ژاوی: سخت است، اما شاید ما هم بردیم! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1812917 |
09 سپتامبر 1400 شهریور 02:11 |
2,353 بازدید |

0
نظرات

جو بارسا عالیه

ژاوی هرناندز احتمال قهرمانی بارسا در لالیگا را رد نمی کند.

در دیدار پایانی شب سوم از هفته بیست و ششم لالیگا، تیم های فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو عصر امروز در ورزشگاه نوکمپ به مصاف یکدیگر رفتند که بارسلونا میزبان این دیدار را با برتری 4 بر صفر به پایان رساند.

گل های تیم تحت هدایت ژاوی را اوبامیانگ در دقیقه 37، عثمان دمبله در دقیقه 73، لوک دانگ در دقیقه 90 و ممفیس دپای در دقیقه 3+90 به ثمر رساندند. چهار گل

بارسلونا پیش از این در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا با نتیجه 4 بر 2 ناپولی را شکست داده بود و در هفته بیست و پنجم لالیگا در مستایا با نتیجه 4 بر 1 والنسیا را شکست داده بود. با توجه به پیروزی 4 بر 2 مقابل اتلتیکو مادرید، این چهارمین برد کاتالان ها در 6 بازی اخیر آنها از 6 فوریه است.

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت: انتظار چنین تغییری را داشتم چون خیلی خوب کار کردیم و حس مثبتی در تیم وجود داشت. بیلبائو امشب حریف سرسختی بود و خیلی خوب دفاع کرد. برای بردن مشکل داشتیم اما در دقایق پایانی 3 گل دیگر به ثمر رساندیم و با 4 گل بازی را بسته ایم.

به حریف فرصت ندادیم و بعد از از دست دادن توپ خوب پرس کردیم و توپ را پس گرفتیم. ما سعی کردیم در هفته های گذشته همینطور بازی کنیم و حالا نتیجه را می بینیم. ما همچنین ارتباط خوبی با هواداران داشتیم و از این بابت بسیار خوشحالم.

ژاوی ادامه داد:بازیکنانی اضافه شدند که تفاوتی در تیم ایجاد کردند. فقط خبرهای خوبی از تیم شنیده شد و جو عالی است.

تمدید شده با دمبل: « این به او و باشگاه ربط دارد. من از دمبله دفاع کردم که مثل یک حرفه ای واقعی عمل می کند. او خوب تمرین می کند و در زمین تفاوت ایجاد می کند. من او را در بهترین حالتش می بینم. “ما امشب همان هالتر را دیدیم که دوستش دارم.”

بابا:” او در واقع توپی را از دست نمی دهد و خیلی ساده و روان بازی می کند. بابا خطوط را کاملاً پوشش می دهد و بسیار شبیه اینیستا است. استعدادهای زیادی مانند پدر در دنیای فوتبال وجود ندارد.

شانس قهرمانی“من هیچ احتمالی را رد نمی‌کنم. می‌دانم که رئال و سویا بسیار قوی هستند و برای ما با اختلاف در صدر جدول هستند. ما اکنون چهارم هستیم و هدفمان رسیدن به مقام سوم است. سپس مقام دوم و در صورت امکان. اولین مکان.”

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما