کنترل Pixel Watch با اشاره‌های روی پوست احتمالاً اکنون در دسترس خواهد بود – Zomit

[ad_1]

امسال شاهد معرفی اولین ساعت هوشمند گوگل خواهیم بود. تصاویر بازاریابی لو رفته از این محصول، ساعتی با صفحه نمایش دایره ای را نشان می دهد که از سیستم عامل Wear OS بهره می برد و درست مانند گوشی های سری پیکسل، ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد که معمولاً به ساعت های هوشمند دیگر مجهز هستند. سیستم عامل بپوشید.

طبق گفته پیکسل واچ، پتنتی که در اواسط سال 2020 در سازمان مالکیت معنوی (WIPO) ثبت شد و توسط افشاگر معروف به بیرون درز کرد، این محصول احتمالاً دارای یک به اصطلاح “رابط پوستی برای ابزارهای پوشیدنی” خواهد بود.

ثبت اختراع رابط پوستی Pixel Watch

با استفاده از فناوری رابط پوستی ارائه شده در پتنت پیکسل واچ برای دستگاه های پوشیدنی، کاربران این ساعت هوشمند می توانند از حرکات حرکتی روی پوست خود برای کنترل دستگاه استفاده کنند. با استفاده از این ویژگی جدید، Pixel Watch حرکاتی مانند ضربه زدن یا ضربه زدن روی پوست کاربر نزدیک به محل استفاده از ساعت را تشخیص می‌دهد.

در مورد هدفون، قسمت جلوی گوش ممکن است برای این حرکات مناسب باشد. برخی از نواحی که برای یک دستگاه نیز مناسب هستند، مانند ساعت پیکسل، مچ، ساعد یا پشت دست را می توان با استفاده از حرکات کنترل کرد.

ثبت اختراع رابط پوستی Pixel Watch

مقاله مرتبط:

رابط پوست یک گزینه ورودی جدید برای هدفون، ساعت هوشمند و حتی عینک هوشمند است. حرکاتی که روی پوست انجام می شود با ایجاد یک موج مکانیکی کار می کند که می تواند با استفاده از چندین حسگر تعبیه شده در دستگاه های پوشیدنی، از جمله شتاب سنج، شناسایی شود. سونی ماه گذشته قابلیتی به نام Wide Area Tap را برای جفت کردن هدفون های بی سیم خود معرفی کرد. توانایی تشخیص زمانی که پوشنده به پوست جلوی گوش ضربه می زند.

در سال 2018، هواوی در حال کار بر روی سیستمی مشابه سیستم رابط پوستی گوگل برای ساعت های هوشمند خود بود. کاربران می توانند با فشار دادن یکی از انگشتان خود روی پوست شروع به تایپ کنند و حروف روی صفحه ساعت نمایش داده شوند. با این حال، با توجه به اینکه گوگل این ویژگی را به ثبت رسانده است، هنوز مشخص نیست که آیا این شرکت از این فناوری در پیکسل واچ استفاده خواهد کرد یا مدل های به روز شده PixelBods.

انتظار می رود پیکسل واچ در جریان کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O در ماه مه رونمایی شود. البته هیچ جزئیاتی در مورد نسل بعدی PixelBods وجود ندارد.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما