گروتر فورت 1-4 بایرن; بازگشت بزرگ در نیمه دوم :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811712 |
01 شهریور 1400 شهریور 19:56 |
532 نتیجه |

0
نظرات

بایرن مونیخ با نمایشی عالی در نیمه دوم 1-4 گروتر فورث را شکست داد.

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ که در نیمه اول به گروتر فورت باخت، در 45 دقیقه دوم عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست 4 بار دروازه حریف را باز کند.
بایرن مونیخ که بازی را بهتر آغاز کرد، در دقیقه 9 با پاس ریچاردز فرصت خوبی برای زدن گل اول روبرت لواندوفسکی داشت اما ضربه او از سمت چپ به بیرون رفت.

بازی آرام شد و دو تیم نتوانستند موقعیت خاصی در دروازه یکدیگر ایجاد کنند. در اواسط نیمه اول، بایرن مونیخ در دو بازی متوالی موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت. ابتدا ضربه ریچاردز به مدافعان گروتر فورت رسید و سپس ضربه لروی سانه کمی از دروازه حریف خارج شد.
اما در دقیقه 42 بر خلاف مسابقه، گروتر فورت اولین گل بازی را به ثمر رساند. این تیم از پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و هرگوتا گل اول را به ثمر رساند. ضربه این بازیکن به مدافعان بایرن برخورد کرد و به اشتباه وارد دروازه اسون اولریش شد و در نهایت گروتر فورت در پایان نیمه اول با برتری 0-1 به رختکن رفت.
بایرن مونیخ که نیمه دوم را هجومی آغاز کرده بود به سرعت کار را به تساوی کشاند. ارسال دقیق اریک چوپوموتینگ به روبرت لواندوفسکی رسید و ستاره لهستانی توانست نتیجه را به تساوی بکشاند.
بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد و مارسل سابیتزر فرصت خوبی برای زدن گل دوم این تیم داشت اما ضربه او درست از مقابل تیرک دروازه توسط گروتر فورت به بیرون رفت.

اما بایرن مونیخ در دقیقه 61 گل دوم را به ثمر رساند. پاس زمینی لروی سانه از سمت راست به سباستین برخورد کرد و مدافع گروتر فورت به اشتباه زمین را باز کرد.
دقایقی بعد بایرن مونیخ بار دیگر فرصت گلزنی داشت اما ضربات پیاپی لروی سانه و بنجامین پاوارد به مدافعان گروتر فورت برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.
اما بایرن مونیخ در دقیقه 84 گل سوم را به ثمر رساند. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ، نیکولاس سوله با ضربه سر لواندوفسکی در میانه محوطه جریمه بازی را با ضربه سر پایانی به پایان رساند. اما شوپوموتینگ در دقیقه 91 پاس سرژ گنابری را تبدیل به گل کرد و در نهایت بایرن مونیخ را 1-4 شکست داد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم