چگونه در کارتن با چاپ اختصاصی در 60 دقیقه پیشرفت کنیم

این مجموعه ورق سازی و کارتن سازی یکی از پیشرفته ترین کارخانه های کارتن سازی تهران است که همواره بر طراحی خلاقانه محصولات خود تاکید دارد. کمی و کیفی: ساختار هر کارتن به طور خاص بسته به نوع کاربرد طراحی شده است ، کاغذ رویی می تواند کاغذ سفید ، قهوه ای یا زرد باشد ، لایه های راه راه طبق سفارش طراحی می شوند. میزان سود کسب وکارهایی که محصولات خود را با کارتن بسته بندی می کنند، بیشتر خواهد شد. آیا می توان از انواع دیگر بسته بندی استفاده کرد؟ 2. تولید خمیر چوب بصورت شیمیایی: در این روش از محلول “سولفات” یا “سولفیت” استفاده می شود. تنها معایب آن هم این است که در بستهبندی مواد غذایی و دارویی هیچ استفادهای ندارد و بیش­تر برای کبریت و جعبه سیگار مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر بخواهیم به لحاظ قیمتی و صرفه اقتصادی کارتنهای سه لایه را با انواع دیگر پنج لایه و هفت لایه مقایسه کنیم، باید بگوییم این کارتن دارای قیمت کمتری است زیرا در ساختار آن از لایههای کاغذ کمتری استفاده شده است. در کارخانههای تولید کارتن به طور کلی از ورق کارتن برای تولید انواع مختلف کارتن استفاده می کند و در واقع ماده اولیه و خام همان ورق کارتن خواهد بود. استفاده از این کارتن ها بسیار کاربردی می باشد و از آن ها معمولا در همه صنایعی که با بسته بندی سرو کار دارند، استفاده می گردد. برای تولید کارتن های 5 لایه معمولا ورق کرافت گزینه مناسب تری می باشد زیرا درون پک پنج لایه، محصولات سنگین قرار می دهند و هر چه جنس ورق های تشکیل دهنده کارتن محکم تر باشد بسته بندی نیز مقاومت بیشتری خواهد داشت و بهتر می تواند از محصول مراقبت کند.

کارتن های دسته دار: قطعات فلزی را درون این نوع کارتن ها قرار می دهند. کارتن یک درب: محصولاتی را که دارای شکل ظاهری خاصی هستند درون این نوع کارتن ها بسته بندی می کنند که شکل ظاهری آن ها قبل از بازگشایی مشخص باشد. قیمت کارتن با در نظر گرفتن عوامل متعددی مشخص می شود. کوشا کارتن صبا با خط تولید ورق سازی پیشرفته توان تولید روزانه 300 هزار متر مربع کارتن 3 لایه و 5 لایه را دارد. کارتن عادی: این نوع کارتن ها که ساده ترین نوع تولیدات کارخانههای کارتن سازی هستند، معمولا به وسیله دستگاه هایی به انواع برش و چاک تبدیل می شوند و دارای ضخامت کمی هستند و به طور معمول دارای نوسانی به میزان بیش از دو میلی متر هستند.

در این نوع فلوت، حدود 290 تا 320 کنگره در هر متر کاغذ وجود دارد و ارتفاع هر کدام از آن ها بین 1 تا 1.2 میلی متر است. جعبههای لمینتی در انواع مختلفی مانند بی فلوت، ای فلوت، سی فلوت، سه لایه و پنج لایه دارد که هریک از آنها برای مصارف خاصی استفاده میشود. اولین اشتباه استفاده بیشتر از دو نوع فونت است. جعبه مقوایی موج دار محصولی سازگار با محیط زیست است که قابل بازیافت و استفاده مجدد است و در مقایسه با سایر مواد بسته بندی مانند بسته های پلاستیکی از این نظر برتری دارد. معمولا در تیراژ بالا بجای استفاده از شیت ورق از رول استفاده می شود که قیمت کمتری نسبت به شیت دارد که این مورد و نکات دیگر در کاهش هزینه نهایی کارتن تأثیر دارند .

کارتن های تلسکوپی: به کارتن هایی که موز را در آن نگهداری می کنند کارتن های تلسکوپی می گویند. کارخانههای متعدد بسیاری در سراسر کشور اقدام به تولید کارتنهای با کیفیت میکنند و در استان تهران نیز کارخانههای تولید کارتن با کیفیت زیادی وجود دارند که با تولیدات خود نیازهای مشتریان را در تهران و سایر استانها تأمین میکنند. بنابراین دو عامل ابعاد و جنس کاغذ هر دو در تعیین قیمت کارتن مؤثر هستند. یکی از مهمترین شاخصههای تعیین کنندهی قیمت کارتن کیفیت ساخت آن است. این شرکت علاوه بر فروش کارتن های پنج لایه در زمینه فروش کارتن های سه لایه نیز فعال می باشد. در واقع کارتن ها علاوه بر اینکه باعث حفاظت از کالاها می شود برند تجاری شرکت ها را نیز تا حد زیادی معرفی می کند. کارتن بدون درب: لوازم خانگی بزرگ اغلب دارای این نوع کارتن ها هستند.

امکان خرید از 100 تا 100 هزار عدد می باشد بدون محدودیت، امکان ارسال کارتن ها با پست، تیپاکس، باربری کامیون و اتوبوس امکانپذیر است، البته امکان خرید حضوری و ارسال با پیک در مشهد نیز وجود دارد ولی برای شهرستانها به این ترتیب است که ذکر شد. کارتنهای پستی یک محافظ عالی برای کالاهایی می باشد که قصد ارسال آن را دارید و می توانید با اطمینان خاطر بدون اینکه حتی نگران کالایتان باشید آن را ارسال نمایید. کافی است که دست به خلاقیت و نواوری بزنید و آن گاه شاهد پیشی گرفتن خود از سایر رقبای خود باشید.

چاپهای روی کارتن می تواند به صورت تک و چهار رنگ انجام شود و داشتن آدرس بسیار مهم است که باعث می گردد کارتنهای پستی از کارتنهای دیگر متمایز شود. این نوع کارتن اسباب کشی برای بسته بندی و جابجایی ظروف شکستنی آشپزخانه بکار میرود. یکی از از انواع بسته بندی هایی که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد کارتن می باشد که خود این کارتن نیز دارای لایه های مختلفی می باشد که یکی از این لایه ها ورق سه لایه می باشد یا بهتر است بگوییم کارتن 3 لایه می باشدد کارتن سه لایه تنها یک نمونه از انواع کارتن هایی می باشد که در این رنچ لایه بندی قرار گرفته شده است شما می توانید با مراجعه به بازار کارتن ها با لایه های مختلف را مشاهده نمایید اما چیزی که بسیار مورد توجه قرار میگیرد در بین لایه بندی ها این است که بیشتر از سایر لایه ها ، کارتن سه و پنج لایه بیشتر استفاده می شود .

وزن محصول یا وسیله ای که کارتن مقوایی برای بسته بندی آن استفاده می شود مهم است. به این ترتیب مشتری می تواند در هر لحظه از شبانه روز به سایت کارخانه مورد نظر مراجعه کرده و با مشاهده ی آنلاین موجودی انبار کارخانه و جزئیات هر محصول و قیمت آن اقدام به سفارش محصول مورد نظر کند. همچنین جهت پرداخت هزینه ی محصول سفارشی، یک فاکتور رسمی برای شخص صادر می شود و طبق سیاست های مالی آن کارخانه مشتری اقدام به تسویه حساب کرده و جنس مورد نظر خود را تحویل می گرد.

همچنین برای تولید کارتن لمینتی نیز از این ورق کارتن 3 لا استفاده میشود چرا که ویژگیهای کارتن سه لایه در کنار قیمت مناسب آن، کارتن سه لایه را به محبوبترین و پرکاربردترین نوع کارتن تبدیل کرده است. این یک نوع مقوا بسیار نازک است که برای همه چیز از جعبه غلات تا رول کاغذ توالت استفاده می شود. همه ی این موارد می تواند فاکتور مهمی برای اینکه کاغذ لیوان کاغذی را بهداشتی نماید ،تاثیر بگذارد.خود کاغذ لیوان کاغذی عمدتا وارداتی هست. همه کابل ها را از برق جدا و آن ها را بسته بندی نمایید. بنابراین هنگامی که در مورد “نوع” بسته بندی مورد نظر خود تصمیم گرفتید، باید در مورد “سبک” تصمیم بگیرید. لایه میانی کاغذ: این لایه کاغذ معمولاً مقوایی است که از لایه های کاغذ موج دار تشکیل شده است ، شیارها روی سطح چسبانده می شوند و معمولا به عنوان یک لایه محافظتی برای جلوگیری از ضربه و فشار مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کارتن با چاپ اختصاصی لطفا از صفحه ما بخواهید.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.