چگونه صفحه اینستاگرام خود را شخصی سازی می کنید؟ – زومیت

[ad_1]

در مقاله آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با مراحل ساخت اکانت اینستاگرام آشنا شدید. پس از ساخت اکانت، نوبت به ویرایش پروفایل و شخصی سازی صفحه اینستاگرامی که ایجاد کرده اید می رسد. در این زمینه باید اطلاعات حساب جدید خود را تکمیل کنید تا بتوانید خودتان را بهتر معرفی کنید و دیگران راحتتر شما را بشناسند.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

اگر می خواهید اکانت اینستاگرام شما یک حساب شخصی باشد که فقط افراد خاصی با تایید شما می توانند آن را ببینند، باید روی نماد تنظیمات در گوشه سمت راست بالای صفحه پروفایل خود ضربه بزنید. انتخاب تنظیم ضربه بزنید سپس ضربه بزنید. حریم خصوصی شير آب

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

در صفحه بعد خصوصی برو انتخاب حساب خصوصی برای فعال کردن.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

پروفایل اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

در صفحه ویرایش نمایه امکان تغییر اطلاعاتی مانند عکس پروفایل، نام، نام کاربری و افزودن وب سایت و بیوگرافی وجود دارد. برای تغییر اطلاعات ساده کاربر، باید وارد صفحه پروفایل خود شوید و روی دکمه ویرایش پروفایل ضربه بزنید.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

تغییر عکس پروفایل اینستاگرام

روی دکمه ویرایش پروفایل ضربه بزنید. در بالای این صفحه انتخاب کنید تغییر عکس پروفایل می توانید عکس نمایه خود را در زیر عکس نمایه فعلی تغییر دهید.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

پس از ضربه زدن روی تغییر عکس پروفایل، اینستاگرام سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد:

  • عکس پروفایل جدیداگر می خواهید عکسی از گالری انتخاب کنید یا با دوربین گوشی عکس بگیرید، این گزینه را انتخاب کنید.
    مقاله مرتبط:

  • واردات از فیس بوک: این گزینه به شما امکان می دهد یک عکس نمایه از صفحه فیس بوک خود اضافه کنید.
  • حذف عکس نمایهاین گزینه را انتخاب کنید: اگر می خواهید پروفایل پروفایل خود را حذف کنید.

بسته به هدف خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید. در این مثال، گزینه New Profile Photo را انتخاب کردیم تا عکس پروفایل فعلی را با عکس مورد نظر خود در گالری جایگزین کنیم. پس از انتخاب تصویر از گالری، برای ادامه روی فلش در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

در صفحه بعد می توانید یک فیلتر برای تصویر خود ویرایش و انتخاب کنید. در صورت تمایل عکس را ویرایش کنید و روی فلش در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا تغییر تصویر نهایی شود.

تغییر نام و آی دی اکانت اینستاگرام

برای تغییر نام و نام کاربری خود وارد صفحه ویرایش پروفایل شوید. توجه داشته باشید که اینستاگرام فقط به شما اجازه می دهد تا دو بار نام حساب خود را تغییر دهید و پس از آن باید 14 روز صبر کنید تا دوباره نام خود را تغییر دهید.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

برای تغییر نام در کادر کناری نام روی ضربه بزنید، نام موجود را حذف کنید و یک نام جدید وارد کنید.

برای تغییر نام کاربری در کادر کنار نام کاربری برای لمس کردن شناسه موجود را حذف کرده و یک نام کاربری جدید وارد کنید.

فراموش نکنید که برای ایجاد تغییرات روی نماد چک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

وب سایت و بیو را به حساب اینستاگرام خود اضافه کنید

اگر می خواهید آدرس وب سایت خود را به نمایه خود اضافه کنید، به صفحه ویرایش نمایه در کادر کنار آن بروید. سایت اینترنتی روی ضربه بزنید و آدرس وب سایت را اضافه کنید.

همچنین، اگر می خواهید توضیح کوتاهی از خود به نمایه اضافه کنید، روی کادر کنار Bio ضربه بزنید و متن را تایپ کنید.

اکانت اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

فراموش نکنید که برای ایجاد تغییرات روی نماد چک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

اطلاعات حساب شخصی اینستاگرام را ویرایش کنید

قطعه اطلاعات شخصی این صفحه ای است که اطلاعات شخصی شما در آن ذخیره می شود. این اطلاعات در نمایه عمومی شما نمایش داده نخواهد شد. اطلاعات شخصی از جمله تولد، جنسیت، شماره تماس و ایمیل بخش توصیه شده برای کاربران است. بهتر است هم قسمت ایمیل و هم شماره تماس را پر کنید تا بتوانید اکانت اینستاگرام خود را بهتر کنترل کنید و دیگران راحت تر شما را پیدا کنند.

در صفحه نمایه خود، روی نماد تنظیمات در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و تنظیم برای انتخاب. در منوی تنظیمات گزینه ها حساب انتخاب کنید، سپس وارد بخش شوید اطلاعات شخصی تبدیل شدن.

اطلاعات حساب شخصی اینستاگرام را ویرایش کنید

در این صفحه می توانید شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل خود را به پروفایل شخصی خود اضافه کنید. پس از افزودن هر کدام، باید کد تاییدی که اینستاگرام به شماره موبایل یا ایمیل ارسال می کند را وارد کنید تا شماره موبایل یا ایمیل در حساب کاربری شما ذخیره شود.

تا اندازه ای جنسیت جنسیت را نیز می توان شناسایی کرد یا ناشناخته گذاشت. تا اندازه ای روز تولد شما همچنین می توانید تاریخ تولد را ویرایش کنید.

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور