کانچلو: هدف سیتی امسال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است :: ورزش سه


ما می خواهیم اسپورتینگ را ببریم

ستاره پرتغالی سیتی از انگیزه بالای خود و هم تیمی هایش برای موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

کد خبر: 1810708 –
25 آوریل 1400 ساعت 16:55 –
1,468 بازدید

به گزارش “ورزش سه”، فردا شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسپورتینگ لیسبون، منچسترسیتی میزبان منچسترسیتی است. بازی برگشت سه هفته بعد در منچستر برگزار می شود.

ژائو کونسیچ درو بازیکن پرتغالی سیتی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:« ما تیم بسیار قدرتمندی هستیم و می دانیم چگونه فشار را در لیگ قهرمانان اروپا مدیریت کنیم. لیگ قهرمانان یک تورنمنت سخت است و انتظار می رود سیتی همیشه قهرمان شود. این فشار ما را آزار نمی دهد و می دانیم که وظیفه ما پیروزی در بازی فردا است. ما خودمان را خیلی خوب برای این بازی آماده کردیم.

او گفت: “من اینطور فکر نمی کنم.” روند خوبی داریم. گل های زیادی جمع می کنیم و چند گل می گیریم. این نشان می دهد که چقدر در تمرینات موفق هستیم. لیورپول و چلسی سرسخت ترین رقبای ما در لیگ برتر هستند. ما با این نیت به میدان می رویم که از هر مسابقه در لیگ 3 امتیاز بگیریم، در لیگ قهرمانان هم شرایط به همین منوال است. ما اکنون روی اسپورتینگ تمرکز کرده ایم و هدفمان کسب پیروزی است.

اهمیت قهرمانی در لیگ قهرمانان:ما هنوز لیگ قهرمانان را فتح نکرده ایم و البته لازم نیست قهرمانی را ببریم، اما هر سال برای رسیدن به این هدف تلاش می کنیم. ما بهترین بازیکنان را داریم و معتقدم کیفیت فینالیست شدن را می بینم.” سال گذشته به فینال رفتیم و شکست خوردیم، اما امسال هدف ما برنده شدن است.

تاریخچه بازی رقیب اسپورتینگ بنفیکا:« من هم مثل هر تیمی دوست دارم اسپورتینگ را شکست دهم و انگیزه دیگری ندارم. من الان بازیکن سیتی هستم و می خواهم فردا برنده شوم. من نمی خواهم هواداران بنفیکا برنده شوند. حریف ما اسپورتینگ است و برای صعود به دور بعد باید از سد بگذریم. خاطرات زیادی هم از بازی مقابل اسپورتینگ دارم. مقابل این تیم بیشتر از باختم بردم. اسپورتینگ باشگاه بزرگی است و آنها اسطوره هایی مانند رونالدو، فیگو و نانی دارند. “من برای این تیم احترام زیادی قائلم”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances