ژاوی: بابای تو پست خودش بهترین بازیکن دنیاست :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811735 |
01 اسفند 1400، 21:40 |
775 بازدید |

0
نظرات

ما در مسیر درستی هستیم

ژاوی هازناندز در پایان دیدار مقابل والنسیا به تمجید از پدرش پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و پنجم لالیگا اسپانیا، تیم فوتبال والنسیا از ساعت 18:45 عصر امروز در تهران در ورزشگاه مستایا با نتیجه 4 بر 1 میزبان بارسلونا بود. برای بارسا

در این دیدار امریک اوبامیانگ مهاجم جدید گابنی تیم فوتبال بارسلونا در دقایق 23 و 38 گل های اول و سوم این تیم را که در ژانویه به جمع آبی پوشان پیوسته بود به ثمر رساند. فرانکی دیونگ در دقیقه 32 گل دوم بارسا را ​​به ثمر رساند. کارلوس سولر در دقیقه 53 یکی از گل های والنسیا را جبران کرد اما بارسلونا با گل پدرش در دقیقه 63 بار دیگر اختلاف را به 3 رساند و امیدهای خود را برای برد کم کرد.

بارسلونا در یازدهمین پیروزی فصل خود در لالیگا 42 امتیاز کسب کرد و به لطف نتیجه بهتر در دیدار رو در رو مقابل اتلتیکو مادرید در رده چهارم قرار گرفت.

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« تفاوت بین دو نیمه؟ بله درست است. در نیمه اول دی یونگ را بازگرداندم و توانستیم در میانه زمین به برتری عددی برسیم. این برتری هم در سرزمین خودمان و هم در سرزمین والنسیا آشکار شد. ما به عنوان پرسنل در ضد حملات برتر بودیم. گل اول هم از نظر پاس گل و هم از نظر زمان بندی عالی بود. گل دوم می رود.

ما نیاز به حمله به فضاهای خالی داشتیم و این کار را به خوبی انجام دادیم. بازیکنان اکنون بهتر می فهمند. نیمه اول فوق العاده بود اما نیمه دوم اینطور نبود و ما تحت فشار بودیم. والنسیا روش بازی مستقیم را انتخاب کرده و تسلط بر چنین تیم هایی سخت است. در مجموع از بازی تیم راضی هستم.»

تأثیر حضور پدر در نیمه دوم: « او بازیکن بسیار بزرگ و باکیفیتی است. در خواندن و کنترل توپ، چرخش ها، پاس ها و همه چیز عالی است. او در 19 سالگی بهترین در موقعیت خود است. بابای شام هم امتیاز بالایی داره و با جو مناسب هم جور در میاد. داشتن او یک نعمت است و آرامش و نظم را برای تیم به ارمغان می آورد. “در حال حاضر هیچ کس با استعدادتر از او وجود ندارد.”

پیشرفت در امتیاز نسبت به بازی ناپولی“این به کیفیت مهاجمان و همچنین اعتماد به نفس تیم بستگی دارد. ما روی روش های مختلف گلزنی سخت کار کرده ایم. البته این به بازیکنانی هم مربوط می شود که شما دارید. اگر مثل امشب از فرصت مقابل ناپولی استفاده کرده بودیم. ما با اختلاف زیادی پیروز می شدیم.شما باید شوت بزنید و شجاع باشید.ما بهتر از مقابل آن بودیم.

درخشش اوبامیانگاوبامیانگ در تمام فوتبالش این گل ها را به ثمر رسانده است. اوبامیانگ باهوش، متواضع و یک بازیکن تیمی است. این دو گل به او اعتماد به نفس بیشتری می دهد و من از عملکرد او بسیار راضی هستم.”

بازی برگشت با ناپولی: « این مسابقه مانند یک فینال است، همانطور که یکشنبه آینده یک فینال مقابل بیلبائو برگزار خواهد شد. تا پایان هر مسابقه در شرایط خوبی هستیم و در فینال هستیم. باید هر چه زودتر به اوج برسیم و سهمیه را مشخص کنیم. کسب سهمیه واقعیت امسال ماست. ما در مسیر خوبی هستیم، اما باید در مسابقات آینده ثابت قدم باشیم. تیم باید با توپ و بدون توپ بهتر دفاع کند.

دادن: ” گاهی به سود شما و گاهی به ضرر شما. گل رد شده والنسیا را مدیون VER هستیم.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما