراموش نکنید.

قیمت و طرح های هماتیک

همتیک سه طرح اصلی دارد:

 • اشتراک همیشه رایگان است
 • اشتراک ابری
 • نصب دائمی روی سرور شخصی

طرح اشتراک همیشه رایگان:

در این طرح همیشه امکان استفاده از امکانات اولیه سیستم، بدون محدودیت تعداد کاربران و بدون پرداخت کمترین هزینه وجود دارد. در هر زمان بنا به درخواست کاربر، امکان تبدیل اشتراک رایگان به اشتراک با سطوح بالاتر و امکانات بیشتر بدون از دست رفتن اطلاعات وارد شده وجود دارد.

برنامه های اشتراک گذاری ابری (SaaS):

با سرویس های ابری مختلف Hematic، شما فقط هزینه استفاده خود را پرداخت می کنید و پس از پایان دوره اشتراک، می توانید اشتراک خود را تمدید یا تمدید نکنید و یا حتی طرح انتخابی خود را ارتقا یا کاهش دهید.

طرح نصب دائمی روی سرور شخصی (On-Premises):

در صورت نیاز به نصب نرم افزار بر روی سرور شخصی خود می توانید از این طرح استفاده کنید.

برای مشاهده لیستی از ویژگی های موجود و قیمت هر طرح به hamtick.com مراجعه کنید.

همیشه ثبت نام اشتراک Hemtick رایگان است

برای داشتن نسخه همیشه رایگان همتیک کافیست در قسمت محصولات فروشگاه، طرح همیشه رایگان سایت همتیک را انتخاب کرده، اطلاعاتی که انتخاب کرده اید مانند نامی که انتخاب می کنید را در سیستم وارد کنید و سپس وارد شوید و از کار کردن با آن لذت ببرید. .

کلمات اخر

همانطور که قبلا ذکر شد، Hematik کاملترین نرم افزار مدیریت پروژه موجود در ایران است. علاوه بر ارائه ویژگی‌های کاربردی، همتیک می‌تواند برای ایجاد فایل‌های متنی، ویدیوها، جادوگران راه‌اندازی راه‌اندازی و غیره نیز استفاده شود. آموزش استفاده از سیستم را به روش های مختلف از جمله به کاربران ارائه کرده است حامیان هماتیک همیشه آماده پاسخگویی و همراهی با سوالات و مشکلات کاربران هستند.

نرم افزار مدیریت پروژه Hematic هر 3 ماه یکبار آپدیت می شود و در صورت ارائه سیستم (حتی اگر نسخه اشتراک همیشه رایگان باشد) تا زمانی که سیستم شما فعال باشد و آخرین امکانات را در اختیار شما قرار دهد به صورت خودکار آپدیت می شود.

برای آشنایی بیشتر با محیط نرم افزار Hematic، ویدئوی 1 دقیقه ای زیر را مشاهده کنید:

[ad_2]

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم