چرا Tiny Tina’s Wonderlands یکی از مهم ترین بازی های سال است؟

[ad_1]

یکی از سری بازی های خاص دنیای بازی، سری Borderlands است. استودیو گیرباکس توانسته با این بازی فضایی عالی ایجاد کند و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. سه سال از عرضه آخرین نسخه این بازی می گذرد و بعید است به این زودی شاهد معرفی Borderlands 4 باشیم. اما گیربکس برنامه های جدیدی برای طرفداران این سری دارد. در سال 2013 Gearbox بسته الحاقی برای Borderlands 2 با نام Tiny Tina’s Assault on Dragon منتشر کرده است. بسته الحاقی با استقبال خوبی روبرو شد و تجربه ای متفاوت از دنیای Borderlands را برای طرفداران به ارمغان آورد. حالا گیربکس تصمیم گرفته تا یک اسپین آف به نام Tiny Tina’s Wonderland را راه اندازی کند. یک بازی جذاب

بسته الحاقی بازی دوم که به آن اشاره کردیم فضایی متفاوت از دنیای Borderlands را به نمایش می گذاشت. تجربه گیم پلی نیز با نسخه های اصلی متفاوت بود. تجربه ای منحصر به فرد با شخصیت های خاص، طنز جذاب و محیطی شگفت انگیز که باعث می شود بازیکنان احساس بسیار خوبی داشته باشند. لوت نیز نقش مهمی در بازی داشت و عامل مهمی در بازی بود. به نوعی می توان گفت که این بازی کاملاً از فضای خارق العاده بازی رومیزی Dungeons and Dragons الهام گرفته شده است. این بسته الحاقی عجیب، متفاوت و فانتزی بود. رویدادی که عاشقان Borderlands را دوست دارد.

این استقبال طرفداران ایده جالبی را به ذهن سازندگان آورد. ساخت بازی بر اساس Tiny Tina و گسترش دنیای جذاب او. بسته الحاقی بازی دوم به خوبی نشان داد که این شخصیت پتانسیل زیادی دارد و نیاز به توجه بیشتری به آن دارد. خوشبختانه گیربکس به این پتانسیل بالا پی برد و فرآیند ساخت این قطعه را آغاز کرد. این هیجان انگیز است که یک سری AAA تصمیم به ساخت یک بازی جانبی گرفته است. همچنین بسته الحاقی بازی دوم سعی کرد تا هیجان زیادی را برای این بازی ایجاد کند.


دیدن یک دنیای فانتزی خاص با فضای خاص Borderlnads یک رویداد جذاب است. هدف Tiny Tina’s Assault on Dragon دلیل اصلی جذابیت DLC بود. سریال Borderlands به طور کلی هویت خاص خود را دارد. این سری بازی که دارای گرافیک هنری و طنز خاصی با داستان خود است، توانسته جایگاه خود را در بین بازی ها پیدا کند. حال حال و هوای دنیای تینی تینا بر جذابیت این دنیا می افزاید. یکی از دلایلی که ما برای سرزمین عجایب sTiny Tina هیجان زده ایم، بدون شک فضای خاص آن است. فضایی منحصر به فرد که این روزها کمتر در دنیای بازی دیده می شود.

البته طنز بازی های Borderlands به مذاق همه خوش نیامده و طرفداران خاص خود را دارند. اما انتظار داشته باشید که سرزمین عجایب تینی تینا نوع دیگری از طنز را ارائه دهد. بر اساس آنچه در DLC دیده ایم، انتظار داریم شخصیت های آن داستان در این بازی نیز حضور داشته باشند. کاراکترهایی مانند Axton و Gaige که امکان بازی برای آنها وجود دارد، در بین طرفداران بسیار محبوب شده اند. البته این شخصیت ها که کلاس های خاص خود را نیز دارند در بازی های اصلی نیز حضور داشتند اما در این بسته الحاقی رفتار خاصی داشتند. وجود این شخصیت ها می تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران این سری بازی باشد.

یکی دیگر از مواردی که می تواند طرفداران را برای این بازی هیجان زده کند، شخصیت تینی تینا خواهد بود. شخصیتی غیرقابل پیش بینی، مانند بازی Assault on Dragon. با توجه به اینکه نام او نیز نقش مهمی در نام بازی دارد، انتظار داریم بیشتر به او توجه شود. با توجه به ویژگی های شخصیت تینی تینا، به نظر می رسد که آشفتگی زیادی در داستان بازی ایجاد کند. به گزارش گیربکس، داستان سرزمین عجایب تینی تینا غیرقابل پیش بینی خواهد بود که تا حد زیادی به خاطر شخصیت تینی تینا است. او آزاد است که هر تغییری که می خواهد در داستان بازی ایجاد کند و تجربیات عالی برای بازیکنان ایجاد کند.

تینا شخصیت تینا کاریزمای خاص خود را دارد و یکی از بهترین شخصیت های سریال Borderlands است.

البته این نیز نگرانی هایی را ایجاد می کند. اگر پیچش های داستانی در بازی متعادل نباشد و سازندگان بی پروا تغییراتی در داستان بازی ایجاد کنند، می تواند به داستان بازی آسیب برساند. البته تینی تینا یک شخصیت خاص در این سری بازی است. به نظر می رسد گیربکس از ویژگی های این شخصیت به خوبی استفاده کرده و داستان بازی را جذاب کرده است. لازم به ذکر است که صداپیشه این شخصیت اشلی برچ خواهد بود که او را از قبل با شخصیت های Aloy از سری بازی Horizon و Chloe Price از بازی Life is Strange می شناسیم.

همانطور که گفتیم، الهامات زیادی از الحاق بازی دوم یعنی Dungeons and Dragons (همچنین D&D) گرفته شده است. انتظار می رود Tiny Tina’s Wonderlands از فضای این بازی رومیزی الهام گرفته شود. بسته الحاقی از چارچوب بازی D&D استفاده می کرد. این قابلیتی است که در این بازی رنگارنگ تر به نظر می رسد. همچنین غارت یکی از ویژگی های اصلی بازی است. در بیشتر بازی، بازیکنان باید برای به دست آوردن منابع خوب کاوش کنند. به همین دلیل است که Tiny Tina’s Wonderlands از Borderlands متمایز است و تجربه ای متفاوت از بازی اصلی ارائه می دهد.

البته این بازی نسبت به دیگر بازی ها تجربه منحصر به فردی نیست، اما برای طرفداران سری Borderlands تجربه متفاوتی خواهد بود. بازی‌های زیادی وجود دارند که شباهت‌هایی به سرزمین عجایب Tiny Tina دارند، اما طرفداران در مورد نحوه اجرای گیربکس این ایده‌ها هیجان‌زده بودند. سرزمین عجایب قرار بود فضایی فراطبیعی داشته باشد. به گزارش گیربکس، دنیای بازی بسیار بزرگ و متنوع است و کاوش در آن بسیار ارزشمند است.


با توجه به نمایش هایی که دیدیم، تنوع دنیای بازی کاملاً بالا به نظر می رسد. دیده ایم که شهرهای فانتزی شبیه به شهرهای قرون وسطایی در بازی ها وجود دارد. همچنین شاهد بودیم که شهرهایی در بازی وجود دارند که در میان ابرها قرار دارند و فضای فانتزی باورنکردنی را ارائه می دهند. به نظر می رسد سازندگان زمان زیادی را صرف طراحی محیط های بازی خود کرده اند. کاوش در محیط بازی نیز بسیار مهم است، بنابراین انتظار داریم که محیط بازی چند لایه باشد تا جستجوی بازی ارزشمند شود.

البته این بازی یک Borderlands است و مبارزه نقش مهمی در بازی دارد. علاوه بر مبارزات، سازندگان قول داده اند که در این بازی طنز خاصی از سری وجود داشته باشد. سازندگان همچنین اعلام کردند که گرافیک بازی مطابق انتظار طرفداران سری است. همه اینها نکاتی است که سرزمین عجایب تینی تینا را به یک جلوه ویژه برای طرفداران این سری تبدیل می کند. مبارزه در بازی نیز بر کشتن تعداد زیادی از دشمنان متمرکز خواهد بود. کشتن بسیاری از دشمنان قدرتمند نیز قدرت شخصیت قابل بازی را افزایش می دهد. البته انجام کارهای زیاد همچنان برای پیشرفت مهم است.

کلاس های زیادی در بازی وجود دارد و به نظر می رسد کلاس جدیدی به بازی اضافه نشده است. اما ما می دانیم که بازیکنان می توانند از بین کلاس های مختلف انتخاب کنند. شما می توانید با انتخاب کلاس مورد نظر خود، از مبارزات سنگین گرفته تا مخفی کاری، به دلخواه خود بازی کنید. یک نقطه بسیار محبوب در بین طرفداران سری بازی.

البته بازی دارای ویژگی جدیدی است. بازیکنان در Tiny Tina’s Wonderlands می توانند شخصیت های خود را بسازند و ویژگی های کلاس های مختلف را در شخصیت های خود اعمال کنند. اینکه کدام یک از ویژگی های کلاس های مختلف با هم کار می کنند و کدام ترکیب در بازی بهتر عمل می کند یکی از مواردی است که باعث جذابیت بازی می شود. این به بازیکن اجازه می دهد تا بازی را دقیقاً همانطور که انتظار دارد تجربه کند و به همان اندازه که می خواهد از بازی لذت ببرد.

مبارزه در بازی بسیار مهم خواهد بود و کشتن تعداد زیادی از دشمنان برای پیشرفت بازیکن مهم است.

از طلسم های مختلف و حملات جادویی نیز می توان در نبردها استفاده کرد. به طور کلی، Tiny Tina’s Wonderland یک تجربه عالی برای دوستداران Borderlands خواهد بود. همچنین سفارشی سازی های گسترده ای در بازی وجود دارد که می تواند تنوع خاصی را به گیم پلی بازی اضافه کند. البته به گفته سازندگان، Melee Attacks در بازی افزایش یافته و در مبارزات بسیار مهم هستند.

در نهایت، به نظر می رسد انتقال با Tiny Tina’s Wonderlands سعی در ارائه یک تجربه جدید دارد. در حالی که بسیاری از ویژگی ها در Borderlands مشترک هستند، این بازی همچنان می تواند یک تجربه خاص و متفاوت باشد. یکی از جنبه های مثبت این است که انتقال گام جدیدی برداشته و سعی دارد تجربه متفاوتی را ارائه دهد. این ریسک پذیری این روزها در دنیای بازی های ویدیویی قابل ستایش است.

البته نمی توان به طور قطعی گفت که سرنوشت سرزمین عجایب تینی تینا چه خواهد شد. اما شواهد حاکی از آن است که این بازی یک تجربه جذاب برای طرفداران Borderlands خواهد بود. گیربکس ریسک بزرگی را پذیرفت و عنوانی بلندپروازانه را توسعه داد. شاید این عنوان بهترین بازی سال نباشد، اما قطعا عنوان مهمی خواهد بود. در این بازی می توان از ایده هایی استفاده کرد که در Borderlands 4 نیز نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. به هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که انتقال چه کار می کند. بازی سرزمین عجایب تینا کوچولو 5 آوریل 1401 (25 مارس 2022) منتشر خواهد شد.

محتوای پیشنهادی:هر آنچه باید در مورد سرویس PlayStation Now بدانیددرباره سرویس Sony Gaming Cloud بیشتر بدانید
هر آنچه باید در مورد سرویس PlayStation Now بدانید

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما